Polska remisuje z Hiszpanią 1:1. To był prawdziwy mecz piłki nożnej. Zostajemy w grze. Oceniamy piłkarzy naszej reprezentacji

Dawid Dobrasz
To był prawdziwy mecz piłki nożnej. Wreszcie dopisało nam trochę szczęścia i wywozimy z Hiszpanii cenny punkt, który daje nam szansę na wyjście z grupy E na Euro 2020. Kibice dostali w drugiej połowie trzy momenty radośći - po golu, nietrafionym rzucie karnym i po ostatnim gwizdku sędziego. To najlepszy mecz w wykonaniu naszej kadry za kadencji Paulo Sousy. Oceniamy piłkarzy reprezentacji Polski za spotkanie z Hiszpanią. Skala ocen 1-6.Zobacz oceny piłkarzy reprezentacji Polski --->Sylvia DąBrowa