Ważne

    Wyniki

    Brak wyników

    Top Sportowy24

    Piłka nożna

    Siatkówka

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 31 63 19 6 6 49-31
    2 Lechia Gdańsk Live 31 60 17 9 5 45-27
    3 Piast Gliwice Live 31 56 16 8 7 49-31
    4 Cracovia Live 31 48 14 6 11 39-35
    5 Jagiellonia Białystok Live 31 48 13 9 9 48-44
    6 Zagłębie Lubin Live 31 47 14 5 12 50-41
    7 Pogoń Szczecin Live 31 46 13 7 11 47-44
    8 Lech Poznań Live 31 44 13 5 13 44-43
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
    2 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
    3 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
    4 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
    5 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
    6 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
    7 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
    8 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 30 60 17 9 4 45-25
    2 Legia Warszawa Live 30 60 18 6 6 48-31
    3 Piast Gliwice Live 30 53 15 8 7 47-31
    4 Cracovia Live 30 48 14 6 10 39-34
    5 Zagłębie Lubin Live 30 47 14 5 11 48-38
    6 Jagiellonia Białystok Live 30 47 13 8 9 45-41
    7 Pogoń Szczecin Live 30 43 12 7 11 44-42
    8 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 41-40
    9 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
    10 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
    11 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
    12 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
    13 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
    14 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
    15 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63

    Tabela PlusLigi

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62 65:21 2026:1769
    2. ONICO Warszawa 24 54 59:31 1907:1708
    3. Jastrzębski Węgiel 24 47 52:36 1779:1682
    4. Warta Zawiercie 24 43 54:42 2174:2140
    5. Cerrad Czarni Radom 24 42 48:37 1847:1766
    6. PGE Skra Bełchatów 23 38 50:42 2033:2008
    7. GKS Katowice 24 35 46:45 1929:1935
    8. Asseco Resovia 24 32 39:50 1944:1957
    9. Trefl Gdańsk 24 30 42:50 1954:2015
    10. Indykpol AZS Olsztyn 24 30 45:51 1926:2024
    11. Chemik Bydgoszcz 23 22 32:54 1789:1939
    12. Cuprum Lubin 24 20 29:57 1769:1896
    13. Stocznia Szczecin 9 15 16:14 636:606
    14. MKS Będzin 23 7 19:66 1583:1851
    1-6: play-off

    Wybierz Twój klub

    Żużel

    Koszykówka

    Piłka ręczna