STREFA KIBICA PIŁKI NOŻNEJ >>>
BAŁTYK II GDYNIA
Bramkarze: Piotr Bochiński (01), Marcin Błasiak (01)
Obrońcy: Bartosz Sobczak (00), Anton Delinac (01), Karol Formella (01), Mikołaj Kołodziejski (01), Stanisław Kołodziejski (01), Patryk Rynkowski (01), Bartosz Osowski (01), Miłosz Słabiński (00), Paweł Szejko (01)
Pomocnicy: Kordian Bartnicki (99), Konrad Wejman (99), Erwin Kwaśniak (99), Igor Gibaszek (01), Dominik Jancewicz (00), Oskar Kaszuba (01), Mateusz Kokociński (01), Filip Sobiecki (01)
Napastnicy: Jan Sadowski (00), Sebastian Kąska (00), Michał Turkacz (00), Mateusz Piwowarski (01)
Trener: Jerzy Jastrzębowski
CARTUSIA KARTUZY
Bramkarze: Artur Babiński (96), Filip Petka (01)
Obrońcy: Oskar Adamczyk (01), Ryszard Dawidowski (89), Damian Nurek (92), Adrian Raulin (00), Franciszek Sierszyński (94)
Pomocnicy: Marcin Adamkiewicz (96), Jakub Giec (96), Łukasz Konkol (01), Paweł Piór (00), Paweł Rypel (98), Bartłomiej Teca (01), Mateusz Toporek (97), Gracjan Trapkowski (00)
Napastnicy: Zbigniew Bodzak (83), Roland Kazubowski (85), Kacper Paninski (00), Dominik Deik (01)
Trener: Błażej Adamus
CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
Bramkarze: Piotr Polakowski (93), Kacper Dąbrowski (00), Daniel Kaleciński (01)
Obrońcy: Paweł Jaszczyk (88), Jakub Pelowski (99), Damian Kusz (93), Rafał Wojczuk (97), Krystian Guzowski (98), Michał Kowalczyk (84), Kamil Łapiński (00)
Pomocnicy: Kamil Kusz (97), Michał Brzoska (96), Michał Majsak (93), Tomasz Zawadziński (88), Adrian Żuk (91), Julian Guzowski (97), Jakub Karwat (93), Mateusz Szlija (99), Paweł Barczak (90), Karol Majchrzak (00), Dawid Rybicki (01)
Napastnicy: Sebastian Zawada (88), Jakub Poźniak (92), Tomasz Poźniak (87), Artur Girsztoft (93), Jakub Malinowski (01)
Trener: Szymon Chrostowski
GEDANIA II GDAŃSK
Bramkarze: Rafał Kazimieruk (99), Samuel Rychlik, Mikołaj Paździor (00)
Obrońcy: Piotr Biadała (98), Jakub Skibrowski (99), Paweł Szajrych, Olaf Okupiński (01), Oskar Koselski (00), Maciej Ramus (00)
Pomocnicy: Robert Kohnke (97), Kacper Puzowski (99), Radosław Wiśniewski (01), Krzysztof Dudek (01)
Napastnicy: Daniel Koselski (99), Bartłomiej Pawluczuk (00)
Trener: Dariusz Patalan
KS KAMIENICA KRÓLEWSKA
Bramkarze: Marcin Hiszpański (98), Mateusz Kaszyński (92)
Obrońcy: Daniel Groth (93), Przemysław Gornowicz (92), Marek Dawidowski (89), Łukasz Kitowski (84), Michał Klaman (79), Marek Hinc (88)
Pomocnicy: Oskar Menard (2000), Kacper Kobiela (2000), Dawid Papina (87), Michał Papina (92), Błażej Wróbel (98), Wojciech Dobek (98), Filip Ustowski (89), Tomasz Flisikowski (98), Michał Cejer (95), Filip Kreft (96)
Napastnicy: Arkadiusz Kordyl (88), Wojciech Hufnagel (89), Jakub Hoffmann (88)
Trener: Jakub Hoffmann
ORLĘTA REDA
Bramkarze: Krzysztof Marzejon (86), Alex Miarowski (00), Marcin Ryband (76)
Obrońcy: Jarosław Gołdyn (84), Marcin Królik (84), Śmielak Rafał (00), Jan Światek(00), Kamil Trocki (02), Michał Trocki (76), Piotr Sobczyński (91)
Pomocnicy: Michał Kloka (00), Marek Liedtke (98), Krystian Łaziński (00), Dawid Szołomicki (96), Paweł Sobczyński (99), Wojeciech Kafka (00), Wojciech Szreder (95), Bartłomiej Trocki (99)
Napastnicy: Sebastian Weina (99), Michał Wojtarowski (94)
Trener: Robert Chałaszczyk
ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE
Bramkarze: Artur Koprowski (89), Artur Jażdżewski (76), Tomasz Bonk (01)
Obrońcy: Bartłomiej Dończyk (98), Łukasz Balcer (79), Tomasz Dończyk (95), Mateusz Dończyk (94), Jakub Neubauer (93), Dominik Szostek (85), Mateusz Bucholz (94), Mateusz Kobylarz (92)
Pomocnicy: Aleks Kamiński (96), Jakub Czerwiński (00), Bartłomiej Kruk (98), Tomasz Musik (81), Maciej Preuss (01), Maciej Zalewski (01)
Napastnicy: Daniel Jaśniewski (89), Marcin Laga (91), Fabian Niedźwiecki (00)
Trener: Piotr Haberka
POLONIA GDAŃSK
Bramkarze: Sebastian Golawski (99), Sebastian Kaczmarek (00), Bartosz Olszacki (96), Dominik Weiner (97)
Obrońcy: Damian Klawa (98), Dawid Lewczuk (00), Bartosz Nydza (98), Piotr Zubkowicz (96), Adrian Bobrowski (98), Damian Janowski (98), Maciej Jędrzejczak (00), Mateusz Rajkowski (99), Jakub Zgliński (89), Aszot Tarverdyan (97)
Pomocnicy: Michał Dąbrowski (99), Mateusz Filipowicz (00), Mateusz Obarzanek (99), Kuba Pepa (01), Przemysław Juszczyk (99), Iwo Gerlee (99), Szymon Kuzio (99), Damian Belecki (95), Maciej Suszyński (99), Kacper Plesiak (00)
Napastnicy: Robert Cichocki (96), Kuba Dziadko (00), Michał Orłowski (99), Kacper Binerowski (00)
Trener: Krzysztof Myk
PORTOWIEC GDAŃSK
Bramkarze: Emil Stachowiak, Dawid Awramiec, Chrystian Robakowski
Obrońcy: Damian Warsiński, Maciej Jagiełło, Wojciech Wach, Krzysztof Pieniążek, Jacek Łanowski, Łukasz Narloch, Jakub Marcinowski, Daniel Nowak, Paweł Jakubiak, Mariusz Muła, Artur Stenzel, Damian Warsiński, Jacek Urban
Pomocnicy: Łukasz Siemionowski, Michał Kowalkowski, Kamil Drozdowski, Damian Hebda, Szymon Reutt, Michał Tomasikiewicz, Arkadiusz Krajnik, Maciej Miara, Damian Gapiński, Krzysztof Puto, Bartłomiej Pietruszka, Mariusz Bloch, Filip Śpiewak, Łukasz Warsiński, Adrian Raczkowski, Oskar Sobania, Kamil Drozdowski
Napastnicy: Jacek Malko, Dariusz Głos, Piotr Muła, Michał Grodzki, Sebastian Przewodowski, Maciej Dudziuk, Krystian Imiński
Trenerzy: Damian Hebda, Dariusz Głos
POTOK PSZCZÓŁKI
Bramkarze: Daniel Łęc (78), Dariusz Osiniak (71), Marcin Kreft (81)
Obrońcy: Mariusz Wawrzonkowski (72), Karol Czorniej (89), Michał Marchewka (87), Tomasz Jaruszek (88), Kacper Koss (00), Adam Wielewicki (79), Grzegorz Łaszewski (81)
Pomocnicy: Dominik Kukowski (99), Łukasz Binkowski (88), Paweł Czerwiński (89), Daniel Jakuszczonek (99), Jakub Pawlak (92), Bartek Tomkowicz (01)
Napastnicy: Janusz Łazarski (79), Jakub Filipek (98), Paweł Zemke (00)
Trenerzy: Łukasz Witek
GKS SIERAKOWICE
Bramkarze: Cezary Czajkowski (98), Radosław Wnuk-Lipiński (01)
Obrońcy: Patryk Breza (98), Mateusz Mayer (99), Rafał Gliszczyński (84), Damian Hinca (89), Damian Nikel (89), Tomasz Nikel (95), Karol Sychta (89)
Pomocnicy: Dawid Bulczak (92), Marcin Choszcz (97), Maciej Dunst (94), Krystian Gilmajster (80), Damian Konkel (98), Robert Kuczkowski (99), Łukasz Miłosz (98), Jakub Przepaśniak, Daniel Radomski (98)
Napastnicy: Maciej Jóskowski (87), Szymon Marszałkowski (99), Gracjan Szutenberg (95)
Trener: Mariusz Misiak
SPORTING LEŹNO
Bramkarze: Łukasz Kwidziński (91), Patryk Młyński
Obrońcy: Szymon Gawron (99), Rafał Hirsz (86), Łukasz Riegel (97), Krzysztof Wanke (90, Mateusz Wadowski (98), Arkadiusz Miotk (93), Kewin Malinowski, Robert Kostuch
Pomocnicy: Paweł Bork (95), Maciej Skibowski, Damian Merchel (98), Adrian Szymichowski (97), Jakub Poklękowski (95), Seweryn Bliźniewski (98), Jakub Toporek (97), Damian Drewing, Maciej Młyński
Napastnicy: Dorian Dorosiewicz, Oskar Zmysłowski, Grzegorz Miotk
Trenerzy: Paweł Wicki, Rafał Przybyszewski
SZTORM MOSTY
Bramkarze: Eryk Skulich (94), Krystian Świst (02)
Obrońcy: Paweł Chełmikowski (90), Marcin Ankiewicz (91), Mikołaj Ciecierski (97), Tomasz Czaplicki (96), Błażej Białek (97), Wojciech Gałązka (91), Bartosz Niedzwiedzki (02), Mateusz Standura (97), Andrzej Zymni (91)
Pomocnicy: Kacper Gburek (02), Dawid Kaleta (85), Kamil Kurdybelski (85), Mirosław Meller (81), Mateusz Polechoński (94), Tomasz Rytlewski (80), Mateusz Standura (97), Przemysław Promiński (91)
Napastnicy: Jacek Peprzyk (84), Karol Szumotalski (94), Jakub Wróblewski (97)
Trener: Aleksander Cybulski
WIETCISA SKARSZEWY
Bramkarze: Daniel Szczygielski (87), Rafał Sojka (88), Damian Borkowski (03)
Obrońcy: Łukasz Tusk (98), Krystian Kurowski (2002), Bartosz Grzywacz (96), Paweł Depta (88), Arkadiusz Gołuński (93), Piotr Dejniak (90), Jakub Bojanowski (90), Michał Stalke (00), Mateusz Engler (93), Michał Tusk (97), Szymon Selonka (93), Paweł Niesiołowski (94)
Pomocnicy: Jakub Bartczak (01), Damian Mostowy (89), Kewin Krigel (96), Piotr Selonka (90), Dawid Stalke (95), Patryk Wysiecki (93), Mateusz Szulc (94), Daniel Jankowski (98), Marek Bogdanowicz (84), Jakub Meca (97), Paweł Literski (91)
Napastnicy: Bartłomiej Trzoska (86), Kryspin Karnat (91), Dawid Neścior (87), Jakub Olszynka (98)
Trener: Kryspin Karnat
MKS WŁADYSŁAWOWO
Bramkarze: Piotr Miotk (00), Jakub Zdybel (01), Krzysztof Necel (00)
Obrońcy: Krzysztof Kleser (92), Daniel Littwin (99), Arkadiusz Proena (96), Sebastian Grzenkowicz (97), Michał Skwiercz (189), Damian Talaśka (97), Mateusz Niedośmiałek (00)
Pomocnicy: Marek Kwaśnik (90), Błażej Bonk (86), Przemysław Szymański (88), Sebastian Rybandt (99), Mateusz Wesserling (92), Filip Smarzyński (96), Jakub Kryczka (01), Konrad Szydłowski (01), Mariusz Grzywacz (93), Michał Morgiel (93), Michał Więcek (94)
Napastnicy: Adam Pankiewicz (95), Łukasz Jednachowski (92), Damian Białk (01)
Trenerzy: Sobiesław Przybylski oraz Krzysztof Foelkner, Michał Smarzyński
ZENIT ŁĘCZYCE
Bramkarze: Jakub Dziedziński (92), Patryk Wof (90)
Obrońcy: Adam Miotk (82), Powideł Marcin (99), Tomasz Neubauer (97), Tomasz Wiśniewski (95), Tomasz Cichosz (85), Piotr Małkowski (97), Tomasz Gniba (88), Robert Żółtowski (88)
Pomocnicy: Daniel Błaszkowski (90), Wojciech Domski (98), Patrycjusz Gaffke (91), Krzysztof Witkowski (90), Szymon Neubauer (01), Andrzej Kułcki (91)
Napastnicy: Mateusz Ruszkowski (93), Kamil Ulanowski (92), Damian Matuszewski (91)
Trener: Grzegorz Lisewski
STREFA KIBICA PIŁKI NOŻNEJ >>>
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?