TOP Produkt Pomorskie 2021. Wybieramy wizytówki regionu - najlepsze i najpopularniejsze produkty z Pomorza. Głosowanie zakończone

Akcja specjalna TOP Produkt Pomorskie 2021
Pomorskie firmy produkują oraz oferują, nowoczesne, unikalne, ciekawe produkty i usługi. Chcemy, aby były one prawdziwymi wizytówkami naszego regionu! Już po raz osiemnasty wyłonimy je w konkursie TOP Produkt Pomorskie. Zakończyliśmy głosowanie na najpopularniejszy produkt / usługę! Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku.

Tegoroczny TOP Produkt Pomorskie to już osiemnasta edycja konkursu!

Co roku czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego” oraz internauci biorą udział w wyborze Najpopularniejszego TOP Produktu z Pomorza, a kapituła konkursu wybiera TOP Produkty w następujących kategoriach konkursowych:

  • artykuły spożywcze/ producenci żywności
  • nowe technologie/start up'y
  • zdrowie/uroda/moda
  • dom/budownictwo/nieruchomości
  • kultura/rozrywka/czas wolny.

W poprzednich edycjach konkursu zaprezentowaliśmy tysiącom Czytelników i setkom tysięcy Internautów łącznie kilkaset produktów oraz usług wywodzących się z Pomorza. Nasze łamy i Internet, gdzie prezentujemy, czym mogą się pochwalić firmy z regionu biorące udział w plebiscycie, to szansa na dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów i wielu kontrahentów.

Partnerem konkursu jest Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

- W naszym regionie powstaje szeroka gama produktów i usług, które znane są już w kraju i za granicą, albo warte są promocji, dzięki której rozsławią Pomorze. Pamiętajmy, że każda firma, która doceni kluczowe dla biznesu kwestie jak: elastyczność, transformacja cyfrowa oraz społeczna odpowiedzialność, ma szanse i możliwości do tego, by zaistnieć na rynku pomimo jego zmienności - uważa Mieczysław Struk.

NAGRODY: zdobądź prestiżowy tytuł!

Firma, która otrzyma w głosowaniu Czytelników największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Najpopularniejszy TOP Produkt Pomorskie 2021 oraz dyplom i statuetkę.
Tytuł TOP Produkt Pomorskie 2021 zostanie przyznany przez kapitułę jednemu produktowi lub usłudze w każdej kategorii konkursu. Firmy, którym kapituła przyzna tytuł, otrzymają dyplom, statuetkę oraz prawo do używania logotypu konkursu jako znaku jakości przez rok od ogłoszenia wyników!

Konkurs TOP Produkt to szansa na reklamę!

Czytelnicy, internauci, konsumenci produktów i usług z regionu mają dzięki TOP Produktowi możliwość poznania i wybrania firm, które działają coraz prężniej na całym Pomorzu. Zgłaszając swój udział w konkursie, otrzymujesz reklamę na łamach naszych gazet i w internecie, możesz zdobyć nowych klientów. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Zgłoszenie i udział w konkursie są bezpłatne.
Zgłoszenia były przyjmowane do 7 czerwca 2021 roku, do godz. 21. Zgłosić mogły się firmy z siedzibą na Pomorzu lub które działają w regionie, a ich produkt czy usługa są z nim mocno związane, posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia, dopuszczające zgłaszane produkty lub usługi do obrotu na rynku polskim; zgłaszane produkty stanowią ich własność i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej.

W czerwcu 2021 roku odbędzie się bezpłatne głosowanie w naszym serwisie na Najpopularniejszy TOP Produkt Pomorskie 2021 oraz obrady kapituły konkursowej, która wyłoni zwycięzców TOP Produktu Pomorskie 2021 w poszczególnych kategoriach.

Głosowanie na najpopularniejszy produkt lub usługę rozpoczęło się 11 czerwca 2021 roku o godz. 12 i trwało do 23 czerwca 2021 r., do godz. 21. Wyniki obrad Kapituły podamy 28 czerwca podczas uroczystej gali.

__________

Partnerem konkursu jest Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

__________

TOP Produkt Pomorskie 2020! Kapituła oraz Czytelnicy i Inter...

Dodaj ogłoszenie