Gry planszowe dla całej rodziny na święta i sylwestra. Przygotowaliśmy zestawienie 5 popularnych gier planszowych, w które warto zagrać podczas świąt czy w sylwestra.

Gry planszowe dla całej rodziny

Wybraliśmy pozycje o różnym stopniu trudności dla osób w różnym wieku (od 4 lat). Mogą w nie grać zarówno znawcy planszówek, jak i osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nimi styczności.

TOP 5 GIER PLANSZOWYCH dla całej rodziny na święta i sylwestra. Kliknij ⇩
Zobacz galerię

Gry planszowe to doskonała zabawa dla całej rodziny - niezależnie od miejsca i czasu. Wystarczy jedynie trochę przestrzeni na stole!

Gry planszowe dla całej rodziny

Kliknij w obrazek, aby przejść do rankingu TOP 5 najlepszych rodzinnych gier planszowych.

Gry planszowe dla całej rodziny
Targi Gra i Zabawa 2018 w Gdańsku

W weekend, 24-25 listopada 2018 w gdańskim AmberExpo odbyły się Targi Gra i Zabawa 2018. To cykliczne wydarzenie, dedykowane nie tylko dzieciom, ale również i dorosłym. W jednym miejscu można znaleźć gry planszowe, logiczne, karciane, puzzle, klocki, zabawki czy też komiksy.

Gry planszowe dla całej rodziny

Przeczytajcie recenzje innych gier planszowych:

Gry planszowe dla całej rodziny. Gdzie zagrać?

Gdzie zagrać w gry planszowe w Gdańsku? Adam Świsłowski stworzył klimatyczne miejsce, gdzie każdy może zagrać w gry planszowe. W Krolmie do wyboru jest ponad 200 gier. Krolm mieści się w Gdańsku Oliwie, przy ul. Poczty Gdańskiej 3. Od poniedziałku do soboty czynne w godz. 16-24, w niedziele w godz. 12-20.

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL: