Zwykłe niezwykłe zdjęcia

  Zwykłe niezwykłe zdjęcia

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Przekopał przepastne archiwum ojca - słynnego fotografa. Dziesiątki tysięcy zdjęć, negatywów, starych fotograficznych kliszy. Zarchiwizował je, a potem wybrał te najciekawsze i chodził śladem miejsc przez ojca fotografowanych.
  I porównywał co dziś tam stoi, jak to dziś wygląda i czy w ogóle jest, istnieje, ten dom, ulica, pomnik. Docierał też do ludzi. Odnalazł nawet słynną panią Leokadię, która od 1958 roku sprzedawała na Długim Targu cukrową watę!

  Z tych fotograficznych wspomnień powstał trzeci już, długo oczekiwany, zwłaszcza przez gdańszczan, album z cyklu "Niezwykłe zwykłe zdjęcia". Album dwójki gdańskich fotografów: zmarłego w 1994 roku Zbigniewa Kosycarza i jego syna - Macieja.

  Spotkanie autorskie, które uświetnią też bohaterowie zdjęć, m. in. aktorka Lucyna Legut, czy słynna dziennikarka TVG Hanna Domańska już 29 listopada, od g. 12 do 17 w Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan. Tego dnia można będzie nie tylko kupić album w promocyjnej cenie, ale otrzymać dedykację autora.

  Gdańsk - Wrzeszcz, sobota, g. 12 - 17, Centrum Handlowe Manhattan, ul. Grunwaldzka 82

  Konkurs


  W naszym konkursie codziennie (do soboty) do wygrania trzy egzemplarze "Fot. Kosycarz Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia III". Aby wziąć udział w konkursie i wygrać album, należy odpowiedzieć na pytanie:

  Co znajdowało się w latach 60. w nadbudówce statku na wyspie obok Wielkiego Młyna na kanale Raduni?

  a/ kawiarnia
  b/ studio nagrań pocztówek dźwiękowych
  c/ kasy biletowe

  i wysłać pod nr 7101 SMS o treści: DB FOTO, odpowiedź, imię i nazwisko. Koszt SMS-a 1,22 zł z VAT. Na SMS-y czekamy dziś do godz. 17.00. Laureatów powiadomimy telefonicznie.

   


  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo