Wygrany sparing Arki Gdynia [ZDJĘCIA]

pk
Arka Gdynia wygrała w meczu kontrolnym z innym pierwszoligowym zespołem Olimpią Elbląg 2:1. Zwycięskie trafienie dla żółto-niebieskich zanotował Dariusz Formella, który zmusił golkipera gości do kapitulacji niespełna kwadrans przed końcem spotkania.

Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)

Bramki: Kubowicz (7), Formella (76) - Lisiecki (50)

Arka:

I połowa: Szlaga - Kubowicz, Cienciała, Benevente, Radzewicz - Brzuzy, Szwoch, Dettlaff, Jankowski - da Silva (23' Surdykowski), Górski

II połowa: Miszczuk - Cienciała, Jarzębowski, Sobieraj, Tomasik - Kuklis, Rzuchowski, Grzelak - Formella, Surdykowski, da Silva