Polska firma programistyczna PGS Software rozbudowuje swój zespół w Gdańsku. Pracę znajdą programiści, testerzy i analitycy biznesowi.

- Rekrutacja już ruszyła – informuje Grzegorz Widziszowski, dyrektor gdańskiego biura PGS Software. - W ciągu roku planujemy zatrudnić 100 specjalistów z branży IT. Pracę znajdą programiści z doświadczeniem w technologiach .NET, Python, Java, Java Script, ale także analitycy biznesowi, testerzy oprogramowania i kierownicy projektów IT.

PGS Software to jedna z największych firm w polskiej branży IT. Zajmuje się tworzeniem aplikacji na komputery i urządzenia mobilne dla dużych i średnich firm w branżach m.in. finansowej, e-commerce, turystycznej, motoryzacyjnej czy medycznej. Ma

zespół blisko 600 specjalistów w biurach we Wrocławiu, Gdańsku i Rzeszowie oraz w przedstawicielstwie handlowym w Londynie.

Przeczytaj też: CodeWeek 2017 w Gdańsku [PROGRAM, ZAPISY]

Spółka zatrudnia zespoły projektowe wyłącznie w Polsce, a całość produkcji eksportuje na rynki Europy Zachodniej i Północnej oraz do Ameryki Północnej i Azji.Dlatego pracownicy na co dzień posługują się językiem angielskim.

- Zasadniczo pracujemy w kraju, ale nasi ludzie mają możliwość prowadzenia projektów bezpośrednio w siedzibach klientów. Teraz część z nich jest w delegacjach w Reading, Nowym Jorku czy Kuala Lumpur. Dla młodych pracowników to
dodatkowa okazja, by pracując poznawać świat - mówi Paweł Gurgul, dyrektor zarządzający PGS Software.

TOP 100 najlepszych firm na Pomorzu
Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
Najbogatsze firmy na Pomorzu

Biuro firmy w Trójmieście powstało w 2014 roku. Realizuje głównie aplikacje webowe w technologiach: .NET, Java, JavaScript, PHP, Python. Początkowo zatrudniało kilka osób, a dziś już ponad 100.
- W ciągu roku podwoimy tę liczbę - zapowiada Paweł Gurgul. - Na rozwój zespołu w Gdańsku zdecydowaliśmy się ze względu na wysoki poziom kształcenia na uczelniach technicznych, bardzo wiele młodych talentów oraz dogodne warunki rozwoju firm.