Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia?...

  Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia? [program]

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia? [program]

  Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia? [program] ©Fot. Karolina Misztal

  Finał WOŚP 2019 już 13 stycznia! Także Gdynia będzie grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Sprawdź program!
  Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia? [program]

  Finał WOŚP 2019 w Gdyni. Co będzie się działo 13 stycznia? [program] ©Fot. Karolina Misztal

  WOŚP 2019. Jakie atrakcje przygotowała Gdynia?  W Gdyni wspólne świętowanie rozpocznie się już w sobotę. Od godz. 11 w Centrum Handlowym Batory będzie można wziąć udział w licytacjach i zobaczyć występy zespołów tanecznych, muzycznych i sportowych. O godz. 17.30 na scenie zagra Detko Band.

  WOŚP wesprze również Galeria Szperk, która przygotowała szereg atrakcji.
  O godz. 11 rozpocznie się "Akcja Książka". Organizatorzy zachęcają do przynoszenia lektur, które za symboliczną opłatę będzie można wylosować podczas finału. Nie zabraknie też wydarzeń tanecznych i muzycznych, jak choćby rozpoczynająca się o 15 akcja "Tańczmy Poloneza po Galerii". Najważniejszym punktem programu będą dwie licytacje - pierwsza, o godz. 16, która poprowadzi Marcin Majka, wójt Gminy Kosakowo, i druga, o godz. 17, prowadzona przez prezydenta Gdyni, Wojciecha Szczurka.


  Zobacz, co działo się podczas 26. finału WOŚP na Pomorzu
  :
  26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Pomorzu. Jak idzie zbiórka w regionie? [wideo,zdjęcia]

  WOŚP 2019 w Gdyni. Centrum Riviera, planetarium  Wiele atrakcji czeka również w Centrum Riviera, gdzie przez cały dzień będzie można wziąć udział w zajęciach z dogoterapii i ratownictwa medycznego, przygotowanych przez gdyńskie organizacje pozarządowe. Najmłodsi też nie będą mogli narzekać na nudę, bo organizatorzy przygotowali dla nich kąciki twórcze, wśród których do wyboru będą mieli m.in. strefę małego architekta, programowania, czy robotyki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Future Folk, który wystąpi o godz. 17.

  O pełnych godzinach Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego zaprasza na pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego. Oprócz tego będzie można zapoznać się z działaniem symulatora manewrowego, na którym to studenci Wydziału Nawigacyjnego uczą się m.in. manewrowania statkiem.

  WOŚP w Gdyni. Przejazd rowerowy


  Gdyńska YMCA wraz z Gdynią Rowerową przygotowała niezwykły przejazd rowerowy. Start zaplanowano na godz. 12. Trasa będzie wiodła od Ergo Areny w Sopocie w stronę Wydziału Transportu Uniwersytetu Morskiego.

  WOŚP 2019 w Gdyni - program 13.01.2019  Miejski sztab zlokalizowany w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza przy ul. Bema 26.

  Od godz. 13.00 w bogatym programie swoje umiejętności zaprezentują dzieci i młodzież z pracowni taneczno-gimnastycznych, wokalnych, instrumentów klawiszowych, ukulele oraz gitary klasycznej Młodzieżowego Domu Kultury.

  Na deskach teatru nie zabraknie również najmłodszych reprezentantów MDK-u, czyli Klubu Małolata. Niedzielne granie wyjdzie także poza mury teatru.

  W godz. 14-15 przed budynkiem zaparkują pojazdy Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej, które będzie można obejrzeć od środka.

  O godz. 15.00 Formacja Artystyczna Osiedlowego Klubu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” oraz Towarzystwo Miłośników Gdyni wystawią „Burzę” Williama Shakespeare’a. W przedstawieniu wezmą udział seniorki (najstarsza ma 94 lata) uczęszczające regularnie na warsztaty aktorskie.

  Tuż przed godz.16.00 grupy taneczne ze Studia Tańca FEST zaprezentują swoje najlepsze układy. Tuż po nich, o godz. 16.15 wyjątkowy koncert, w którym wystąpią dzieci od 6 miesięcy do 6 lat uczęszczające na zajęcia muzyczno-ruchowe w Studiu Edukacji Muzycznej IMPRESJA.

  Wielka orkiestrowa licytacja odbędzie się o godz. 18.00. W foyer teatru czynny będzie także sklepik z gadżetami. Chętni będą mogli również zbadać poziom cukru. Do wspólnego grania przyłączyło się także Muzeum Marynarki Wojennej. W niedziele wejście na wystawy odbywać się będzie w zamian za dary wrzucane do puszek.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ja się ku..a pytam

  Szcurek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Gdzie jest jakaś scena rozstawiona ?
  Co z światełkiem do nieba ?!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To ma być szczegółowy program?!

  Antek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Taaaaa..... bardzo szczegółowo przedstawiony program. Wystręp i koncerty - ale KTO i O KTÓREJ gra? Jakie zespoły? Zapowiedź dobra na stronę żal.pl...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wośp

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  przekonałeś mnie. idę dać do puszki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo