HIPOKRATES POMORZA 2018 Głosowanie zakończone!

  HIPOKRATES POMORZA 2018 Głosowanie zakończone!

  DM

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  HIPOKRATES POMORZA 2018 Głosowanie zakończone!
  Za nami wielki finał plebiscytu medycznego HIPOKRATES POMORZA 2018.
  HIPOKRATES POMORZA 2018 Głosowanie zakończone!


  Zobacz wyniki wojewódzkiego finału

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Lekarz Rodzinny Roku
  Pediatra Roku
  Stomatolog Roku
  Pielęgniarka / Położna Roku
  Przychodnia / Gabinet Roku

  Zobacz wyniki w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Ginekolog Roku
  Chirurg Roku
  Kardiolog Roku
  Ortopeda Roku
  Okulista Roku
  Ratownik Medyczny Roku
  Farmaceuta Roku
  Technik Farmaceutyczny Roku
  Szpital Roku
  Laboratorium Medyczne Roku

  KLIKNIJ i zobacz
  jak pacjenci nominowali medyków
  w komentarzach na Facebooku  Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Dlatego, gdy je tracimy, zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi dobrą diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie. Szukamy medyków, którym możemy zaufać ze względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Jeszcze większe wymagania mamy co do pediatrów, którzy leczą nasze dzieci.

  Istotna jest rola nie tylko lekarzy. Ważne jest dla nas, aby zabiegi wykonywała fachowa i sympatyczna pielęgniarka, od stomatologa oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby powodując jak najmniej bólu i nie nadwyrężają zbytnio naszego portfela, a pracujący w aptece farmaceuta powinien nam dobrze doradzić w kwestii leków bez recepty i tak zamienników droższych lekarstw.

  Od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej.

  Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji HIPOKRATES POMORZA prowadzonej pod patronatem prof. dr hab. Marcina Gruchały, rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Mieczysława Struka, marszałka woj. pomorskiego oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Kandydatów zgłoszą, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają pomorskich medyków - ich pacjenci.

  Dwa etapy głosowania

  Głosowanie w naszym plebiscycie rozpoczęło się w piątek, 2 marca. Osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Rumi oraz w pomorskich powiatach pacjenci wybrali Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę / Położną Roku i najbardziej przyjazną pacjentom placówkę służby zdrowia - Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

  Zobacz wyniki głosowania w pierwszym etapie plebiscytu


  Kliknij i wybierze miasto lub powiat:
  GDAŃSKGDYNIA
  SOPOTRUMIA
  bytowskichojnickiczłuchowski
  gdańskikartuskikościerski
  kwidzyńskilęborskimalborski
  nowodworskipuckistarogardzki
  sztumskitczewskiwejherowski


  Pierwszy etap głosowania zakończył się we wtorek, 27 marca o godz. 22, a zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się we wtorek, 3 kwietnia i potrwa do piątku, 13 kwietnia.

  Niezależnie od głosowania w powiatach, od 2 marca do 13 kwietnia trwa głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów zostaną przyznane tytuły Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku, Kardiolog Roku, Farmaceuta Roku a także Ratownik Medyczny Roku. Nasi Czytelnicy wybiorą też Szpital Roku na Pomorzu oraz Laboratorium Medyczne Roku .

  Wielka gala i debata o pomorskiej służbie zdrowia

  Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec kwietnia podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2018, które odbędzie się w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Galę poprzedzi debata na temat kondycji pomorskiej służby zdrowia z udziałem ważnych gości, na którą zostaną zaproszeni laureaci plebiscytu.

  KLIKNIJ i zobacz relację z gali w 2016 roku


  Prezentacje liderów i zwycięzców

  Przez cały marzec i kwiecień na łamach gazety i w internecie będziemy prezentować liderów rankingów. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych i farmaceutach będziemy pisać w tygodnikach dołączanych w piątki do "Dziennika Bałtyckiego" oraz w głównym wydaniu. W serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl opublikujemy galerię liderów, będziemy ich prezentować także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  Po uroczystej gali do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego" dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy zwycięzców z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek z laureatami poprzedniej edycji plebiscytu


  Cenne nagrody dla medyków
  Etap powiatowy


  Osoby, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Lekarze Rodzinnego Roku, Pediatry Roku, Pielęgniarki lub Położnej Roku lub Stomatologa Roku w mieście lub powiecie
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl teatralny po ceremonii wręczenia nagród
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Trójmieście
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

  Laureaci drugich i trzecich miejsc z każdego miasta i powiatu otrzymają:
  • dyplom uznania
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Trójmieście, przed którym odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów

  Wojewódzki finał powiatowych kategorii plebiscytu

  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej powiatowej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:
  • tytuł Lekarza Rodzinnego Roku na Pomorzu, Pediatry Roku na Pomorzu, Stomatologa Roku na Pomorzu lub Pielęgniarki / Położnej Roku na Pomorzu
  • statuetkę HIPOKRATES POMORZA 2018


  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dyplom uznania oraz dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.

  Nagrody dla lekarzy specjalistów, ratowników medycznych i farmaceutów

  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
  • tytuł Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Kardiologa Roku, Okulisty Roku lub Ortopedy Roku, Ratownika Medycznego Roku lub Farmaceuty Roku
  • statuetkę HIPOKRATES POMORZA 2018


  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.


  • dwuosobowe zaproszenie na słynnego holenderskiego skrzypka André Rieu, który wraz z orkiestrą Johanna Strausa w maju wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt[/b] w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.
  • dwuosobowe zaproszenie na koncert rewelacyjnego wiolonczelowego duetu 2Cellos w Ergo Arenie w Gdańsku (KLIKNIJ i czytaj więcej o koncercie)  Przychodnie i gabinety, które w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
  • vouchery na promocję placówki w "Dzienniku Bałtyckim" i w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł


  Przychodnie i gabinety, które w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • vouchery na promocję placówki w "Dzienniku Bałtyckim" i w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 zł (za drugie miejsce) oraz 1000 zł (za trzecie miejsce)


  Nagrody dla szpitali, przychodni i gabinetów oraz laboratoriów medycznych

  Nagrodami dla Szpitala Roku, Laboratorium Medycznego Roku (w wojewódzkich kategoriach plebiscytu) oraz Przychodni / Gabinetu Roku (zwycięzcy w wojewódzkim finale powiatowej kategorii plebiscytu) będą:
  • duży pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • prezentacja placówki w "Dzienniku Bałtyckim" - czterostronicowy dodatek lub cztery osobne strony publikowane w wybranych terminach w wydaniach codziennych gazety
  • wideoprezentacja placówki w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl
  • profesjonalne szkolenie dotyczące prowadzenia fanpage'a placówki służby zdrowia na Facebooku oraz prowadzenia kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych


  Szpitale i laboratoria, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkich kategoriach plebiscytu oraz przychodnie i gabinety, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim finale powiatowej kategorii Przychodnia / Gabinet Roku otrzymają:
  • duży pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • prezentacja placówki w "Dzienniku Bałtyckim" - jedna strona w wybranym terminie w wydaniu codziennym gazety lub piątkowym tygodniku
  • wideoprezentacja placówki w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl
  • profesjonalne szkolenie dotyczące prowadzenia fanpage'a placówki służby zdrowia na Facebooku oraz prowadzenia kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych


  Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska - tel. 502 499 097, e-mail: slawomira.kruszewska@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu


  [/cs]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  KONKURS KALENDARZOWY. Czekamy na Wasze zdjęcia!

  KONKURS KALENDARZOWY. Czekamy na Wasze zdjęcia!

  Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

  Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!