Ubiegłoroczna królowa piękności - Agata Biernat podejmie wyzwanie razem z Runmageddonem i pokona 6 kilometrową formułę Rekrut najeżoną ponad 30 przeszkodami, a wszystko to zrobi z myślą o podopiecznych fundacji Cancer Fighters.

W jednej z serii formuły Rekrut, w sobotę 15 września w gdańskim Parku Reagana razem z uczestnikami wystartuje Miss Polonia 2017 - Agata Biernat.

Czytaj także": Runmageddon Gdańsk 2018. Potrzebna będzie ekstremalna siła i charakter

Miss Polonia 2017- Agata Biernat podejmie wyzwanie razem z Runmageddonem i pokona 6 kilometrową formułę Rekrut najeżoną ponad 30 przeszkodami https://media.runmageddon.pl

Polska tancerka, instruktora fitness, zmierzy się z co najmniej 30 przeszkodami i przebiegnie 6 kilometrowy nadmorski dystans Runmageddonu. To nie będzie jej pierwszy start w tym ekstremalnym wydarzeniu. Agata już po raz szósty pokona wymagającą trasę Runmageddonu, który trwać będzie cały weekend.

Czytaj także: Agata Biernat została Miss Polonia 2017. Kim jest? [WYNIKI, ZDJĘCIE - 27.11.2017]Lubię sportowe wyzwania. Runmageddon jest dla mnie czymś inspirującym, z jednej strony to sportowy challenge, z drugiej faktyczny sprawdzian charakteru. Kiedy stanęłam pierwszy raz przed przeszkodami, nogi lekko mi się ugięły, ale nie poddałam się, pokonałam Runmageddon i z wielkim uśmiechem dotarłam na metę. A teraz kontynuuję moją ekstremalną przygodę, bo ona po prostu wciąga - mówi Agata.

Ten start Miss Polonia 2017 dedykuje Fundacji Cancer Fighters, która pomaga chorym na raka dzieciom, dlatego biec będzie w koszulce fundacji. Promować będzie istotną społecznie misję Fundacji Cancer Fighters, która motywuje dzieci do walki z chorobą i przekonuje, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania wewnętrznej siły.

W trakcie Runmageddonu Gdańsk - Miss Polonia 2017 poprowadzi jedną z rozgrzewek przygotowujących uczestników do startu.

ZOBACZ TAKŻE: Runmageddon Gdynia 2018. Morderczy wysiłek. Zobacz, co działo się podczas pierwszego dnia imprezy [ZDJĘCIA, WIDEO]

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL: