Milena Sadowska Miss Polonia 2018. Finał wyborów Miss Polonia 10.11.2018. Zobacz wybory najpiękniejszej Polki

Sara NowakZaktualizowano 
Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 mat.organizatora
Miss Polonia 2018 została Milena Sadowska. Miss Polonia 2018 - finał odbył się w sobotę, 10 listopada (10.11.2018). Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbyła się w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. Wybory najpiękniejszej Polki były transmitowane na żywo w internecie - zobaczcie relację na naszej stronie! Poniżej znajdziecie także zdjęcia 20 finalistek Miss Polonia. Województwo pomorskie reprezentowały dwie kandydatki z Gdańska: Sylwia Stasińska i Teresa Milgiewicz.

Aktualizacja, godz. 22.50

Miss Polonia 2018. Milena Sadowska z Babic najpiękniejszą Po...

Nową Miss Polonia została Milena Sadowska, 19-latka z Babic.

Milena Sadowska o sobie:

Kilka słów o mnie: W tym roku zdałam maturę i od października będę studiować w Krakowie na Uniwersytecie Papieskim. Interesuję się modą, od dziecka tez moją pasją była jazda konna. Wolny czas spędzam z moim ukochanym chłopakiem i rodziną. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... ponieważ już od dziecka marzyłam, aby w nim wystąpić. Uważam że jest to konkurs, który daje wiele możliwości i pozwala zaistnieć przede wszystkim w świecie mody oraz w mediach.

Idealna Miss to... piękna, wrażliwa, umiejąca odnaleźć się w każdej sytuacji kobieta, a także inteligentna i posiadająca niepowtarzalną osobowość.

Inspiruje mnie... mój tata, który udziela się społecznie, jest pewny siebie i świetnie spełnia się jako prezes Klubu Sportowego Arka Babice. Jest także radnym naszej pięknej miejscowości Babice. Aktywnie działa na rzecz całej Gminy. Ponadto prowadzi własną działalność gospodarczą, a co najlepsze znajduje jeszcze czas dla rodziny.

Moim największym marzeniem jest... oczywiście zostać Miss Polonia 2018, choć wiem, że będę musiała mocno o to powalczyć, a w przyszłości chciałabym też zwiedzić Stany Zjednoczone.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem pewna że godnie reprezentowałabym nasz kraj i z dumą nosiłabym koronę.

Zobacz film z gali Miss Polonia 2018:

Aktualizacja, godz. 22.45

Livestream/Misspolonia2018

Rozstrzygnięcie konkursu:
MISS POLONIA 2018 - MILENA SADOWSKA, Babice

I Wicemiss Polonia 2018 - MARTYNA GÓRAK, Kiedrzyn
II Wicemiss Polonia 2018 - PATRYCJA WOŹNIAK, Łask

Livestream/Misspolonia2018

Aktualizacja, godz. 22.07

Gdańszczanka w pierwszej piątce!

Do pierwszej piątki dostały się:

 • SYLWIA STASIŃSKA, Gdańsk
 • PATRYCJA WOŹNIAK, Łask
 • MARTYNA GÓRAK, Kiedrzyn
 • MILENA SADOWSKA, Babice
 • ZUZANNA SMAGA, Radom

Aktualizacja, godz. 21.30

Miss Publiczności 2018 została Sylwia Stasińska z Gdańska! Dostała się tym samym do finałowej dziesiątki!

Wybory Miss Polonia. Finał Miss Polonia 10.11.2018

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbędzie się w sobotę, 10 listopada 2018 r.

Finał Miss Polonia 10.11.2018 - finalistki:

Zobaczcie zdjęcia dwudziestu finalistek do tytułu Miss Polonia 2018. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International!

Miss Polonia - najstarszy polski konkurs piękności

Miss Polonia to konkurs piękności organizowany w Polsce od 1929 roku, z kilkoma przerwami. Pierwsze wybory najpiękniejszej Polki odbyły się 27 stycznia 1929 w hotelu Polonia. Dziesięć finalistek wybrano na podstawie nadesłanych fotografii. Nazwę konkursu wymyślił Tadeusz Boy-Żeleński.

Miss Polonia 2018. Finał wyborów Miss Polonia 10.11.2018. Gdzie oglądać najpiękniejsze Polki? mat.organizatora

MISS POLONIA 2018 - FINAŁ 10.11.2018

FINALISTKI MISS POLONIA 2018:

 • JESICA WALECKA, Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie, 19 lat, wzrost 171 cm
 • MAGDALENA KACZMARZYK, Iłża, woj. mazowieckie, 22 lata, wzrost 173 cm
 • PATRYCJA WOŹNIAK, Łask, woj. łódzkie, 19 lat, wzrost 173 cm
 • MILENA SADOWSKA, Babice, woj. małopolskie, 19 lat , wzrost 175 cm
 • NATALIA ULIASZ, Bytom, woj. śląskie, 26 lat, wzrost 175 cm
 • AGATA DORODKO, Soleczniki, Litwa, 18 lat, wzrost 175 cm – Miss Polonia Litwy
 • SYLWIA STASIŃSKA, Gdańsk, woj. pomorskie, 20 lat, wzrost 175 cm
 • MAGDALENA KARWACKA, Warszawa, woj. mazowieckie, 21 lat, wzrost 176 cm
 • KAROLINA URBAŃSKA, Rybno, woj. warmińsko-mazurskie, 19 lat , wzrost 176 cm
 • ZUZANNA SMAGA, Radom, woj. mazowieckie, 21 lat, wzrost 176 cm
 • PAULINA OLSZYNA, Kalisz, woj. wielkopolskie, 24 lata, wzrost 176 cm
 • MARTYNA GÓRAK, Kiedrzyn, woj. mazowieckie, 23 lata, wzrost 176 cm
 • OLIWIA FIJAŁKOWSKA, Chełm, woj. lubelskie, 21 lat, wzrost 177 cm
 • NATALIA ZAWIŚLAK, Kutno, woj. łódzkie, 19 lat, wzrost 177 cm
 • MAGDALENA CZECH, Opoczno, woj. łódzkie, 23 lata, wzrost 178 cm
 • TERESA MILGIEWICZ, Gdańsk, woj. pomorskie, 25 lat, wzrost 179 cm
 • ELIZA JAKUBOWSKA, Warszawa, woj. mazowieckie, 26 lat, wzrost 180 cm
 • ALEKSANDRA PECHAL, Warszawa, woj. mazowieckie, 18 lat, wzrost 181 cm
 • WERONIKA KARCZEWSKA, Raszyn, woj. mazowieckie, 20 lat, wzrost 181 cm
 • KAROLINA GRODZKA, Rzeszów, woj. podkarpackie, 21 lat, wzrost 184 cm

Zobacz także: Jak kiedyś wyglądały konkursy piękności? [ARCHIWALNE ZDJĘCIA

Jak kiedyś wyglądały konkursy piękności? Zdjęcia fotoreporte...

MISS POLONIA 2018 - FINAŁ 10.11.2018.

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE REPREZENTUJĄ:

 • SYLWIA STASIŃSKA, Gdańsk, woj. pomorskie, 20 lat, wzrost 175 cm

  > Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Moją pasją jest jazda motocyklem i czytanie historycznych książek. Wolne chwile spędzam z przyjaciółmi i moim ukochanym psiakiem.

Miss Polonia 2018. Finał wyborów Miss Polonia 10.11.2018. Gdzie oglądać najpiękniejsze Polki na żywo?

SYLWIA STASIŃSKA
Gdańsk, woj. pomorskie, 20 lat, wzrost 175 cm
mat.organizatora

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... nie jest to jedynie konkurs piękności, lecz również konkurs na osobowość, charyzmę i odwagę, dzięki której jako przyszła Miss Polonia będę mogła zrobić wiele dobrego.

Idealna Miss to... kobieta o nieposzlakowanej opinii, pełna energii, optymizmu i pewności siebie. Doskonałym połączeniem piękna i osobowości jest Pani Aneta Kręglicka, Miss Polonia 1989 oraz Miss Świata 1989, która jako kobieta delikatna i filigranowa osiągnęła ogromny sukces na arenie międzynarodowej.

Inspiruje mnie... Katarzyna Grochola, niesamowita pisarka, jak również kobieta o nieograniczonej wyobraźni i wyrafinowanym kunszcie pisarskim. Jej książki pozwalają przenieść się do innego wymiaru oraz zrozumieć otaczający nas świat.

CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/XYqGI07KuUw

Moim największym marzeniem jest... jako osoba twardo stąpająca po ziemi marzę o rzeczach możliwych do zrealizowania. Jednym z nich jest otworzenie schroniska dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem osobą zdeterminowaną, ambitną, która osiąga postawione sobie cele. Swoim altruistycznym podejściem do świata mogłabym zarazić innych, a ciężką pracą udowadniałabym, że wszystko jest możliwe.

 • TERESA MILGIEWICZ, Gdańsk, woj. pomorskie, 25 lat, wzrost 179 cm

  > Zajmuję się modelingiem, jestem też animatorką i hostessą. W modelingu najbardziej fascynują mnie podróże, poznawanie ciekawych ludzi oraz możliwość odkrywania nowych miejsc. Miałam też okazję zajmowania się sprzedażą wyrobów jubilerskich i biżuterii wykonanej z bursztynu w jednej z lokalnych galerii w Gdańsku. Niepohamowana ciekawość świata zaprowadziła mnie również na Guernsey, wyspę położoną na kanale La Manche, gdzie spędziłam około 2 lata, pracując w jednej z uroczych restauracji w samym porcie, pokonując szczeble od kelnerki do zastępczyni managera. W przyszłości chciałabym podjąć studia na kierunku dziennikarstwo lub architektura wnętrz. Znam język angielski, a w tym roku chciałabym również rozpocząć naukę języka hiszpańskiego. Moją ogromną pasją zawsze były podróże - te małe i duże. Uwielbiam jeść dobre rzeczy i nie boję się poznawać nowych smaków. Interesuję się modą, sztuką, wizażem oraz kocham zwierzęta. Stawiam na aktywny wypoczynek i uwielbiam jeździć na rowerze. W wolnych chwilach biegam, słucham dobrej muzyki oraz spędzam czas z bliskimi. W moim plecaku zawsze znajdzie się miejsce na frisbee i słodycze, bez których nie mogę żyć.

Miss Polonia 2018. Finał wyborów Miss Polonia 10.11.2018. Gdzie oglądać najpiękniejsze Polki na żywo?

TERESA MILGIEWICZ
Gdańsk, woj. pomorskie, 25 lat, wzrost 179 cm
mat.organizatora

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... Nigdy nie myślałam, że przystąpię do konkursu jednak po namowie przyjaciółki uznałam, że może być to bardzo wartościowe i ciekawe doświadczenie. Miss Polonia to przecież jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce, więc bycie w gronie tegorocznych finalistek jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Idealna Miss to... kobieta ambitna, empatyczna, inteligentna, pełna charyzmy, wdzięku oraz klasy. Kobieta, która zachwycić potrafi nie tylko niebanalna urodą. Idealnym uosobieniem i połączeniem wszystkich tych cech jest według mnie zdobywczyni tytułu Miss Universe z 2012 roku - Olivia Culpo, reprezentantka Stanów Zjednoczonych. Jak i również obecnie panująca Miss Polonia - Agata Biernat. Silna, piękna, modernistyczna kobieta, działająca w słusznej sprawie, zarażająca pozytywną energią tłumy. Nie da jej się nie lubić.

Inspiruje mnie... Na samym szczycie listy osób, które mnie nieustannie inspirują, na samiusieńkim evereście - stoi moja wspomniała mama. Jest bowiem moją bohaterka. Codziennie uzmysławia mi jakim darem jest życie. Jest kobietą wyrozumiałą, dobrą, ciepłą, pełną pasji. Posiadaczka niebanalnego poczucia i dystansu do siebie. To niezwykłe jak z wiekiem coraz bardziej zaczynamy doceniać to co przekazują nam nasze rodzicielki. Nie mogłabym prosić Boga o lepszą życiową nauczycielkę. Jestem wdzięczna jej za każdą lekcję jak i za cierpliwość. Skarbnica wiedzy i miłości. W przyszłości chciałabym być choć w połowie tak wspaniałą kobietą i matką jak ona.

CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/dGTjzBC0ka8

Moim największym marzeniem jest... Moim największym marzeniem jest na pewno zwiedzenie całego świata, zamieszkać tam gdzie nigdy nie brakuje słońca, przeczytać zaległe książki i mieć czas na realizację swoich pasji. Stanąć kiedyś przed obiektywem moich ulubionych i szalenie wybitnych fotografów jakimi są Kat Irlin i Mario Testino. Nauczyć się grać na gitarze. Móc jeść wszystko i nie tyć. Nigdy nie zapomnieć, o tym że zawsze jest powód, dla którego warto rano wstać i się uśmiechnąć. Ale moim największym marzeniem jest to aby na starość, zasiadając przed kominkiem, móc przyznać, że żyło się w stu procentach, nie zmarnowało żadnej szansy i przyczyniło do czegoś wspaniałego. Bo w życiu przecież nie chodzi o liczbę oddechów, lecz o te chwile gdy zapiera nam dech w piersiach.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Jestem typem osoby, która uwielbia wyzwania i nowe doświadczenia. Nie umiem wysiedzieć długo w jednym miejscu. Jestem energiczna i chętna do poszerzania swoich horyzontów. Bycie ekstrawertykiem zobowiązuje mnie do ciągłego nawiązywania nowych wspaniałych znajomości. Jednak życie to nie tylko spotkania towarzyskie, jestem osobą bardzo wrażliwą i emocjonalną. Zdobycie tytułu Miss Polonia pozwoliłoby mi na zarażenie pozytywnym myśleniem jak największej liczby ludzi. Bardzo lubię pomagać i największą nagrodą jest zawsze uśmiech drugiej osoby. Chciałabym przekonać innych, żeby zawsze wierzyli w siebie, bo właśnie dzięki temu zaszłam tak daleko. Już samo zakwalifikowanie się do finału jest dla mnie osobista wygraną. Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi w jakim miejscu się teraz znajdę to zapewne bym nie uwierzyła :) a jednak warto czerpać z życia całymi garściami i iść uparcie do przodu.

Wybory Miss Nastolatek Kaszub Truskawkobrania 2018 [wideo,zdjęcia]

Wideo

Materiał oryginalny: Milena Sadowska Miss Polonia 2018. Finał wyborów Miss Polonia 10.11.2018. Zobacz wybory najpiękniejszej Polki - Dziennik Bałtycki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
T
T

Miejmy tylko nadzieję, że nie pojadą do Dubaju w celach zarobkowych

zgłoś
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3