Rolkarski Maraton Sierpniowy 2016. Utrudnienia na drogach [MAPKA]

oprac. red.Zaktualizowano 
W trakcie sobotniego Maratonu Sierpniowego utrudnienia w ruchu ulicznym na ul. Żaglowej oraz Marynarki Polskiej na odcinku od ul. Narwickiej do ul. Wyzwolenia wystąpią w godz. od 14.30 do 19.30. Jak objechać ten obszar?

Ruch w czasie VII Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy będzie prowadzony objazdami i kierowany przez Policję.

Zobacz: Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy 2016. Pojadą 42 km na rolkach [PROGRAM, TRASA]

Maraton Sierpniowy. Ulice wyłączone z ruchu

W sobotę, 20 sierpnia w godz. od ok. 14:40 do godz. ok. 19:30 wyłączone z ruchu zostaną ulice:
- Marynarki Polskiej (na odcinku do ul. Narwickiej do ul. Wyzwolenia),
- Żaglowa,
- Pokoleń Lechii Gdańsk.

Spowoduje to zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w rejonie Letnicy.

Maraton Sierpniowy. Tramwaje

Linia 10
- funkcjonowanie linii w ciągu ul. Marynarki Polskiej zostanie utrzymane wg stałego sobotniego rozkładu jazdy,
- w godzinach trwania imprezy ruch tramwajów będzie wstrzymywany tylko chwilowo (na czas przebiegu zawodników) na skrzyżowaniach: Marynarki Polskiej/Narwicka oraz Marynarki Polskiej/Wyzwolenia.

Maraton Sierpniowy. Autobusy

Linia 258
- będzie obowiązywać specjalny rozkład dojazdy,
- od kursu wykonywanego z przystanku „Ku Ujściu” [1985] od godz. 14:06, linia 258 zacznie funkcjonować co 30 minut, na zmienionej trasie: Węzeł Ku Ujściu – tunel pod Martwą Wisłą - Droga Zielona – pętla przy ul. Kochanowskiego (koło dawnej wieży ciśnień).

Linia 148 i 156
- autobusy tych linii będą kursować bez zmian, wg aktualnie obowiązujących tras i rozkładów.

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy. Parkingi

Parking nr 4 (P4) stadionu Energa Gdańsk będzie wyłączony z użytkowania ze względu na zawody dla dzieci oraz szkółki wrotkarskie, warsztaty Powerslide oraz zawody dla dzieci.

Parking darmowy

  • Parking Międzynarodowych Targów Gdańskich Amber Expo od ul. Żaglowej - darmowy dla zawodników i kibiców, w dniu zawodów wjazd na parking możliwy do godz. 14.30, a wyjazd z parkingu możliwy dopiero po godz. 19.30.

Parkingi płatne

  • Parkingi (P1 i P3) zlokalizowane na stadionie Energa Gdańsk przy ul. Pokoleń Lechii - wjazd możliwy po godz. 14.30 w okolice MTG Amber Expo Gdańsk oraz wyjazd przed godz. 19.30. Odpłatność za w/w parkingi w parkomatach na parkingu.

    Dojazd do parkingu P1 w godz. 14.30 - 19.30 możliwy tylko od ul. Droga Zielona tj. kierunek Gd. Brzeźno i Gd. Przymorze - wyjazd z parkingu analogicznie.

  • Parking P5 stadionu Energa Gdańsk ( parking od ul. Marynarki Polskiej ) ze względu na trasę Maratonu Sierpniowego w dniu 20.08.2016 w godz. 14.30 - 19.30 będzie także niedostępny."

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie