HIPOKRATES POMORZA. Głosowanie zakończone! Zobacz laureatów we wszystkich kategoriach

DM
W piątek, 12 sierpnia o godz. 21, zakończyło się głosowanie na lekarzy, stomatologów, pielęgniarki i położne, farmaceutów oraz placówki medyczne w wojewódzkim finale plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2016. Poznaj pracowników roku pomorskiej służby zdrowia!

Dwa etapy głosowania

Głosowanie w naszym plebiscycie rozpoczęło się w piątek, 8 lipca. Osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz w pomorskich powiatach Czytelnicy głosowali na Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę lub Położną Roku, Farmaceutę Roku i najbardziej przyjazną pacjentom placówkę służby zdrowia - przychodnię lub gabinet lekarski.

Pierwszy etap głosowania zakończył się w piątek, 29 lipca o godz. 21:00, a zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpoczął się 1 sierpnia i zakończył 12 sierpnia o godz. 21.

Zobacz wyniki głosowania w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu w miastach i powiatach:
Gdańsk | Sopot | Gdynia
powiat:
bytowski | człuchowski | gdański | kartuski | kościerski | kwidzyński | lęborski | malborski | nowodworski | pucki | starogardzki | sztumski | tczewski | wejherowski

Niezależnie od głosowania w powiatach, od 8 lipca do 12 sierpnia nasi Czytelnicy głosowali, aby przyznać tytuł Hipokrates Pomorza 2016 pomorskim lekarzom specjalistom. Czytelnicy wybiorą m.in. Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Ortopedę Roku, Okulistę Roku i Kardiologa Roku. Wybiorali także Szpital Roku na Pomorzu.

Wielka medyczna gala plebiscytu

Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec sierpnia podczas uroczystej gali plebiscytu w Gdańsku. Do „Dziennika Bałtyckiego” zostanie dołączony specjalny dodatek, na łamach którego przedstawimy wszystkich laureatów. Wcześniej, w czasie trwania plebiscytu, kandydatów będziemy prezentować na łamach gazety i w internecie. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych i aptekarzach będziemy pisać w tygodnikach powiatowych dołączanych w piątek do gazety oraz na stronach serwisów www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl.

Czekają nagrody

Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu otrzymają dyplomy i zaproszenia na uroczystą galę. Zostaną także obszernie zaprezentowani na łamach powiatowych tygodników "Dziennika Bałtyckiego". Awansują też do wojewódzkiego finału głosowania zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Zwycięzcy wojewódzkiego finału w kategoriach Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku i Kardiolog Roku podczas uroczystej gali otrzymają statuetki i imiennie sygnowane wieczne pióra. Pielęgniarki i Położne Roku oraz Farmaceuci Roku także zdobędą statuetkę oraz tablet. Na laureatów pierwszych trzech miejsc w wojewódzkim finale w wymienionych wyżej kategoriach czekają też zaproszenia na trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.

Nagrodami dla szpitali i innych placówek medycznych, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale, będą prezentacje na łamach "Dziennika Bałtyckiego". Szpital Roku i Przychodnia / Gabinet Roku będą mogły zaprezentować się na łamach czterostronicowego dodatku do naszej gazety, zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na promocję odpowiednio na dwóch i jednej stronie w naszej gazecie.

Informacji o plebiscycie udziela Dominika Piotrowska - tel. 502 499 215. e-mail: [email protected].

Regulamin plebiscytu

Partnerzy plebiscytu:


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku

Patron honorowy:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie