Kolejna dobra wiadomość dla podróżnych z Pomorza. Z naszego lotniska znów po kilku latach przerwy będzie można polecieć do stolicy Niemiec (lotnisko Tegel). Bilety na połączenie w cenie od 35,99 euro w jedną stronę są już dostępne.

Loty obsługiwane będą samolotem Airbus A319 trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty.

Wejście easyJet do Gdańska, to wspaniały prezent na święta. Gdy z naszej siatki połączeń zniknęła trasa do Berlina, w odpowiedzi na liczne zapytania pasażerów zapewnialiśmy, że będziemy zabiegali o jej powrót, zarówno wśród latających z naszego lotniska przewoźników, jak i u tych, których do Gdańska zapraszamy. Dzisiaj cieszymy się podwójnie - witając jednego z największych na świecie przewoźników niskokosztowych oraz oferując naszym pasażerom obiecane połączenie do Berlina.

- mówi Tomasz Kloskowski, prezes PLG.

Port Lotniczy Gdańsk. Od maja więcej lotów do Amsterdamu liniami KLM. W przyszłym roku z Pomorza polecimy też w kilku nowych kierunkach

- Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego połączenia do/z Gdańska. Jesteśmy pewni, że nowa trasa Berlina będzie nie tylko popularna wśród pasażerów z Gdańska, ale również sprowadzi ruch turystyczny z Niemiec, który przyczyni się do wzrostu gospodarczego regionu. Jako wiodąca linia lotnicza w Europie mamy przyjemność jeszcze bardziej wzmocnić naszą siatkę połączeń w Polsce dzięki tej nowej trasie, która naszym zdaniem będzie cieszyła się dużą popularnością i umożliwi nam długoterminowy, zrównoważony wzrost oraz zapewni pasażerom większy wybór miejsc docelowych, wszystko to przy zachowaniu niskich taryf i wspaniałej obsługi - dodaje Thomas Haagensen, dyrektor easyJet.

Samolot niemal zjechał z pasa startowego. Przyczyną obfite opady deszczu w południowej Kalifornii

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU: