Jaka będzie pogoda we wtorek, 13 lutego 2018 (13.02.2018) na...

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 13 lutego 2018 (13.02.2018) na Pomorzu i w całym kraju? [PROGNOZA POGODY]

  IMGW-PIB/red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 13 lutego 2018? Nad morzem może padać śnieg i śnieg z deszczem. Rano mgły! Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 13.02.2018.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek?


  W dzień na Pomorzu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami rozpogodzenia. Lokalnie, głównie nad morzem, słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Rano i wieczorem miejscami silne zamglenia. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, nad morzem początkowo umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

  W nocy na Pomorzu zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Silne zamglenia, lokalnie marznąca mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C, lokalnie około -8°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

  Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!  Jaka będzie pogoda jutro?


  W dzień na Pomorzu zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie województwa okresami duże. Rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków wschodnich.

  W nocy na Pomorzu zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie województwa miejscami duże. Silne zamglenia, miejscami marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, lokalnie około -8°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków wschodnich.

  Jak będzie pogoda na Pomorzu?


  Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
  jaka będzie pogoda pomorze  Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?


  Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


  [TVN Meteo]

  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:  Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2018 rok  Bursztynowy Ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku  Luksusowa rezydencja Jana Kulczyka na sprzedaż  Kalendarz sportowy 2018 - piękne zdjęcia sportowców i szczytny cel  Nauczyciel płakał, jak poprawiał: Najlepsze teksty uczniów i nauczycieli  Masz kota lub psa? Uważaj na trujące rośliny w domu!  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo