Pomorskie Nagrody Jakości rozdane

  Pomorskie Nagrody Jakości rozdane

  Jacek Sieński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Firmy, mające wdrożone międzynarodowe systemy zarządzania ISO i stale podnoszące jakość swoich produktów czy usług, nagrodzono po raz dwunasty w konkursie Pomorska Nagroda Jakości 2008.
  Konkurs zorganizowała Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku, jako regionalną edycję Polskiej Nagrody Jakości. Jego współorganizatorem był Polski Rejestr Statków w Gdańsku.

  W kategorii małych przedsiębiorstw tytuł laureata konkursu przyznano PB Inrem w Gdańsku, w kategorii przedsiębiorstw średnich - Ekoinbud w Gdańsku i w kategorii przedsiębiorstw dużych -Stoczni Remontowej Nauta w Gdyni. Wyróżnieniami uhonorowano trzy firmy.

  - W ubiegłym roku zdobyliśmy w konkursie pierwsze wyróżnienie, z czego byliśmy bardzo zadowoleni - mówi Tomasz Bacerowski, prezes firmy Ekoinbud w Gdańsku. - Tym bardziej cieszy nas zdobycie pierwszego miejsca w kategorii firm średnich. Posiadanie tytułu laureata będzie pomagać nam w kontaktach z klientami, bo potwierdza, że jesteśmy firmą dobrą i wiarygodną, a jakość usług stanowi dla nas priorytet. W bieżącym roku otrzymaliśmy także pierwsze miejsce, w swojej kategorii, w Pomorskim Konkursie Firma z Przyszłością 2008, organizowanym przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku. Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w renowacji budowlanych obiektów zabytkowych. Restaurowaliśmy wiele budynków, a ostatnio między innymi Żuraw Gdański i przedproże Domu Endenów w Gdańsku.

  Jan Kozłowski, marszałek województwa pomorskiego, stwierdził, że władze samorządowe regionu będą starać się wspierać przedsiębiorstwa w dobie kryzysu poprzez przyspieszenie realizacji wielu dużych i mniejszych inwestycji, które dofinansowane zostaną z funduszy Unii Europejskiej. W dzisiejszych czasach firmy mogą konkurować na rynku i wygrywać przetargi, jeżeli gwarantują wysoką jakość produktów i usług oraz są innowacyjne.

  Zapewne tytuły laureatów i wyróżnienia w konkursie Pomorska Nagroda Jakości stanowią dla firm rodzaj pieczęci, potwierdzającej, że klienci mogą spodziewać się otrzymania produktów wysokiej jakości i rzetelnego wykonania usług.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo