Weekend w piłkarskiej III, IV i V lidze. U nas komplet wyników, strzelcy bramek, składy drużyn

(stan)
Fot. Zbigniew Brucki
Rozegrane zostały kolejne mecze na Pomorzu w piłkarskiej III, IV i V lidze. U nas znajdziecie komplet wyników, strzelców bramek w poszczególnych meczach i składy drużyn.

III liga

CZYTAJ TAKŻE: Zobaczcie piękne partnerki piłkarzy Lechii Gdańsk

Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Piceluk (26)

Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 3:3 (0:3)
Bramki: Przemysław Kędziora (52-karny, 70), Jakub Losik (74) - Tomasz Grabowski (8, 38, 44)
Grom: Moczadło - Stawikowski (65 Michalski), Błażek, Jagiełło, Gwóźdź, Świątek (70 Rapińczuk), R. Zieliński, Piotrowski (80 Danielak), Karczewski, Wesołowski, Grabowski (75 Staniaszek)

Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2:0 (2:0)
Bramki: Andrij Protasenko (3), Jakub Sobecki (7)

Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 5:1 (2:0)
Bramki: Radosław Mikołajczak (15), Łukasz Zagdański (35, 62), Adrian Kaliszan (88), Krzysztof Bartoszak (90) - Filip Sosnowski (68)
KP Starogard: Kotłowski (33 Michałowski) - Wypij, Ł. Kowalczyk, Żylski (46 Szczepański), Kuźniarski, Powszuk, Sosnowski, Kajca (60 Kraska), Krakowiak (46 P. Kowalczyk), Rudnicki, Górski

Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Gruchała-Węsierski (16)

Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Bach (34) - Kacper Nowak (82)
Radunia: Tułowiecki - Czekaj (18 Iwanowski), Wojowski, Stępień, Bach, Polański, Łazaj (81 Formela), Cempa, Wilczyński, Burchardt (62 Bojas), Chmulak (68 Letniowski)

Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0:2 (0:0)
Bramki: Keisuke Naka (46), Sebastian Ginter (81)
Bałtyk: Matysiak - Horoszkiewicz, Murawski, Bohm (57 Gułajski), Renusz - Bartlewski, Iorga (46 Zając), Stefaniak, Kazimierowicz, Regliński (46 Gołubiński) - Bajdur (72 Efir)

Świt Skolwin - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:1)
Bramki: Adam Nagórski (27-karny), Adam Ładziak (64), Łukasz Kopeć (85) - Marcin Trojanowski (7)

Górnik Konin - KKS Kalisz 0:1 (0:1)
Bramka: Andrzej Trubeha (28)

IV liga

CZYTAJ TAKŻE: Piękne polskie cheerleaderki

Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 0:6 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Oleszczuk (54, 58), Maciej Miecznikowski (55, 71, 88), Kacper Dawid (77)
Lipniczanka: Oleszkiewicz – Kropidłowski, Czajkowski, Chojnacki, Chylewski (80 Szyca), Górski, Kuik-Studziński (68 Wojach), Pranczk, Pufelski, Rzepiński (69 Żukowski), Szultka
Jantar: P. Wójcik – Sienkiewicz, Fedorov, Sadowski, M. Dawid, K. Dawid, Granosik, Łukasik, Miecznikowski, Oleszczuk (80 Juśkiewicz), P. Wójcik, Żebrowski (84 Hyjek)

Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Piekarski (30)
Gryf: Kędzia - D. Więckowski (61 Piechowski), Wańdzio, Hołowienko, Amoah, P. Dąbrowski (82 Sz. Mytych), Szmytkiewicz (65 K. Bednarczyk), W. Barnik, Nałęcz, Piekarski (90 Jendruch), D. Mikołajczyk
Gedania: Machola – Żukowski (82 Bławat), Szopiński, Zalewski (73 Michalewski), Deja (69 Ziemblewicz), Dejk (73 Wiśniewski), Gajewski, Malinowski, Pianka, Skowroński, Styś

Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 3:2 (2:1)
Bramki: Michał Jeruć (31), Wiktor Miotk (32), Gracjan Miszkiewicz (78) – Paweł Rypel (24), Marcin Adamkiewicz (51)
Pogoń: Labuda – Musuła (73 Dobek), Kostuch, Jeruć, Kliński, Iwański (64 Kwaśnik), Miszkiewicz, Siłkowski, Miotk (85 Michor), Atanacković (90+1 Janowicz), Kochanek
Cartusia: Babiński – Zapora, Turowski (81 Sierszyński), Dawidowski, Mach (46 Raulin), Ustowski (64 Wenta), Adamkiewicz, Bodzak, Jankowski, Kuss, Rypel

Kaszubia Kościerzyna - Gwiazda Karsin 4:3 (2:1)
Bramki: Kamil Sikora (42), Radosław Krysiński (49, 60), Tomasz Tuttas (67) - Krzysztof Rompca (23), Mateusz Borowski (25, 64)
Kaszubia: Młynarczykowski - Śmietanko, Hański, Sikora, Tuttas, Januszewski (46 Krauze), Wąs, Jaroszek, Dziadkowiec (80 Rajkowski), Krysiński (85 Narewski), Wenta
Gwiazda: Kartuszyński - Borowski, Arndt (51 Andrzejewski), Drewek, Froelke (72 Czapiewski), Frymark, Kerszk, Prondziński (70 Lipski), Rompca, Schulz, Steinborn

GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (1:1)
Bramki: Dawid Patelczyk (45), Łukasz Stasiak (55) - Michał Lepczak (26)
GKS Przodkowo: Rybicki - Doumbouya (72 Niedźwiecki), Klawikowski, Klecha, Leszkiewicz (75 Wroński), Łapigrowski (90+2 Wieczorek), Łuczak (89 Patok), Patelczyk, Ruszkul, Stasiak, Szałek
Powiśle: Kacprowicz - Lepczak, Gutorski, Myścich (78 Górak), Gajewski, Krysiński, Lewandowski, Orłowski, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Sobieraj

Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 11:0 (5:0)
Bramki: Rafał Wolski (15, 39), Jaroslav Mihalik (20, 28, 43), Kuba Lizakowski (47), Patryk Lipski (50), Flavio Paixao (58), Daniel Mikołajewski (75), Piotr Gryszkiewicz (85), Rafał Kobryń (89)
Lechia II: Alomerović - Kobryń, Maloca (60 Mikołajewski), Dymerski, Chrzanowski (46 Lizakowski) - Żuk, Lipski, Wolski (61 Petk), Egy Maulana Vikri, Mihalik (61 Gryszkiewicz) - Paixao
Stolem: Dąbrowny - Grabowski, Bukowski, Molga, Dampc (61 Kątny), Klarecki (46 Maszota), Kotwica, Madziąg, Patelczyk (61 Wardziński), Sobczyński, Wachowiak (56 Szymański)

Arka II Gdynia -GKS Kowale 4:2 (2:2)
Bramki: Julian Goyke (28, 55, 70-karny), Jakub Wilczyński (43) - Paweł Bork (23), Mariusz Jary (38-karny)
Arka II: Staniszewski - Talaśka (78 Lubowicz), Blok, Chmielnicki, Janczak (78 Branicki) - Goyke, Markiewicz (69 Zbiranek), Szałecki, Urbański (63 Przyborowski) - Własny, Wilczyński
GKS Kowale: Skulich - (78 Bujak), Kowalczyk, Zhordania, Kustusz (75 Kwaśniak), Przybylski, Podobiński (60 Siwak), Gabrukiewicz, Kloskowski, Jary, Bork (80 Borkowski), Kwasny

Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 1:2 (0:2)
Bramki: Roman Zalow (76) – Jacek Wicon (17), Łukasz Murakowski (7)
Jaguar: Benedict-Kleszczewski – Gołębiewski (69 Bucholc), Chiczewski, Garczewski (75 Rzepnikowski), Zalow, Filas, Jadanowski (80 Damaschke), Pietruszewski, Roda (63 Zbrzyzny), Sawicki, Szuba
Wikęd: Wika – Borski, Czoska, Michał Kożyczkowski, Lisowski, Michałek (58 Murakowski), Regulski, Rutkowski, Tobiaski, Wicon, Zadrowski (65 Maciej Kożyczkowski)

Wierzyca Decka Pelplin - Wda Lipusz 2:1 (0:0)
Bramki: Daniel Sławiński (77), Damian Narożniak (87) - Rafał Prądziński (82)
Wierzyca: Polakowski - Kostiuk, Mońka, Manuszewski, Jurczak (68 Narożniak), Dirda, Meler, Dmitrzyk, Racki (89 Klohs), Frankowski (83 Bradtke), Sławiński
Wda: Cybula – Grela (72 Prądziński), Gross, Marcin Oliwa, Plutowski (82 Laskowski), Stanka (78 Gradowski), Tusk (82 Głowacki), Wysiecki, Zalewski, Cysewski, Kubiszewski

V liga

Grupa I

Bałtyk II Gdynia – Orkan Rumia 4:2 (2:0)
Bramki: Radosław Kmiecik (34), Adam Gołuński (41, 55, 81) - Dawid Kowalski (66, 76)
Bałtyk II: Bartkowiak – Efir (46 Jankowski), Kmiecik (59 Kręcki), Piasecki (46 Kaźmierczak), Gołuński, Andryszak, Demianchuk, Formella, Holc, Redecki (46 Machol), Sobczak
Orkan: Wychnowski – Barlak (55 Śmielak), Wiśniewski, Grabowski (55 Byra), Darga, Szczygielski (65 Kowalski), Ciecierski, Janiak, Kiełb, Krefft, Standura

Sztorm Kosakowo – Zenit Łęczyce 3:1 (2:0)
Bramki: Dorian Nikelski (10), Przemysław Ronkowski (34), Damian Gierczak (79) - Tomasz Neubauer (66)
Sztorm: Mallek – Szumotalski (61 Czaplicki – 70 Pieprzyk), Styn, Rytlewski, Robkowski, Paluch, Niedźwiedzki, Gałązka, Chełmikowski (61 Gierczak), Białek (78 Zwoliński), Nikelski
Zenit: Pranga – Formela, Koszałka, Błaszkowski, Domski (46 Godula), Dulek (61 Kuberski), Gaffke, Mallek (46 Małkowski), Neubauer, Wijatkowski (70 Pilipionek), Żółtowski

GKS Kolbudy – MKS Władysławowo 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Rzepecki (53) - Damian Talaśka (63), Sylwester Ilanz (73)
GKS Kolbudy: Cisewski - Zajączkowski (90+1 Krenz), Piotrowski, Pawelczyk, Tarverdyan (76 Tempski), Gradowski (69 Dubanowski), Stanisławski, Matejek, Merchel, Parafimczyk (41 Boroń), Rzepecki
MKS Władysławowo: Miotk – Klecha (79 Białk), Srok (72 Ilanz), Kleser, Kwaśnik (65 Więcek), Pankiewicz, Proena, Rasmus, Rybandt, Skwiercz, Talaśka (88 Bigott)

Czarni Pruszcz Gdański – Potok Pszczółki 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Malinowski (73), Tomasz Poźniak (86) - Daniel Jakuszczonek (24)
Czarni: Dywelski - Juszczyk, Zawada, Wojczuk, J. Poźniak (80 Żubrowski), Majsak, Jaszczyk, K. Guzowski (46 Malinowski), J. Guzowski (46 Majchrzak), Brzoska (46 Lewandowski), T. Poźniak
Potok: Osiniak - Bara (76 Kugiel), Piotrowski, Aneszko, Binkowski (66 Orzoł), Jakuszczonek, Kukowski, Marchewka, Pawlak (59 Łazarski), Wróblewski, Zemke (12 Kozłowski)

Sporting Leźno – Orlęta Reda 2:0 (1:0)
Bramki: Kewin Malinowski (33), Szymon Gawron (67)
Sporting: Tymoszuk - Laskowski (54 Nowicki), Hladun, Drewing, Kostuch, Malinowski (57 Miotk), Gawron (87 Szymichowski), Hirsz, Merchel, Młyński (68 Bliźniewski), Riegel
Orlęta: Elżanowski – Pionk, Królik, Gołdyn, Idzi, Kloka (79 Meina), Stępień, Szreder, M. Trocki (65 Rumian), B. Trocki, Liedtke

GTS Mokry Dwór – Orzeł Trąbki Wielkie 0:4 (0:1)
Bramki: - Michał Pastuszka (24, 70), Tomasz Musik (57), Daniel Jaśniewski (64)
GTS Mokry Dwór: Stadnicki - Świercz (61 Borek), Ciołek, Górski, Mateusz Kopania, Rendzio, Grześkowiak (63 Kwaszyński), Maciej Kopania, S. Kowalski, Sosiński (75 Karolczak), Wysocki (58 G. Kowalski)
Orzeł: Koprowski - Lipski, Szostek (81 Glina), Balcer, Pelowski, Musik, Laga, Malek (65 Preuss), Lech, Pastuszka, Jaśniewski (75 Zalewski)

Sopocka Akademia Piłkarska – Wietcisa Skarszewy 1:1 (0:0)
Bramki: Maciej Osłowski (75) - Paweł Depta (65)
Sopocka Akademia Piłkarska: Marzejon – Rałowiec (70 Wilgos), Osłowski, Sternik, Giniewicz, Kawa, Kitowski, Kozubski (65 Rąbczyk), Machliński, Wilma, Yurchak
Wietcisa: Szczygielski - Bojanowski (76 P. Selonka), Dejniak (87 Karnat), Depta, Neścior, Olszynka (70 Bartczak), D. Stalke, M. Stalke (85 Maciej Tusk), Michał Tusk, Żołnierewicz

GLKS Różyny – Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8:1 (5:1)
Bramki: Michał Engler (7, 53), Mateusz Wólczyński (17, 28, 34), Dawid Długiński (30), Daniel Niedzielski (50, 67) – Dawid Łaga (38)
GLKS Różyny: P. Myszke - Anikowski, Koss (69 Elas), Bronka (35 Wójcik), Szamp, Książek (55 Jeka), Długiński, Sigda, Wólczyński (68 Gaczoł), Niedzielski, Engler
Błyskawica: Chwieduk – Morgiel, Łaga, Wierciszewski, Kępczyński (36 K. Ruchniewicz), Leske, Baran (11 Kwaśnik), Dettlaff (32 Nesteriuk), Gleske, Hebel (54 Szczypior), D. Ruchniewicz

Grupa II

Beniaminek 03 Starogard Gdański – Czarni Przemysław 3:0 vo (goście nie przyjechali na mecz)

Chojniczanka II Chojnice – Tęcza Brusy 6:0 (3:0)
Bramki: Janusz Surdykowski (11), Marcin Rajch (14), Jacek Podgórski (17), Dominik Lemańczyk (51), Oskar Frygier (53), Michał Kalitta (67)
Chojniczanka II: Gibas – Rajch, Lemańczyk, Wędzelewski (69 Galikowski), Tomaszewski, Korczyc, Frygier, Bartosiak, Podgórski, Surdykowski (57 Kalitta), Kołtonowski (46 A. Szwoch)
Tęcza: Żakowski – Szalewski (62 Zblewski), Orlikowski, Dolny, Ginter (82 Lepak), Krefft, Michalak, Mientki, Singer (62 Szczepański), Sobczyk, Szczesny (62 Zakrzewski)

Orzeł Subkowy – Powiśle II Dzierzgoń 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Tramowski (19), Patryk Orzechowski (79)
Orzeł: linkusz - Alaburda (65 Gońda), Orzechowski, Tramowski (89 Żelechowski), Andrzejewski, P. Domke, Grzelak, Kalinowski, Kołodziej, Smoliński (73 T. Skalski3), M. Szoska (82 Wroński)
Powiśle II: Kowalski – Zygowski (85 Tomczyk), Wierzba, Szymanowski, Sambor (56 Machiński), Saczuk, Mróz (75 Wiercioch), Laskowski, Kesler, Karlak (61 Domagała), Ciesielski

Keramzyt Szprudowo – Relax Ryjewo 5:1 (1:1)
Bramki: Krystian Jurczyk (37, 55, 75, 90+4), Kacper Kozieł (90+2) - Mateusz Włodarczyk (35)
Keramzyt: Majewski - Sójka (68 Aronowski), Raczek, Czapiewski, Jurczyk, Krajnik, Szlicht (88 Jaśniewski), Gleizner, Górski (78 Wosik), Kozieł (90+3 Balcerowski), Ogórek
Relax: Podgórski – Citowicz, Dudziński, Guba, Iwański (38 Siwiec), Labuszewski, Martyka, Ulewski, Wit (80 Warczak), Włodarski (67 Kwiatkowski), Zamerski

Pomezania Malbork – Sokół Zblewo 1:2 (0:0)
Bramki: Kamil Dryjas (69) - Damian Kugiel (47), Mateusz Wenta (87)
Pomezania: Pelcer - Kobyliński (70 Leszczyński), Jeleń, Grędzicki (46 Escobar), Owsianik - Dryjas, Łazarczyk, Jurczyk, R. Galeniewski (60 Sobczyński), Korynt (85 Marendowski) - Drewek
Sokół: Krawcewicz - Zieliński, Wysiecki (60 Szulc), Szweda, Rzepa (72 Gronkowski), Kugiel (90+1 Kusio), Konieczka, Gołuński (75 Skórczewski), Wenta, Siora, Runowski

Żuławy Nowy Dwór Gdański – Wisła Tczew 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Kiełczyński (75), Krzysztof Klein (88)
Żuławy: B. Gruszewski – Dobrzyński (69 Klein), Dyl, M. Gruszewski (90 T. Wójcik), D. Kiełczyński, P. Koller (86 M. Koller), Kruczkowski, Niemyjski (80 Mendala), G. Smarż, Szwec, D. Wójcik
Wisła: Guźliński - Bobrzyński, Rozinski, Mik, Kamiński, Kołodziejczyk, Chudy (39 Szwindowski, 70 Piepiórka), Szlija, Ćwikliński, Wszołek, Opczyński (74 Tomaszewski)

Mady Ostaszewo – Spójnia Sadlinki 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Oleś (58) – Dawid Torłop (18)
Mady: Jagodziński – Wacławski, Cicherski, Majka (18 Golicki), Borowiecki (46 Wojtysiak), Jabłoński, Okrój (46 Cieślak), Oleś, Skrzypiec (24 Kaszubowski), Wirkus, Wardowski
Spójnia: Żuk – Michalski (30), Łoziński, Gajewski, Świetlicki, Torłop, Kwaśnicki, Michalczyk, Szarafiński, Warpas, Wierciński

Victoria Kaliska – Meteor Pinczyn 1:4 (1:1)
Bramki: Piotr Drzewicki (37) - Radosław Migawski (39), Władysław Nawrocki (60, 86), Krystian Kielar (78)
Victoria: Majkowski - Osowski, Wołyńczuk, Szumacher, Skowronowski, Pozorski (65 Mechliński), Fojut, Drzewicki, Bławat (81 Wirkus), Biedrzycki (74 Stolc), Begier (74 Stoba)
Meteor: Jajkowski - Kielar, Marcin Woźniak, Mikołajski, Maciej Woźniak (60 Mierzwa), Stanuch, Meca (79 Barłożewski), Nawrocki, Migawski (87 Suchewicz), Sikora, Różański

Grupa III

MKS Debrzno – Myśliwiec Tuchomie 1:3 (0:2)
Bramki: Sebastian Stalka (82-karmy) – Wojciech Wałdoch (1), Volodymyr Kaydrovych (41), Samuel Wirkus (74-karny)
MKS Debrzno: Słonka – Domański, Taras, Marzec, Borucki – Bielecki (75 Marczak), Władyczak, Mucha, Pacholik – Masternak (52 Stalka), Klejdysz (60 Kawczak)
Myśliwiec: Ł. Michańczyk - Żmuda-Trzebiatowski, Demko, Sobisz (90+3 Sobczyński), Wirkus, Chamier-Ciemiński, Jenta, Kaydrovych, D. Michańczyk, Treder, Wałdoch

Zawisza Borzytuchom – Sparta Sycewice 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Zblewski (36-karny), Filip Zblewski (90+4) - Michał Giersz (53), Łukasz Skierka (90)
Zawisza: Olejnik - Leik (80 Cicierski), Nazarko, Stolc (90 Malich), F. Zblewski, Jakuć, Lublewski (67 Berent), Nogieć, Syldatk, Wajs, M. Zblewski
Sparta: Libigocki - Gulbiński (57 Kosiński), Bobrowski, Schulz, Cudziło, Budziński, Krystian Klawikowski, P. Waleszczyk (66 Rzadkiewicz), R. Terefenko (79 Skierka), Giersz, Kopciński (90 Kiełczykowski)

Jantaria Pobłocie – Start Miastko 1:5 (0:3)
Bramki: Radosław Powideł (61) - Przemysław Spalik (19, 65), Bartłomiej Borowicz (21-karny), Krzysztof Guzowski (27), Jan Garczyński (57)
Jantaria: Klanczkowski - Żółć (50 K. Stencel), Okrój, K. Iwanicki (65 T. Klamerus), W. Kwidziński (65 Powideł), P. Lewiński, A. Mielewczyk, Reńkas (40 W. Klamerus), Röder, P. Domański, T. Kwidziński
Start: Przeplasko - Ostrowski, Wiśniewski (49 Garczyński), Guzowski (82 Malinowski), Dawid Borowicz, Bartłomiej Borowicz, Bryndal (87 Milewski), Czerwiński, Kapica, Spalik (90 Przybylski), Trzeciński

Bytovia II Bytów – GTS Czarna Dąbrówka 4:0 (2:0)
Bramki: Piotr Giel (17, 83), Hubert Syldatk (21, 60)
Bytovia II: Błaszkowski - Giel, K. Syldatk, Szmidke, Jeżewski (80 Brzeziński), Kowalonek, Leik (65 Chajecki), Somionka, H. Syldatk (70 Hering), Wdowiak, Wolski (67 Marcinkowski)
GTS Czarna Dąbrówka: Trawicki - Zblewski, G. Lejk, Cierzan, Biernat, Szczegielniak (65 T. Lejk), Ostrowski (75 J. Lejk), Wolski, Wdowczyk, Finster (50 Domaszk),Syrnyk

Sokół Wyczechy – Piast Człuchów 3:0 (1:0)
Bramki: Adam Hinc (11), Jakub Miazga (48), Łukasz Kościan (78)
Sokół: Jabłoński - Sobiegraj, Kopiszka, Piłat, Terechów- Łacko (83 Kojnecki), Hinc, Miazga (56 Borek), Dołgowski - Jaroszyński (80 Littwin), Kościan (87 Wojciechowski)
Piast: Sowiński – Badyan, Maślanyk (70 Kałdowski), Urbaniak, Zachajczuk – Kolter (59 J. Gołuński), D. Gołuński, I. Nawrocki, K. Nawrocki - Drobek (46 Wachnik), Rakowski (65 Kluk)

Karol Pęplino – Echo Biesowice 4:1 (1:1)
Bramki: Karol Petrus (13, 75, 87), Daniel Ziembiński (74) - Sebastian Marszałek (29)
Karol: M. Petrus – P. Lubański, Kostka, Ziembiński, Cisło (70 Stańczyk), J. Burak, Makowiecki,
Gołąb, Górniewicz (65 D. Gruszka), K. Petrus (89 Kamiński)
Echo: Kottlenga - Bednarek (80 Justka), Marszałek, S. Kozicki (37 Kaczmarczyk), Paszotka – Lipiński, Pruszak, Wasilewski (87 Feretycki), Kacprzak, Dembiński, Kołwzan, Rynkiewicz

Kaszubia Studzienice – Chrobry Charbrowo 3:1 (2:1)
Bramki: Damian Jakubek (5, 61), Michał Borzyszkowski (9) - Jarosław Janiszek (33)
Kaszubia: J. Pela - Gut, Szultka (78 P. Pela), Jakubek, Soldatke (81 Szultka), Borzyszkowski, Chirk, Dargas, Lewiński (90+2 Hinc), Prądziński, Stoltman
Chrobry: P. Czaja – Sz. Pawlik, K. Kiełtyka, Grzeszkowiak, D. Gołąbowicz (46 O. Syldatk), Janiszek, P. Mielewczyk (65 Miedziński), Kalamaszek (69 R. Piotrowski), M. Czupryniak, Kruszyński (61 K. Czupryniak), S. Wiśniewski

Barton Barcino – Anioły Garczegorze 1:3 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Kuźmiński (20) – Marcin Staszczuk (25), Damian Formela (76), Marcin Staszczuk (81)
Barton: Żuliński – Bubnowski (46 O. Czupa), Retka (75 D. Lewiński), M. Lewiński, M. Szostak, Bartkowski, R. Wólczyński, Ł. Kozieł, Szamatowicz, J. Kozieł (70 Pieknik), B. Kuźmiński
Anioły: Mayer – Trawiński, Czerwionka (65 D. Stencel), Fudala, F. Tomasiewicz, Smolarek, Sidor (85 Kolańczyk), M. Staszczuk, Setny (46 Stojek), Słumiński, Formela (90 Niklas)

Lotta Lemon - piękna trenerka personalna zachwyca i inspiruje tysiące ludzi

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie