Trefl Sopot po dogrywce przegrał z AZS Koszalin 87:91

Piotr Hukało
Trefl Sopot nie podołał w drugim meczu rywalizacji ćwierćfinałów Tauron Basket Ligi AZSowi Koszalin. Sopocianie przegrali po zaciętym i emocjonującym spotkaniu 87:91. Zapraszamy do prześledzenia minuta, po minucie co działo się na parkiecie Ergo Areny.

Trefl Sopot - AZS Koszalin 87:91

Trefl Sopot: Waczyński 30, Turner 12, Dylewicz 8, Davis 5, Looby 0 - Spralja 20, Michalak 4, Harrington 4, Dąbrowski 4

AZS Koszalin: Harris 27, Wiśniewski 21, Henry 19, Wołoszyn 5, Leończyk 2 - Mielczarek 8, Jones 6, Milicić 3, Bigus 0

5 min. KONIEC! Po emocjonującym spotkaniu Trefl Sopot przegrywa 87:91. W rywalizacji do 3 zwycięstw mamy 1:1

4 min. 87:91 dwa razy celnie Milicic

4 min 87:90 za trzy Davis

4 min. 84:90 dwa razy Henry

4 min. Przewinienie koszykarzy Trefla. Na linii wolnych Sek Henry. Do końca dogrywki 30 sek

4 min. 84:88 Spralja dokłada do koszyczka dwa trafienia

4 min. faulowany Spralja

4 min. 81:88 bezbłędnie Waczyński

4 min. Trochę ponad minuta do końca. Wolne rzuca Waczyński

4 min 80:88 Trafia Harris

3 min 80:86 trafia Waczyński i dokłada do tego rzut wolny

3 min 77:86 Łukasz Wiśniewski. Już po meczu?

3 min. 77:84 Najpierw Harris, podpowiada mu Filip Dylewicz.

2 min. 75:82 Uciekli koszykarzom Trefla zawodnicy AZS. Za trzy Derrell Harris. Przerwa dla gospodarzy

1 min. 75:79 Rob Jones.

1 min. 75:77 Sek Henry

1 min. Gramy dogrywkę.

10 min. Koniec czwartej kwarty. Remis 75:75. Czeka nas... dogrywka

9 min. 75:75 ponownie przerwa dla gości. Trwa narada przy stoliku sędziowskim. Arbitrzy dyskutują czy koszykarze Trefla grali nieczysto w defensywie

9 min. Na parkiecie Cheerleaders Flex Spot! W Ergo Arenie mamy do czynienia z najwyższymi koszykarskimi emocjami. A ponoć takie rzeczy tylko w filmach...

9 min 75:75 jeden wolny Harris. Odpowiada Waczyński. Przerwa dla gości. Do końca 19,6 sek

9 min. Wolne rzuca Harris. Do końca 35 sek

9 min. 73:74 Waczyński raz celnie. Kibice zagrzewają swoich koszykarzy ile sił w płucach

9 min. przewinienie AZSu linii wolnych Waczyński.

9 min. 72:74 Michalak raz z wolnego

9 min. Kibice oglądają mecz na stojąco! Dwa rzuty wolne dla Michalaka

9 min. 71:74 dwa celne wolne Waczyńskiego

9 min. Koszykarze Trefla protestują. Sędzia nie zaliczył kosza zdobytego przed gwizdkiem arbitra oznajmiającego faul

8 min. 69:72 jeden wolny wykorzystuje Turner. Trzy oczka dokłada Spralja

8 min. 65:72 dwa wolne dopisał na swoje konto Wiśniewski

8 min. 65:72 Czy Trefl dogoni Rywala?

8 min. 62:72 Wiśniewski

8 min. 62:70 Turner, nie wykorzystuje podyktowanego rzutu wolnego

7 min. 60:70 Rob Jones. O przerwę prosi Niedbalski

7 min 60:68 Artur Mielczarek

6 min. 60:65 najpierw jeden osobisty wykorzystuje Henry, później za trzy trafia Waczyński

6 min. w faulach prowadzi Trefl. Mamy 5:2

5 min. 56:65 dwa osobiste wykorzystuje Sek Henry

5 min. Czy trójmecz Trefl Sopot - AZS Koszalin rozstrzygnie się dopiero w trzecim spotkaniu? Do końca meczu 5 min i 1 sek

info:

W trakcie spotkania każdy kibic obecny na Ergo Arenie będzie ma szansę na zdobycie zaproszenia na pozostałe mecze play-offów w wykonaniu Trefla Sopot. W trakcie spotkania zostaną przygotowane fotografie kibiców, spośród których zostanie wytypowanych pięć osób (zaznaczymy je czerwonym kółkiem) upoważnionych do odbioru biletów

5 min. pogubili się w kontrataku koszykarze Trefla. Na tablicy nadal 56:63

4 min. a na parkiecie Cheerleaders Flex Sopot :-)

4 min. ponownie o przerwę prosi Mariusz Niedbalski

4 min. 56:63 Harris

3 min. koszykarze ponownie na parkiecie

3 min. o przerwę prosi trener sopocian

2 min. 56:61 raz z rzutu wolnego trafia Henry

2 min. 56:60 za trzy Sek Henry

1 min 56:57 i od razu punkty. Najpierw Harris, odpowiada mu za trzy punkty Spralja

1 min. Gramy czwartą kwartę

info: Mecz z trybun Ergo Areny ogląda 2400 osób

10 min. Trzecia kwarta przeszła do historii. Trefl Sopot - AZS Koszalin 53:55

9 min 53:55 dobre wejście Sime Spralji. Od razu zdobywa punkty

9 min. do końca czwartej kwarty 48 sek. Przy piłce Trefl. Zmiana Spralja za Dylewicza

9 min. 51:55 za trzy Harrington

8 min. efektownie blokuje rzut Kurt Looby

7 min. w faulach remis. Po trzy dla Trefla i AZSu

7 min. zamieszanie wśród zbierających pod koszem AZSu. Piłka ostatecznie w rękach zawodnika z Koszalina

7 min. 49:55 Henry, jest do tego faulowany

7 min. 49:52 skutecznie Adam Waczyński

info:

7 min. 47:52 Harris

6 min. 47:50 za trzy Wiśniewski

5 min. 47:47 Leończyk

4 min. 47:45 Turner

4 min 45:45 Waczyński

3 min 43:45 Spralja, dodatkowo wykorzystany rzut wolny

3 min 40:45 za trzy Wiśniewski

2 min: 40:42 Sime Spralja

1 min. 38:42 za trzy Waczyński, skutecznie odpowiada Harris

1 min. Koszykarze już na parkiecie. Rozpoczyna się trzecia kwarta. Gramy!

10 min. Koniec drugiej kwarty. Trefl Sopot przegrywa z AZS Koszalin 35:40

9 min: 35:40 Turner

9 min: 40 sek. do końca. Piłka w rękach zawodników AZSu

9 min: 33:40 dwa osobiste wykorzystuje Waczyński

7 min: 31:40 ponownie równo z gongiem Rob Jones, odpowiada Waczyński i Milicic

7 min: 29:36 w 24 sek. akcji za trzy trafia Wiśniewski. O przerwę prosi Mariusz Niedbalski

7 min: 29:33 Mielczarek

6 min: 29:31 Dwa razy celnie z wolnego Waczyński

info:

5 min Trefl: Na parkiecie Davis i Dylewicz

5 min: 27:31 Po kontrze piłkę do kosza pakuje Wiśniewski. O przerwę prosi trener Trefla

4 min: 27:29 Dwa razy z wolego Wiśniewski

4 min: 27:27 Rzutem za trzy punkty odpowiada Piotr Dąbrowski

4 min: 25:27 Za trzy Mielczarek

3 min: 25:24 Dwa razy niecelnie z rzutu wolnego Michalak

3 min: 25:24 Nieprzepisowo blokowany zawodnik Trefla

2 min: 23:24 Harrington

2 min. AZS: Mielczarek za Wołoszyna

2 min 21:24 Faulowany Spralja - wykorzystuje dwa rzuty wolne

1 min 20:24 Najpierw Spralja, później efektownie Harris

1 min: Z parkietu schodzą dziewczyny z Cheerleders Trefl Sopot, a wracają koszykarze. Gramy!

10 min. Koniec pierwszej kwarty. Trefl Sopot przegrywa z AZS Koszalin 18:22

9 min. 18:22 Henry

9 min. Dońca pierwszej kwarty niespełna minuta. 3 faule po stronie Trefla, 4 przewinienia ma na koncie AZS Koszalin

9 min 18:20 Henry, do tego był faulowany przez Spralje, ale nie wykorzystał rzutu osobistego

info:

8 min 18:18 Leończyk

8 min 18:16 Dylewicz

7 min 16:16 Turner

7 min 14:16 Za trzy Harris

7 min: Faul w obronie Trefla dwa osobiste dla AZS od Harrisa 14:13

6 min: Faulowany Spralja wykorzystuje dwa osobiste 14:11

5 min 12:11 Wołoszyn

info: AZS w składzie: Bieg, Leończyk, Henry, Wołoszyn, Wiśniewski, Śpica, Gibaszek, Bigus, Jones, Harris, Milicic, Mielczarek

4 min: Dylewicz 12:8

info: składy: Harrington, Turner, Jaśkiewicz, Dylewicz, Dąbrowski, Stefański, Bremblay, Davis, Loob Sprajla, Lebodziński, Waczyński, Michalak, Dzierżak - zespól Trefla Sopot.

1 min Koszykarze już na parkiecie. Wynik 6:2

1 min Gramy

info:

W trakcie spotkania każdy kibic obecny na Ergo Arenie będzie miał szansę na zdobycie zaproszenia na pozostałe mecze play-offów w wykonaniu Trefla Sopot. W trakcie spotkania zostaną przygotowane fotografie kibiców, spośród których zostanie wytypowanych pięć osób (zaznaczymy je czerwonym kółkiem) upoważnionych do odbioru biletów

info: W poprzednim meczu gracze trenera Mariusza Niedbalskiego pokonali akademików 81:72. Z pewnością Trefl zrobi dzisiaj wszystko, aby podtrzymać dobrą passę i zdobyć drugie zwycięstwo, wypracowując sobie wygodne zwycięstwo 2:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Więcej o dzisiejszym meczu przeczytasz TUTAJ >>
info: Witamy i zapraszamy na relację live z meczu Trefl Sopot - AZS Koszalin. Początek spotkania o godzinie 18:30