Turniej Czterech Skoczni. Simon Ammann wygrał w Oberstdorfie, Kamil Stoch 13

Simon Ammann wygrał konkurs w Oberstdorfie zaliczany do Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich. Szwajcar wyrósł na faworyta do końcowego triumfu. Drugie miejsce zajął Norweg Anders Bardal, a trzecie Słoweniec Peter Prevc i Austriak Thomas Diethart.

Poniżej oczekiwań spisał się Kamil Stoch. Zwłaszcza pierwszy skok na 124 metry był słaby i Polak klasyfikowany był dopiero na 26 pozycji. W drugiej poleciał na 130 metrów i ostatecznie zajął 13 miejsce. Stoch utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na 14 pozycji rywalizację ukończył Klemens Murańska, 17 był Jan Ziobro, Piotr Żyła 24, Krzysztof Biegun 27 i Maciej Kot 28.