BABCIA i DZIADEK ROKU | Finał głosowania za nami. Sprawdź, kto został laureatem.

Akcja specjalna BABCIA I DZIADEK ROKU
W czwartek, 21 stycznia do gazety dołączyliśmy dodatek z okazji Dni Babci i Dziadka, w którym zamieściliśmy setki przesłanych przez naszych Czytelników wspaniałych, wzruszających życzeń dla seniorów. Ale nie tylko - także seniorzy z naszego regionu opowiedzieli nam o tym, jak spełniają się w roli babć i dziadków i napisali o swoich wnukach. Rozpoczęło się głosowanie, w którym zostaną wybrani najsympatyczniejsi seniorzy. Czekają na nich nagrody, a wśród nich samochód.
SPRAWDŹ wyniki
w ogólnopolskim finale

____________________

W specjalnym dodatku, który dołączyliśmy do gazety, ukazały się życzenia i zgłoszenia seniorów przesłane do poniedziałku, 18 stycznia włącznie. Wszystkie życzenia, także te przesłane później, publikujemy w internecie poniżej.

KLIKNIJ, zobacz życzenia,
i sprawdź wyniki
BABCIE
DZIADKOWIE

____________________

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenia na rodzinną sesję zdjęciową. O tym, kto awansuje do finału, w którym nagrodą jest samochód, i kto zdobędzie główne nagrody zdecyduje wojewódzki ranking liderów z miast i powiatów.

BABCIE
Kliknij i zobacz
wojewódzki ranking liderek
DZIADKOWIE
Kliknij i zobacz
wojewódzki ranking liderów

____________________

Seniorzy są fundamentem rodziny - od nich wszystko się zaczęło. Wszyscy darzą ich wyjątkowym uczuciem. Dla wnuków to oni zwykle są bardziej pobłażliwi niż rodzice, oni najbardziej rozpieszczają. U nich zawsze można znaleźć wsparcie i dobrą radę, która jest wyrazem życiowej mądrości.

Wdzięczne dziadkom są nie tylko wnuki, lecz także ich rodzice. Często podziwiają swoich rodziców za to, jak doskonale sprawdzają się w roli dziadków i jakim są wsparciem w opiece i wychowaniu najmłodszych.

W tym roku wyjątkowo uczciliśmy Dni Babci i Dziadka w naszej gazecie. 21 stycznia ukazał się specjalny dodatek, w którym zaprezentowaliśmy babcie i dziadków z naszego regionu. Na łamach dodatku ukazały się setki życzeń dla nich przesłanych przez ich bliskich. Seniorzy, którzy sami zgłosili się do naszej akcji, opowiedzieli nam o tym, jak cudownie jest być babcią i dziadkiem, jak można spełniać się w tej roli i cieszyć miłością całej rodziny.

Najsympatyczniejsze
babcie i dziadków
wybiorą Czytelnicy

Spośród wszystkich seniorów, którzy znajdą się w na stronach dodatku i w galerii z okazji Dni Babci i Dziadka, głosami naszych Czytelników, osobno w miastach i powiatach naszego województwa, zostaną wybrani najsympatyczniejsze babcie i najsympatyczniejsi dziadkowie. Nagrodami dla nich będą zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Zwycięzców z miast i powiatów zaprezentujemy też w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się w marcu. Zdjęcia babci i dziadka, którzy zdobędą najwięcej głosów w skali województwa trafią na okładkę tego dodatku. Dodatkowo na laureatów będą czekać pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu Babcia Roku i Dziadek Roku oraz główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w komfortowym hotelu połączony z pakietem zabiegów relaksujących i regenerujących dla seniorów. Z zaproszenia będzie można skorzystać w wybranym przez laureatów terminie, który będzie bezpieczny uwzględniając pandemię koronawirusa.

Zwycięzcy akcji otrzymają także wyjątkową nagrodę dodatkową - zestaw preparatów z serii Produkty Bonifraterskie: produkty do włosów z odżywczej linii z ekstraktem z owoców drzewa Egipskiego, ziołowe preparaty przygotowywane według wieloletnich zakonnych receptur - wzmacniające naturalną odporność, wspierające układ krążenia oraz pielęgnujące ciało.

Tworzone są one według receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Ich podstawą są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości.

Zestawy Produktów Bonifraterskich czekać będą także na babcie i dziadków, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim rankingu. Dodatkowo otrzymają oni także vouchery o wartości 200 złotych na zakupy w salonach lub sklepie internetowym Empik oraz nowoczesny pulsoksymetr - urządzenie elektroniczne służące do pomiaru wysycenia krwi tlenem i monitorowania pulsu serca.

Główna nagroda
- samochód FIAT TIPO

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód - elegancki i ekonomiczny FIAT TIPO.

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w marcu, nasze województwo będzie reprezentować dziesięć pań i dziesięciu panów - babć i dziadków, którzy wśród laureatów z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów. Babcie i dziadkowie z naszego województwa będą rywalizować o głosy z laureatami z innych regionów. Poza samochodem w finale będzie można zdobyć także dodatkową, wyjątkową nagrodę. Aż dziesięciu laureatów otrzyma nowoczesne oczyszczacze powietrza, które usuną z powietrza w domu zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i alergeny.

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze babcie i dziadków rozpocznie się w czwartek, 21 stycznia i będzie trwać do wtorku, 23 lutego do godz. 21:00.
 • Życzenia do publikacji w dodatku będą przyjmowane do poniedziałku, 18 stycznia włącznie a zgłoszenia do samej akcji do niedzieli, 31 stycznia.
 • Głosowanie w finale, w którym weźmie udział dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 1 marca i będzie trwać do czwartku, 11 marca do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

W każdym mieście i powiecie osoby, które w kategoriach Babcia Roku i Dziadek Roku zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom
 • zaproszenie na rodzinną, profesjonalną sesję zdjęciową
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku, który w marcu będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Osoby, które w kategoriach Babcia Roku i Dziadek Roku, w wojewódzkich rankingach prezentującym zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tych rankingach - awans do finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód FIAT TIPO
 • za zajęcie miejsc od 1 do 3 w tych rankingach - vouchery o wartości 200 złotych na zakupy w salonach lub sklepie internetowym Empik, nowoczesny pulsoksymetr - urządzenie elektroniczne służące do pomiaru wysycenia krwi tlenem i monitorowania pulsu serca oraz zestaw preparatów z serii Produkty Bonifraterskie - specjałów tworzonych na bazie unikalnych receptur Zakonu Bonifratrów
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tych rankingach - pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułów Babcia Roku i Dziadek Roku, publikację zdjęć na okładce dodatku podsumowującego akcję oraz główną nagrodę - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w komfortowym hotelu połączony z pakietem zabiegów relaksujących i regenerujących dla seniorów

_______________

Nagrody w finale

W finale wezmą udział łącznie wszyscy finaliści w obu kategoriach - Babcia Roku i Dziadek Roku. Osoby, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w finale - nowoczesny, wysokiej jakości oczyszczacz powietrza, który zadba o zdrowe powietrze w domu. Usunie z niego zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i alergeny. Istotnie poprawi komfort życia i ustrzeże przed wieloma dolegliwościami.
 • za zajęcie pierwszego miejsca - elegancki i oszczędny samochód FIAT TIPO
Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki