Varius Manx i Kasia Stankiewicz w Gdańsku. Zespół wystąpi w...

  Varius Manx i Kasia Stankiewicz w Gdańsku. Zespół wystąpi w czwartek 8 listopada 2018 w Starym Maneżu. Mamy płyty dla Czytelników!

  (TOR)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów razem!

  Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów razem! ©materiały prasowe

  8 listopada 2018 r. w gdańskim Starym Maneżu koncert legendarnego zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Zespół jesienią ruszył w trasę koncertową promującą nową płytę i Gdańsk jest jednym z przystanków na tym szlaku.
  Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów razem!

  Varius Manx i Kasia Stankiewicz znów razem! ©materiały prasowe

  Varius Manx spotkał się ponownie z Kasią Stankiewicz przy okazji swojego 25-lecia.

  Trasa została ogłoszona w kilka dni po wydaniu nowego albumu "Ent" oraz pięknej, lirycznej ballady zatytułowanej "Mgła nad Warszawą" wybranej na singiel. Koncerty Varius Manx i Kasi Stankiewicz są zaplanowane jako jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia, które będą wielką gratką nie tylko dla fanów grupy, ale także publiczności ceniącej sobie atrakcyjne scenicznie widowiska.

  Występy Varius Manx i Kasi Stankiewicz będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z wokalistką pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i niepowtarzalnie. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy Classic Sisters. W programie będzie dużo nowości, a wśród nich kolejny singiel "Kot bez ogona".

  Varius Manx i Kasia Stankiewicz: 8 listopada, godz. 19. Stary Maneż, ul. Słowackiego 23. Bilety: 69-89 zł.

  Konkurs. Wygraj płytę "Ent" Varius Manx i Kasi Stankiewicz  Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 5 płyt "Ent" Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Rozdamy je pięciu pierwszym osobom, które do godz. 13 w czwartek 8.11.2018 wyślą prawidłową odpowiedz na pytanie: W którym roku powstał zespół Varius Manx?
  Odpowiedzi należy wysłać na adres: k.kujawa@prasa.gda.pl

  Zobacz też: Kasia Stankiewicz o płycie "Ent":


  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo