PKO Ekstraklasa. 5.05.2021 r. Program. Kiedy Lechia Gdańsk zagra mecze ligowe? Znamy terminarz wszystkich meczów biało-zielonych

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Fot. Przemysław Świderski
Ekstraklasa SA ogłosiła szczegółowy terminarz rozgrywek na sezon 2020/21. Inauguracja nastąpiła 21 sierpnia. Sprawdźcie jak wygląda terminarz Lechii Gdańsk.

Terminarz sezonu 2020/21

CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki w bikini ZDJĘCIA

1 kolejka - 22-23 sierpnia

21 sierpnia (piątek)

Zagłębie Lubin - Lech Poznań, godz. 18:00

22 sierpnia (sobota)

Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Legia Warszawa, godz. 20:00

23 sierpnia (niedziela)

Wisła Płock - Stal Mielec, godz. 12:30
Warta Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30

24 sierpnia (poniedziałek)

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, godz. 18:00

2 kolejka - 29-30 sierpnia

28 sierpnia (piątek)

Zagłębie Lubin - Warta Poznań, godz. 18:00
Stal Mielec - Górnik Zabrze, godz. 20:30

29 sierpnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, godz. 20:00

30 sierpnia (niedziela)

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, godz. 12:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia, godz. 15:00
Lech Poznań - Wisła Płock, godz. 17:30

3 kolejka - 12-13 września

11 września (piątek)

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00
Wisła Płock - Legia Warszawa, godz. 20:30

12 września (sobota)

Cracovia - Stal Mielec, godz. 15:00
Warta Poznań - Piast Gliwice, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, godz. 20:30

13 września (niedziela)

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, godz. 17:30

14 września (poniedziałek)

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin, godz. 18:00

4 kolejka - 19-20 września

18 września (piątek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa, godz. 18:00
Wisła Kraków - Wisła Płock, godz. 20:30

19 września (sobota)

Lechia Gdańsk - Stal Mielec, godz. 15:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 20:00

20 września (niedziela)

Zagłębie Lubin - Cracovia, godz. 15:00
Lech Poznań - Warta Poznań, godz. 17:30

21 września (poniedziałek)

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00

5 kolejka - 26-27 września

25 września (piątek)

Wisła Płock - Warta Poznań, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, godz. 20:30

26 września (sobota)

Cracovia - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 20:00

27 września (niedziela)

Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 12:30
Lech Poznań - Pogoń Szczecin - mecz przełożony na 16.12 (godz. 20:30)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - mecz przełożony na 21.10 (godz. 18:00)

6 kolejka - 3-4 października

2 października (piątek)

Raków Częstochowa - Wisła Płock, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 20:30

3 października (sobota)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec, godz. 15:00
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok - mecz przełożony na 30.10 (godz. 20:30)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, godz. 20:00

4 października (niedziela)

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - mecz przełożony na 28.10 (godz. 18:00)
Warta Poznań - Legia Warszawa, godz. 15:00
Piast Gliwice - Lech Poznań, godz. 17:30

7 kolejka - 17-18 października

17 października (sobota)

Cracovia - Piast Gliwice, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 20:00

18 października (niedziela)

Wisła Płock - Śląsk Wrocław, godz. 12:30
Stal Mielec - Wisła Kraków, godz. 15:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, godz. 17:30

19 października (poniedziałek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań, godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

8 kolejka - 24-25 października

23 października (piątek)

Piast Gliwice - Wisła Płock, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30

24 października (sobota)

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, godz. 20:00

25 października (niedziela)

Raków Częstochowa - Stal Mielec, godz. 15:00
Lech Poznań - Cracovia, godz. 17:30

26 października (poniedziałek):

Warta Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:00

9 kolejka - 7-8 listopada

6 listopada (piątek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, 24.11, godz. 18

7 listopada (sobota)
Stal Mielec - Warta Poznań, godz. 15:00
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, 20.11, godz. 20:30

8 listopada (niedziela)

Wisła Płock - Pogoń Szczecin, 19.11, godz. 20:30
Legia Warszawa - Lech Poznań, godz. 15:00
Raków Częstochowa - Wisła Kraków, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Piast Gliwice, 20.11, godz. 20:30

10 kolejka - 21-22 listopada

21 listopada (sobota)

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 9.11, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Stal Mielec, godz. 17:30
Warta Poznań - Wisła Kraków, godz. 20:00
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, 7.11, godz. 20:00

22 listopada (niedziela)

Lech Poznań - Raków Częstochowa, godz. 12:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, godz. 15:00
Cracovia - Legia Warszawa, godz. 17:30

23 listopada (poniedziałek)

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, godz. 18:00

11 kolejka - 28-29 listopada

27 listopada (piątek)

Wisła Płock - Cracovia, godz. 18
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

28 listopada (sobota)

Stal Mielec - Jagiellonia Białystok, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 20

29 listopada (niedziela)

Raków Częstochowa - Warta Poznań, godz. 15
Legia Warszawa - Piast Gliwice, godz. 17:30

30 listopada (poniedziałek)

Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 18

12 kolejka - 5-6 grudnia

4 grudnia (piątek)

Cracovia - Wisła Kraków, godz. 20:30

5 grudnia (sobota)

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań, godz. 15
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, godz. 17:30
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, godz. 20

6 grudnia (niedziela)

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, godz. 15
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30

7 grudnia (poniedziałek)

Wisła Płock - Górnik Zabrze, godz. 20:30

8 grudnia (wtorek)

Pogoń Szczecin - Stal Mielec, godz. 18

13 kolejka - 12-13 grudnia

11 grudnia (piątek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice, godz. 18
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

12 grudnia (sobota)

Warta Poznań - Pogoń Szczecin, godz. 15
Górnik Zabrze - Cracovia, godz. 17:30
Wisła Kraków - Legia Warszawa, godz. 20

13 grudnia (niedziela)

Stal Mielec - Lech Poznań, godz. 15
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30

14 grudnia (poniedziałek)

Lechia Gdańsk - Wisła Płock, godz. 18

14 kolejka - 19-20 grudnia

17 grudnia (czwartek)

Śląsk Wrocław - Warta Poznań, godz. 18

18 grudnia (piątek)

Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18
Legia Warszawa - Stal Mielec, godz. 20:30

19 grudnia (sobota)

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, godz. 15
Cracovia - Lechia Gdańsk, godz. 17:30
Lech Poznań - Wisła Kraków, godz. 20

20 grudnia (niedziela)

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, godz. 17:30

CZYTAJ TAKŻE: Piękne partnerki piłkarzy Lechii Gdańsk ZDJĘCIA

15 kolejka - 30-31 stycznia 2021 roku

29 stycznia (piątek)

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

30 stycznia (sobota)

Warta Poznań - Cracovia, godz. 15
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Lech Poznań, godz. 20

31 stycznia (niedziela)

Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa, godz. 17:30

1 lutego (poniedziałek)

Stal Mielec - Śląsk Wrocław, godz. 18

16 kolejka - 6-7 lutego

5 lutego (piątek)

Lechia Gdańsk - Warta Poznań, godz. 18
Lech Poznań - Zagłębie Lubin, godz. 20:30

6 lutego (sobota)

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, godz. 15
Pogoń Szczecin - Cracovia, godz. 17:30
Legia Warszawa - Raków Częstochowa, godz. 20

7 lutego (niedziela)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze, godz. 15
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30

8 lutego (poniedziałek)

Stal Mielec - Wisła Płock, 4.03, godz. 20:30

17 kolejka - 13-14 lutego

12 lutego (piątek)

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, godz. 20:30

13 lutego (sobota)

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, godz. 20

14 lutego (niedziela)

Wisła Płock - Lech Poznań, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, godz. 17:30

15 lutego (poniedziałek)

Warta Poznań - Zagłębie Lubin, godz. 18
Górnik Zabrze - Stal Mielec, godz. 20:30

18 kolejka - 20-21 lutego

19 lutego (piątek)

Stal Mielec - Cracovia, godz. 18
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

20 lutego (sobota)

Legia Warszawa - Wisła Płock, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, godz. 20

21 lutego (niedziela)

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa, godz. 15
Lech Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 17:30

22 lutego (poniedziałek)

Piast Gliwice - Warta Poznań, godz. 18

19 kolejka - 27-28 lutego

26 lutego (piątek)

Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18
Warta Poznań - Lech Poznań, godz. 20:30

27 lutego (sobota)

Stal Mielec - Lechia Gdańsk, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Legia Warszawa, godz. 20:30

28 lutego (niedziela)

Wisła Płock - Wisła Kraków, godz. 12:30
Cracovia - Zagłębie Lubin, godz. 15
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, godz. 17:30

20 kolejka - 6-7 marca

5 marca (piątek)

Wisła Kraków - Górnik Zabrze, godz. 20:30

6 marca (sobota)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, godz. 15
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Cracovia, godz. 20

7 marca (niedziela)

Piast Gliwice - Stal Mielec, godz. 12:30
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 15
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, godz. 17:30

8 marca (poniedziałek)

Warta Poznań - Wisła Płock, godz. 18

21 kolejka - 13-14 marca

12 marca (piątek)

Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 18
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

13 marca (sobota)

Wisła Płock - Raków Częstochowa, godz. 15
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 17:30
Legia Warszawa - Warta Poznań, godz. 20

14 marca (niedziela)

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, godz. 15
Lech Poznań - Piast Gliwice, godz. 17:30

15 marca (poniedziałek)

Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18

22 kolejka - 20-21 marca

19 marca (piątek)

Piast Gliwice - Cracovia, godz. 18
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30

20 marca (sobota)

Śląsk Wrocław - Wisła Płock, godz. 15
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze, godz. 17:30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 20

21 marca (niedziela)

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:30
Wisła Kraków - Stal Mielec, godz. 15
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, godz. 17:30

23 kolejka - 3 kwietnia

3 kwietnia (sobota)

Wisła Płock - Piast Gliwice, godz. 12:30
Stal Mielec - Raków Częstochowa, godz. 15
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, godz. 17:30
Cracovia - Lech Poznań, godz. 20

5 kwietnia (poniedziałek)

Górnik Zabrze - Warta Poznań, godz. 12:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 20

24 kolejka - 10-11 kwietnia

9 kwietnia (piątek)

Jagiellonia Białystok - Cracovia, godz. 18
Wisła Kraków - Raków Częstochowa, godz. 20:30

10 kwietnia (sobota)

Pogoń Szczecin - Wisła Płock, godz. 15
Warta Poznań - Stal Mielec, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, godz. 20

11 kwietnia (niedziela)

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 17:30

12 kwietnia (poniedziałek)

Piast Gliwice - Górnik Zabrze, godz. 18

25 kolejka - 17-18 kwietnia

16 kwietnia (piątek)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, godz. 18
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

17 kwietnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, godz. 15
Raków Częstochowa - Lech Poznań, godz. 17:30
Wisła Kraków - Warta Poznań, godz. 20

18 kwietnia (niedziela)

Stal Mielec - Zagłębie Lubin, godz. 12:30
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, godz. 15
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 17:30

26 kolejka - 21 kwietnia

20 kwietnia (wtorek)

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, godz. 18
Warta Poznań - Raków Częstochowa, godz. 18
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:30
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30

21 kwietnia (środa)

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, godz. 18
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, godz. 18
Cracovia - Wisła Płock, godz. 20:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 20:30

27 kolejka - 24-25 kwietnia

23 kwietnia (piątek)

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, godz. 18
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań, godz. 20:30

24 kwietnia (sobota)

Górnik Zabrze - Wisła Płock, godz. 15
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, godz. 17:30
Wisła Kraków - Cracovia, godz. 20

25 kwietnia (niedziela)

Warta Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 12:30
Stal Mielec - Pogoń Szczecin, godz. 15
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, godz. 17:30

28 kolejka - 1-2 maja

28 kwietnia (środa)

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, godz. 19

30 kwietnia (piątek)

Wisła Płock - Lechia Gdańsk, godz. 18
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, godz. 20:30

1 maja (sobota)

Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 15
Pogoń Szczecin - Warta Poznań, godz. 17:30
Lech Poznań - Stal Mielec, godz. 20

3 maja (poniedziałek)

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 17:30

29 kolejka - 8-9 maja

7 maja (piątek)

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, godz. 18
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

8 maja (sobota)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock, godz. 15
Lechia Gdańsk - Cracovia, godz. 17:30
Wisła Kraków - Lech Poznań, godz. 20

9 maja (niedziela)

Warta Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 15
Stal Mielec - Legia Warszawa, godz. 17:30

10 maja (poniedziałek)

Raków Częstochowa - Piast Gliwice, godz. 18

30 kolejka - 16 maja (wszystkie mecze o godz. 17:30)

Cracovia - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Złota Piłka jednak dla Roberta Lewandowskiego. Brytyjscy dziennikarze docenili Polaka

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie