Egzamin zawodowy styczeń 2020. ARKUSZ CKE, rozwiązania, klucz odpowiedzi. Zimowa sesja egzaminacyjna. WYNIKI EGZAMINU - 15.01.2020

Natalia Grzybowska
Natalia Grzybowska
Egzamin zawodowy 2020. Arkusz + klucz odpowiedzi. Zimowa sesja egzaminacyjna startuje 10.01.2020. Kiedy wyniki egzaminu? Przemysław Świderski
Egzamin zawodowy 2020. Klucze odpowiedzi CKE: m46, t10, t12 i inne. Sesja zimowa trwa już od 9 stycznia. Pisemny egzamin czekał uczniów 10.01.2020 roku. O tym czy uczniowie potwierdzili swoje kwalifikacje w zawodzie dowiedzą się dopiero 20 marca 2020 roku. Jak wyglądał egzamin zawodowy? Sprawdźcie harmonogram, terminy, arkusz CKE i klucz odpowiedzi. Kliknij w galerię i zobacz KLUCZ ODPOWIEDZI CKE do egzaminu zawodowego w styczniu 2020 roku.

Egzamin zawodowy. KLUCZ ODPOWIEDZI z 2020:

Egzamin zawodowy 2020 CKE. Pisemny i praktyczny sprawdzian k...

Egzamin zawodowy 2020. Tutaj znajdziesz klucze odpowiedzi

Egzamin zawodowy. KLUCZ ODPOWIEDZI z 2019:

Egzamin zawodowy. Tutaj klucz odpowiedzi i rozwiązania

Egzamin zawodowy 2019. Klucz odpowiedzi i rozwiązania do wsz...

WAŻNE:

CKE opublikuje klucze odpowiedzi 13 stycznia o godz. 12. Znajdziecie je w tym materiale.

Egzamin zawodowy 2020. Arkusz + klucz odpowiedzi

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, czyli w skrócie egzamin zawodowy, jest ‎formą oceny poziomu opanowania ‎przez zdającego wiadomości i umiejętności z zakresu ‎jednej kwalifikacji wyodrębnionej w ‎zawodzie.

Egzamin zawodowy przeprowadza się w dwóch sesjach:

  • letniej;
  • zimowej.

Sesja zimowa rozpoczyna się już na początku stycznia.

Egzamin zawodowy 2020. Część pisemna w sesji zimowej odbywa się 10 stycznia 2020 roku

Trwa 60 minut i przeprowadzana jest w formie testu składającego się z 40 ‎‎zadań zamkniętych, zawierających cztery odpowiedzi do wyboru, z których tylko jedna ‎jest prawidłowa. ‎Część pisemna może być zdawana z wykorzystaniem wydrukowanych papierowych arkuszy ‎egzaminacyjnych lub przy komputerze.‎

Przykładowe arkusze:

Egzamin zawodowy 2019 ARKUSZE CKE, czerwiec - ODPOWIEDZI. Co...

Część praktyczna odbędzie się w wybranych dniach w zależności od rodzaju zawodu.
Egzaminy odbywają się od 9 stycznia (model "d") i w dniach od 11 stycznia do 15 lutego (model „w”, „wk” i „dk”). Część praktyczna trwa nie krócej niż 120 minut i nie dłużej niż 240 minut i jest ‎‎przeprowadzana w formie testu praktycznego, polegającego na wykonaniu przez zdającego ‎‎zadania egzaminacyjnego zawartego w arkuszu egzaminacyjnym na stanowisku ‎‎egzaminacyjnym. Czas trwania części praktycznej egzaminu zawodowego dla konkretnej ‎kwalifikacji określony ‎jest w informatorze.‎ Dodatkowo na zapoznanie się z treścią zadania egzaminacyjnego zawartego w arkuszu ‎egzaminacyjnym ‎oraz z wyposażeniem stanowiska egzaminacyjnego zdający ma 10 minut, ‎których nie wlicza ‎się do czasu trwania części praktycznej egzaminu zawodowego.

Ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń – luty 2020 nastąpi 20 marca 2020 r.

„Nowy” egzamin zawodowy 2020

Część pisemna egzaminu zawodowego 2019 przeprowadzana jest w formie testu pisemnego, z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie lub z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi. Test pisemny składa się z 40 zadań testowych wielokrotnego wyboru z jedną poprawną odpowiedzią.

Część praktyczna egzaminu zawodowego 2019 trwa nie krócej niż 120 minut i nie dłużej niż 240 minut (czas trwania części praktycznej egzaminu jest określony w informatorze o egzaminie z każdej kwalifikacji).

Część praktyczna egzaminu jest przeprowadzana według modelu (formy):

  • w – gdy rezultatem końcowym jest wyrób lub usługa,
  • wk – gdy rezultatem końcowym jest wyrób lub usługa uzyskana z wykorzystaniem komputera,
  • d – gdy jedynym rezultatem końcowym jest dokumentacja,
  • dk – gdy jedynym rezultatem końcowym jest dokumentacja uzyskana z wykorzystaniem komputera

Harmonogram egzaminów zawodowych 2020 w sesji letniej

  • Część pisemna - 23 czerwca 2020 r.
  • Część praktyczna - 22 czerwca 2020 r. (model "d"), od 24 czerwca do 9 lipca 2020 r. (model „w”, „wk” i „dk”).

Ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji czerwiec – lipiec 2020 nastąpi 31 sierpnia 2020 r.

By zdać egzamin zawodowy, należy uzyskać:‎

  • ‎z części pisemnej – co najmniej 50% punktów możliwych do uzyskania (czyli minimum ‎‎20 punktów)
  • z części praktycznej – co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania

POLECAMY w SERWISIE DZIENNIKBALTYCKI.PL:

FLESZ: Masowo kupujemy mieszkania.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

L
Lena

Cześć! Nazywam się Lena, mam 27 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/lena92

G
Gość
9 stycznia, 14:18, Gość:

Coraz więcej polaków za granicą wraca z powrotem do Polski ponieważ inwestują Bitcoina tylko śmieszne 250euro a budują biznes na lata rzędu 22.000zł miesięcznie. Teraz każdy może tak zarabiać zobaczcie film jak to robią i zapiszcie się do biznesu na stronie: http://systemzarabiania.pl

Ile dostajesz za nagrania ie frajerów na kupno kryptowalut?

Dodaj ogłoszenie