Wybory samorządowe 2018 w Gdańsku. Okręg nr 2. Gdzie głosować? Obwodowe komisje wyborcze. Kandydaci na radnych w okręgu nr 2 [lista ulic]

oprac. mkZaktualizowano 
Wybory w Gdańsku. Okręg nr 2 - lista ulic, kandydaci, gdzie głosować Przemyslaw Swiderski
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 w Gdańsku - OKRĘG nr 2. Oto wyborczy poradnik dla mieszkańców Śródmieścia, Chełmu, Ujeściska-Łostowic. Sprawdź: gdzie głosować w okręgu nr 2, w jakim obwodzie znajduje się ulica, na której mieszkasz, gdzie jest siedziba komisji, w której będziesz głosować oraz kto kandyduje na gdańskiego radnego w okręgu nr 2. Pierwsza tura wyborów już 21 października 2018 r.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W GDAŃSKU

Gdańsk podzielony jest na 6 okręgów głosowania. W każdym z tych okręgów można głosować na kandydatów z poszczególnych list (komitetów wyborczych).

Każdy z okręgów jest podzielony na obwody głosowania, a każdy obwód obejmuje konkretne ulice.
W każdym z tych obwodów z kolei jest kilkanaście siedzib komisji wyborczej.

Oto lista kandydatów, obwodów z ulicami oraz siedzib komisji w OKRĘGU nr 2 w Gdańsku.

Okręg nr 2 w Gdańsku

Granice: Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice

Obwody - numery od 30 do 68

KANDYDACI do Rady Miasta Gdańska w okręgu nr 2
Zarejestrowanych jest 58 kandydatów.

I Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. OLESZEK Bogdan Marian
2. BŁASZCZYK Kamila Maria
3. NIERODA Adam Józef
4. WILCZYŃSKI Krzysztof Czesław
5. BUMBLIS Marek
6. BOROWSKA-GALA Stanisława
7. MUŃSKI Jan Władysław
8. SZCZEPAŃSKA Maria Róża
9. TOPOLEWSKA Dorota Marzena
10. SKARBEK Mateusz Jacek

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
1. ADAMOWICZ Paweł Bogdan
2. DULKIEWICZ Aleksandra Maria
3. WASILEWSKA Teresa
4. BILDZIUK Marcin Sławomir
5. WORONIECKA Elżbieta Sławomira
6. RYDLEWSKA-KOWALIK Sylwia Barbara
7. TOŁOCZKO Tomasz Jerzy
8. GDANIEC Danuta
9. JAŻDŻEWSKI Stanisław Michał
10. CZERNIEWSKA Katarzyna Maria

Zobacz też: Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz przedstawił liderki listy do Rady Miasta z okręgu nr 2 - Śródmieście, Chełm, Ujeścisko i Łostowice [zdjęcia]

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
1. BANACH Jolanta Maria
2. WOJCIECHOWICZ Michał Rafał
3. KAMROWSKA Magdalena Katarzyna
4. LEONIAK Marcin Marek
5. ROLEWICZ Barbara Bożena
6. GIERS Przemysław
7. LIPSKA Jolanta Maria
8. GURFINKIEL Tomasz Jakub
9. CHOJNACKA Iwonna Grażyna
10. MUSZEL Magdalena

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. MENCZYKOWSKI Marian Alfred
2. STAWSKA Anna
3. ROCZTEJN Robert
4. ATAMAN-MAŃKOWSKA Mariola Aurelia
5. PEREDA Izabela Maria
6. WILAMOWSKA Irena
7. LASOTA Krzysztof Ludwik
8. KONOPACKI Andrzej Henryk

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej
2. KORALEWSKI Kazimierz Marian
3. MAJEWSKI Przemysław Tomasz
4. SIARNOWSKI Robert Grzegorz
5. KRASULA Alicja Zuzanna
6. CABAJ Joanna Dorota
7. TUL Teresa
8. DYNABURSKA Daniela Maria
9. SZCZESIAK Mariusz Andrzej
10. ŁABSZ Sławomir Stefan

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
1. HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz
2. GAŁEK Anna Maria
3. GRUSZKIEWICZ Marcin
4. LEONCZUK Błażej
5. KLEWCOW Iwona
6. DUDEK Justyna Katarzyna
7. ŚWIĄTKOWSKA Marzena Maria
8. BACHÓRZ Marcin
9. WYGONOWSKI Andrzej
10. SZAJNA Paweł Jakub

KANDYDACI NA PREZYDENTA GDAŃSKA

Zobacz, kto ubiega się o urząd prezydenta miasta Gdańska - lista 7 kandydatów >>>

OBWODY OKRĘGU NR 2 (od 30 do 68)
Numer, adres siedziby komisji wyborczej, lista ulic:

30.I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście

ŚRÓDMIEŚCIE, Aksamitna, Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popiełuszki, Rajska od nr 6 do nr 14B, Robotnicza, Rybaki Górne, Stępkarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wały Piastowskie, Wodopój, Wiosny Ludów, Zaułek Św. Bartłomieja

31.Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna

32.Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Browarna, Brygidki, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Igielnicka, Karpia, Katarzynki, Krosienka, Krosna, Mniszki, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Plac Władysława Bartoszewskiego, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Profesorska, Refektarska, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stolarska, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa

33.Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Bosmańska, Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Mariacka, Minogi, Mokra, Mydlarska, Pachołów, Pańska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Podmurze, Pończoszników, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szewska, Szklary, Szpitalna, Św. Ducha, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Wełniarska, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników

34.Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Służebna, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki

35.Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście

ŚRÓDMIEŚCIE, Augustyńskiego, Basztowa, Chmielna, Ciesielska, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Jaglana, Kładki, Kocurki, Kotwiczników nr 10, Lastadia, Motławska, Okopowa od nr 15 do nr 29, Owsiana, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie, Pożarnicza, Pszenna, Rzeźnicka, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Św. Trójcy, Targ Maślany, Toruńska od nr 2 do nr 20, Wilcza, Wspornikowa, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk, Żytnia

36.Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Dobra, Dolna, Fundacyjna, Jałmużnicza, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Kurza, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Polna, Przesmyk, Przyokopowa, Radna, Reduta Dzik, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Śluza, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Wróbla, Zielona

37.Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście

ŚRÓDMIEŚCIE, Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska

38. Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Angielska Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Na Stępce, Ołowianka, Szafarnia, Św. Barbary

39.Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Zawodników

40.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście

ŚRÓDMIEŚCIE, Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna

41.Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście
ŚRÓDMIEŚCIE, 3 Maja, Górka, Gradowa, Kurkowa, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Strzelecka

42.Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście

ŚRÓDMIEŚCIE, Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak

43.Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice
UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, I Brygady, II Brygady, 11 Listopada, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Guderskiego od nr 1 do nr 48, Kampinoska od nr 1 do nr 13, Kureckiej, Orląt Lwowskich

44.Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice

UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Baśniowa, Elfów, Jaworzniaków, Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47

45.Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice
UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Człuchowska, Dąbka, Dulin'a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka

46.Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice

UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka, Wieżycka, Zwierkowskiego

47.Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice

UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Porębskiego

48.Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice
UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Jeleniogórska, Kołodzieja

49.Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice

UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Kozacza Góra, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska

50.Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice
UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska

51.Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień
UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Migdałowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Śliwkowa, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok

52.Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice
CHEŁM, Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Kolorowa, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Złota

53.Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice

CHEŁM, Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Cieplewska, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo im. Mieczysława Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej

54.Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice

CHEŁM, Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo im. Raoula Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca

55.Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Czirenberga, Dąbrówki, Dominika, Królowej Jadwigi, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Uranowa

56.Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Kurierów AK, Marii Ludwiki, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego

57.Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, 3 Brygady Szczerbca, Antczaka, Bruskiego, Dywizji Wołyńskiej, Okulickiego, Nad Potokiem, Rumla

58.Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Anny Jagiellonki, Madalińskiego od nr 2 do końca, Sosnkowskiego, Wawelska

59.Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm

CHEŁM, Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska

60.Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Rondo im. Stanisława Kowalskiego, Rogalińska, Wilanowska

61.Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Biernackiego, Bitwy pod Lenino, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Dokerów, Hirszfelda, Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Lubuska, Łużycka, Odrzańska, Pohulanka, Reformacka, Rydygiera, Stoczniowców, Styp-Rekowskiego (d. Buczka), Worcella, Wronki, Zielonogórska

62.Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18

63.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Chałubińskiego [bez nr 18], Suchanka, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste]

64.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm

CHEŁM, Grabowskiego, Hebanowskiego, Jabłońskiego, Szopińskiego

65.Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 53 [nieparzyste]

66.Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm

CHEŁM, Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca

67.Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm
CHEŁM, Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11

68.Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm

CHEŁM, Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora

Zobacz też: Dlaczego warto iść na wybory?

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory samorządowe 2018 w Gdańsku. Okręg nr 2. Gdzie głosować? Obwodowe komisje wyborcze. Kandydaci na radnych w okręgu nr 2 [lista ulic] - Dziennik Bałtycki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3