MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie 2021. CKE ogłosiła wyniki egzaminu zawodowego 31.03.2021. Jak sprawdzić wyniki?

BB
Wyniki dotyczą egzaminu zawodowego przeprowadzanego w sesji styczeń-luty 2021
Wyniki dotyczą egzaminu zawodowego przeprowadzanego w sesji styczeń-luty 2021 Przemyslaw Swiderski
Egzamin zawodowy - wyniki. CKE 31.03.2021 r. podała wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonego w sesji styczeń-luty 2021. Zobacz, jak sprawdzić wynik egzaminu zawodowego.

Wyniki egzaminu zawodowego 2020. Kiedy termin ogłoszenia?

W przypadku egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w formule 2012 oraz Formule 2017 wyniki zostaną przekazane zdającym 31 marca br. (środa) ok. godz. 10:00 lub najszybciej, jak to będzie możliwe, zważywszy na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wyniki egzaminu zawodowego 2021. Jak zostaną przekazane?

  • W przypadku egzaminu zawodowego w Formule 2012 (kwalifikacje „jednoliterowe”) wyniki zostaną przekazane w sposób określony przez dyrektora danej szkoły/placówki (w uzgodnieniu z dyrektorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, jeżeli to konieczne),
  • W przypadku egzaminu zawodowego w Formule 2017 (kwalifikacje „dwuliterowe”) wyniki zostaną przekazane w formie SMS lub mailem, jeżeli dane te zostały udostępnione w systemie informatycznym SIOEPKZ (dysponują nim szkoły)

Wyniki egzaminu zawodowego 2021. Jak zostaną przekazane na Pomorzu?

  • Uwaga! Na stronie pomorskiej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej znajdują się wyniki kwalifikacji wg. podstawy programowej 2012 r. (jednoliterowe).
  • Dla pozostałych kwalifikacji wyniki dostępne są po zalogowaniu się na portal zdającego SIOEPKZ https://gdansk.epkz.cke.edu.pl,
  • Dane do logowania zdający powinni otrzymać od szkoły w której składali deklarację.
  • Ponadto informacje o wynikach zostaną wysłane do zdających poprzez email lub sms – dotyczy to tylko tych zdających, którzy podali swój numer telefonu lub adres email.

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 a koronawirus

CKE zastrzega, że mogą wystąpić opóźnienia w podaniu zdającym wyników egzaminu zawodowego. Jest to spowodowane ograniczeniem funkcjonowania szkół, aby zapobiec szerzeniu się epidemii koronawirusa.

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 przez telefon?

Uwaga! Ani okręgowe komisje egzaminacyjne (OKE), ani Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) nie mogą telefonicznie przekazywać informacji o wynikach egzaminu danego zdającego.

Egzamin zawodowy 2021. Pisemny i praktyczny sprawdzian kwalifikacji zawodowych. Terminy i harmonogram [ARKUSZ CKE + ODPOWIEDZI 12.01.2021]Odpowiedzi do egzaminu ze stycznia 2021 roku mają być opublikowane na stronach CKE 14.01.2021 roku. Tego dnia sukcesywnie będą się pojawiać w tej galerii >>>

Egzamin zawodowy 2021 z CKE. WYNIKI 31.03.2021. Pisemny i pr...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pierwszy trening polskich piłkarzy pod okiem 2500 kibiców

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki