Prezesi sądów w Słupsku i Lęborku odwołani przez ministra sprawiedliwości

Bogumiła Rzeczkowska
Zdjęcie ilustracyjne
18 grudnia minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwołał Dariusza Ziniewicza, prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku oraz jego zastępcę Mariolę Watemborską. Zmiany nastąpiły też w Sądzie Rejonowym w Słupsku, którego prezesem nie jest już Klaudia Łozyk, a Tomasz Zielonka nie jest jej zastępcą.

Z informacji zamieszczonych na stronach internetowych ministerstwa oraz sądów wynika, że 19 grudnia funkcję prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku objął Andrzej Michałowicz, dotychczasowy prezes Sądu Rejonowego w Miastku.

Natomiast nowym prezesem Sądu Rejonowego w Lęborku została Katarzyna Wesołowska. Sądem Rejonowym w Słupsku zarządza obecnie jako jedyny wiceprezes Krzysztof Obst.

Zobacz także: Zbrojna grupa przestępcza ze Słupska nieprawomocnie skazana

Wideo

Materiał oryginalny: Prezesi sądów w Słupsku i Lęborku odwołani przez ministra sprawiedliwości - Głos Pomorza

Komentarze 108

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 02.01.2018 o 18:56, pantadeusz2015 napisał:

Ileż razy muszę pisać - kretyn zawsze pozostanie kretynem. Nie dość, że głupi, to i biedny - naucz się palancie poprawnie pisać po polsku. Zapomniałbym - kretynie - to, że masz IP zmienne, to jeszcze nie znaczy, iż nie można ciebie zablokować - wystarczy zablokować całość, a pozostali cię - za- je-bią za twoją głupotę.

 

Jożyn, ja ciebie za głupotę nie zablokuję bo, jako twój stały opiekun, jestem nad wyraz miłosierny i tolerancyjny. Po za tym wiem, że jutro kończy się twoja przepustka i zmuszony będziesz wracać na oddział zamknięty. Póki co, traktuj pisanie na forum jako terapię zwłaszcza, że masz na to moje przyzwolenie. Pisz zatem i wyżywaj się do woli, ale znowu nie przesadzaj bo zmusisz mnie do wysłania pod twój adres karetki z białym personelem medycznym wyposażonym w kaftan z długim rękawem. Przypominam też, że następna przepustka dopiero na święta Wielkiej Nocy. (Twój opiekun)

p
pantadeusz2015
W dniu 02.01.2018 o 17:53, sedzia stulejka napisał:

 tobie jozin przynaleznosc do UB wyszła przez pusty czajnik  

Ileż razy muszę pisać - kretyn zawsze pozostanie kretynem.

 

Nie dość, że głupi, to i biedny - naucz się palancie poprawnie pisać po polsku.

 

Zapomniałbym - kretynie - to, że masz IP zmienne, to jeszcze nie znaczy, iż nie można ciebie zablokować - wystarczy zablokować całość, a pozostali cię - za- je-bią za twoją głupotę.

s
sedzia stulejka
W dniu 02.01.2018 o 17:18, pantadeusz2015 napisał:

Oby ci ta "miłość do PiS nie wyszła bokiem.

 


Oby ci ta "miłość do PiS nie wyszła bokiem.

tobie jozin przynaleznosc do UB wyszła przez pusty czajnik 

p
pantadeusz2015
W dniu 02.01.2018 o 01:03, Gość napisał:

Dobrze ujęte . 

Obyś nie trafił na sędziego spolegliwego, a potem płacz i zgrzytanie zębami.

p
pantadeusz2015
W dniu 02.01.2018 o 01:19, gość napisał:

   W   Słupsku jest paru znanych wszystkim przekrętów  z lewymi domami  i posiadłościami ,  którym na pewno zapali się niedługo  pod zadem . Trzeba  o tym przypominać i wrócić do słynnych opisywanych na łamach GP  historii  przestępczego zdobywania przez nich  milionowych majątków . I już chociażby dlatego lubię PIS. 

Oby ci ta "miłość do PiS nie wyszła bokiem.

g
gość
W dniu 20.12.2017 o 17:30, na Bornholm? napisał:

O czym ty piszesz gościu? Jeszcze nie załapałeś, że do wzniecania nienawiści między normalnymi Polakami, głównie przyczynili się współcześni kapo, czyli przede wszystkim sędziowie, prokuratorzy i policjanci? Czy wydaje ci się, że ktokolwiek jest w stanie tę nienawiść jeszcze zatrzymać? Nie załapałeś jeszcze, że za wszystko w życiu trzeba zapłacić,a za przywileje poparte pychą oraz wykorzystywanie władzy dla własnych korzyści, zawsze płaci się podwójnie? A nie dostrzegasz gościu analogii do wydarzeń w Afryce północnej sprzed kilku lat, kiedy tamtejsi kapo uciekali na wyspę Lampedusa przed żądnym odwetu tłumem? Dokąd uciekną "nasi" kapo? Gdzie się skryją? Podobna atmosfera panowała po wydarzeniach sierpnia 1980 roku. Spontanicznie utworzone grupy składające się z kilku osób pukały do wcześniej wytypowanych dorobkiewiczów usadowionych na sędziowskich, prokuratorskich i milicyjnych stołkach z żądaniem okazywania rachunków na posiadane nieruchomości i inne luksusowe dobra. Pamiętam panikę, jaka wtedy ogarnęła wielu "znamienitych" i dobrze utuczonych na groszu publicznym.

 

W   Słupsku jest paru znanych wszystkim przekrętów  z lewymi domami  i posiadłościami ,  którym na pewno zapali się niedługo  pod zadem .

 

Trzeba  o tym przypominać i wrócić do słynnych opisywanych na łamach GP  historii  przestępczego zdobywania przez nich  milionowych majątków .

 

I już chociażby dlatego lubię PIS.

G
Gość
W dniu 21.12.2017 o 22:20, kryminolog napisał:

Pensjonariusze ZK objęci byli reedukacją, w przeciwieństwie do tych pozostających na wolności.


Pensjonariusze ZK objęci byli reedukacją, w przeciwieństwie do tych pozostających na wolności.

Dowcipna riposta, przyznaję, ale, czy prawdziwa?
k
kryminolog

Pensjonariusze ZK objęci byli reedukacją, w przeciwieństwie do tych pozostających na wolności.

G
Gość
W dniu 21.12.2017 o 20:50, Gość napisał:

Środowiskom przestępczym i lumpenproletariatowi nie podobają się ani sędziowie, ani prokuratura, ani policja, więc świętują koniec cywilizacji europejskiej w Polsce.

...to dlaczego 90% pensjonariuszy ZK głosowało - w zamkniętych komisjach wyborczych - na PO?

 

G
Gość

Środowiskom przestępczym i lumpenproletariatowi nie podobają się ani sędziowie, ani prokuratura, ani policja, więc świętują koniec cywilizacji europejskiej w Polsce.

G
Gość

Jaka miła wiadomość przed Świętami!

Brawo PIS!

c
czarna pantera
W dniu 20.12.2017 o 21:38, Gość napisał:

Patrząc na układy i powiązania w słupskich sądach oraz na katastrofalny poziom zaufania społecznego do tych instytucji, na wieść o odwołaniu prezesów przez ministra każdy nieprzesiąknięty polityką,  choć trochę obiektywny człowiek  może powiedzieć tylko jedno - NARESZCIE.

...i ALLELUJA !!!  :D

c
czarna pantera

Goraczka idzie z Luksemburga... :D ...bardzo ciekawy komentarz...wysluchalem tylko poczatku bo sie spiesze "na zmywak"... :D ...ale jak wroce to dokoncze...
Pozdrawiam z Luksemburga !  :)

G
Grzegorz Kunda
W dniu 20.12.2017 o 15:38, Kim-Dzonk-Jar napisał:

 Wychodź sobie .... i idź najlepiej do Korei Płn. :D 

Wyjść z tego unijnego kołchozu musimy, ale nie musimy wstępować do żadnej Korei, czy gdzie indziej... Mamy Polskę...

c
chwała Bogu!

Pan Bóg odwołał z Trybunału Konstytucyjnego już drugiego nielegalnie powołanego dublera. Na resztę tego towarzystwa pada wielki strach!

Dodaj ogłoszenie