Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 52min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Pod powierzchnią finał serialu, odcinek 7. Marta umrze? Ola próbowała ją zabić nożem? "Pod powierzchnią" TVN 2.12.2018 i online na player.pl

SN

Wideo

Zobacz galerię (23 zdjęcia)
Ostatni odcinek serialu "Pod powierzchnią" zobaczymy na antenie TVN w niedzielę, 2 grudnia 2018 r. (2.12.2018) o godz. 21.30 na antenie TVN. Kolejny odcinek serialu "Pod powierzchnią" można obejrzeć wcześniej online. Gdzie? Przeczytaj poniżej i zobacz streszczenie finałowego odcinka!

O czym jest serial "Pod powierzchnią"?

„Pod powierzchnią” to serial obyczajowy opowiadający o czwórce znajomych, z których każdy skrywa jakąś tajemnicę. Bartek, w którego rolę wciela się Bartłomiej Topa ("Druga szansa", "Wataha", "Dom zły", "Po prostu przyjaźń") jest dyrektorem liceum.

Jak przystało na szanowanego wśród lokalnej społeczności człowieka, razem z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzy kochające się małżeństwo. Sielanka nie trwa jednak długo, traumatyczne zdarzenia powodują że zakochani muszą zmierzyć się z poważnym kryzysem.

Serial „Pod powierzchnią” zastąpił „Pułapkę” (niedziela, godz. 21:30). Rozpoczął się 21 października odcinkiem specjalnym, trwającym ponad godzinę. Kolejne części są zaprezentowane w stałym formacie – około 45 minut.

Serial "Pod powierzchnią". Wizyta na planie filmowym

Maciek grany przez Łukasza Simlata ("Amok", "Moje córki krowy", "Pani z przedszkola") jest ojcem Oli (Maria Kowalska), z którą po latach rozłąki, będzie starał się odbudować relacje. Niestety jest mu trudno odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny.

Pod powierzchnią finał serialu, odcinek 7. Marta umrze? Ola ...

Pod koniec wakacji losy głównych bohaterów splatają się, łącząc ich życia ze sobą już na zawsze. To błahe spotkanie daje początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety, kłamstwa i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

Serial "Pod powierzchnią" sezon 1 odcinek 7

premiera 2 grudnia 2018 (2.12.2018) na antenie TVN o godz. 21.30

Pod powierzchnią - nowy serial TVN - streszczenie finałowego odcinka:

Relacje pomiędzy Bartkiem i Martą coraz bardziej się komplikują. Dyrektor płockiego liceum niejednokrotnie ją okłamał. Mimo swoich błędów zamierza walczyć o ich związek. Czy kolejne kłamstwa sprawią, że Marta wybaczy mu błędy z przeszłości?

Maćkowi i Oli nadal trudno się porozumieć. Nastolatka nie wraca do domu na noc i nie odbiera od niego telefonu. Maciek bardzo się o nią martwi. Między ojcem a córką dochodzi do kolejnej kłótni…

Nauczyciele oraz uczniowie obchodzą 100-lecie szkoły. Z tej okazji grono pedagogiczne przygotowało uroczystość, na której dochodzi do tragedii… Marta zakrwawiona pojawia się na sali wypełnionej gośćmi. W ręku trzyma nóż, nagle upada. Co się wydarzyło? Kto jest sprawcą zdarzenia? Czy Marta przeżyje?

Serial "Pod powierzchnią" - piosenka tytułowa:

Obsada serialu "Pod powierzchnią"

Czwórka głównych bohaterów serialu "Pod powierzchnią" to: Marta Gajewska (Magdalena Boczarska), Bartek Gajewski (Bartłomiej Topa), Maciek Kostrzewa (Łukasz Simlat) oraz Ola Kostrzewa (Maria Kowalska).

Serial "Pod powierzchnią" - ile będzie odcinków?

Serial "Pod powierzchnią" jest kolejnym oryginalnym projektem stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów nominowany za „Męską sprawę” do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

"Pod powierzchnią". Gdzie oglądać najszybciej?

Piąty odcinek serialu "Pod powierzchnią" można było obejrzeć w niedzielę, 18 listopada na antenie TVN. Szósty odcinek dostępny będzie na stronie player.pl od piątku, od godz. 20 (należy wykupić pakiet START).

Serial "Pod powierzchnią". Łukasz Simlat: Jest to nowa rzecz na polskim rynku

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

R
RAdek

Przeczytaj autorze jeszcze raz nagłówek i sie zastanów nad powołaniem