Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Uwaga na upał i… burze z gradem. Ostrzeżenie meteorologiczne dla Pomorza
  Strefa Agro

  Uwaga na upał i… burze z gradem na Pomorzu. Ostrzeżenie

  Przed upałami sięgającymi 29, a nawet 32 stopni Celsjusza przestrzegają mieszkańców i turystów na Pomorzu synoptycy. Gorąc to jednak tylko jedno z zagrożeń czyhających na nas 10.08.2020 r. obok niego nad województwem wystąpić niemal na pewno wystąpią burze z opadami deszczu, wiatrem o prędkości 80 km/h, a nawet gradem.

 2. Rzucała psem o wodę - bulwersujące nagranie znad jeziora w Szczecinie obiegło internet
  Wiadomości

  Rzucała psem o wodę - bulwersujące nagranie znad jeziora w...

  Kobieta, która rzuca psem o wodę jak zabawką, została uchwycona przez kamerę internautki wypoczywającej nad brzegiem szczecińskiej Goplany. Bulwersujące wideo szybko obiegło internet.

 3. zdjęcie ilustracyjne
  Strefa Agro

  Rolnik kosił zboże po 22. Dostał mandat, w sieci zawrzało

  Rolnik został ukarany mandatem za to, że po godzinie 22 kosił zboże kombajnem. Zgłoszenia na policję dokonała mieszkanka miasta, której działka wypoczynkowa sąsiaduje z jego polem. Sprawę nagłośnił w sieci Janusz Wojciechowski, unijny komisarz ds. rolnictwa.

 4. Pomnik Głupoty Ludzkiej na Dolnym Śląsku. Zobacz!
  Strefa Agro

  Pomnik Głupoty Ludzkiej na Dolnym Śląsku. Zobacz!

  30 metrów miał dąb szypułkowy - pomnik przyrody w lesie pod Głogowem. Niestety spłonął. Drzewo zostało podpalone. Dziś jego resztki tworzą Pomnik Głupoty Ludzkiej. Przypomina o tym tablica ustawiona przy pozostałościach dębu.

 5. Pola słoneczników to teraz najmodniejsze miejsca w Polsce. Ogromne żółte kwiaty robią niesamowite wrażenie - nic dziwnego, że jak co roku są niezwykle
  Strefa Agro

  Piękne kobiety w słonecznikach. To teraz najmodniejsze tło!

  Pola słoneczników to teraz najmodniejsze miejsca w Polsce. Ogromne żółte kwiaty robią niesamowite wrażenie - nic dziwnego, że jak co roku są niezwykle modne a zdjęcie ze słonecznikami w tle chce mieć każdy. Po selfie w rzepaku, makach i lawendzie, teraz zapanowała moda na fotki w słonecznikach.