Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 06godz.
  • 23min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Open'er Festival 3-6 lipca 2013 w Gdyni. MAPA, DOJAZD, WEJŚCIA, POLE NAMIOTOWE [WAŻNE INFORMACJE]

red
KLIKNIJ I WYDRUKUJ OPEN'ER 2013 - MAPA TERENU FESTIWALU - SCENY, GASTRONOMIA, POLE NAMIOTOWE, WEJŚCIA
KLIKNIJ I WYDRUKUJ OPEN'ER 2013 - MAPA TERENU FESTIWALU - SCENY, GASTRONOMIA, POLE NAMIOTOWE, WEJŚCIA
W środę, 3 lipca, rozpoczyna się Open'er Festival 2013! Zobaczcie mapę festiwalowego terenu i przeczytajcie WAŻNE INFORMACJE dotyczące terenu festiwalu, dojazdu, pola namiotowego oraz tego, co można zabrać na festiwal.

DOJAZD NA OPEN'ER 2013

Kluczowym węzłem przesiadkowym dla wszystkich niezmotoryzowanych gości Heineken Open'er Festival będzie dworzec PKP Gdynia Główna. Warto pomyśleć o tym, by wyjść znacznie wcześniej z domu i spokojnie dotrzeć na wyczekiwany koncert.
Z okolic Gdańska i Wejherowa najprościej dostać się tam Szybką Koleją Miejską. SKM kursować będzie z Gdańska w dni powszednie według stałego rozkładu jazdy do godz. 21. Dobra wiadomość jest taka, że od 4 do 8 lipca SKM będzie częściej kursować nocą do godzin porannych, a pociągi będą miały dodatkowe składy. W kierunku Gdańska będzie można odjechać co 7-15 minut, a nie kilka razy w ciągu całej nocy. Rzadziej będą kursować wagony SKM w kierunku Wejherowa. Odjazdy w tę stronę będą co mniej więcej pół godziny.

Odrębny rozkład jazdy będzie obowiązywać w niedzielę, 7 lipca. W kierunku Gdańska SKM odjadą w godz. 00.39, 03.20, 04.43 oraz 5.15 (następne już według porannego rozkładu). Z kolei w kierunku Wejherowa w godz. 01.19, 03.20, 05.06. Podróż powrotną tego dnia należy więc dobrze zaplanować. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej: skm.pkp.pl.

Spod dworca PKP Gdynia Główna na teren festiwalu na lotnisko w Babich Dołach i z powrotem uczestnicy dostaną się m.in. bezpłatnym autobusem. Linią "Open'er Festival" pojechać będzie można na podstawie biletu wstępu na imprezę lub opaski. Autobusy te kursować będą z tymczasowego przystanku przy ul. Janka Wiśniewskiego, obok Urzędu Przewozu Poczty. Autobusy pojadą trasą: Gdynia Dworzec Gł. PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Open'er Festival (przystanek "Wąwóz Ostrowicki"). W kierunku powrotnym, do Dworca Gł. PKP, na trasie obowiązywać będą wszystkie przystanki innych linii, ale jako przystanki na żądanie tylko dla wysiadających, a w stronę Babich Dołów - żaden. Linia open'erowa kursować będzie mniej więcej co 15 minut.

WSZYSTKO NA TEMAT FESTIWALU OPEN'ER 2013

Na teren festiwalu można dostać się także miejskim autobusem. Trzeba będzie jednak kupić bilet (1,5 zł ulgowy lub 3 zł normalny). Na Babie Doły jadą linie 109 i 209.

NA NASTĘPNEJ STRONIE PRZECZYTASZ O POLU NAMIOTOWYM>>

NIEZBĘDNE INFORMACJE OPEN'ER FESTIVAL 2013

ZOBACZ KONIECZNIE OPEN'ER 2013 - DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, LINE UP

OPEN'ER 2013 - POLE NAMIOTOWE

Na pole namiotowe wstęp mają tylko osoby, które wykupiły odpowiednie karnety i wymieniły je na specjalne campingowe opaski.

Pole namiotowe jest czynne całą dobę, do godz. 12, w poniedziałek, 8 lipca. Pamiętaj, że przed wejściem na camping zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się - czyli o wypełnienie i zostawienie specjalnego formularza z podstawowymi informacjami dotyczącymi danych osobowych. Żeby przyspieszyć "papierkową robotę", warto pobrać dokument wcześniej (dostępny na stronie internetowej opener.pl/pl/info/camping) i z wypełnionym przyjść na pole namiotowe.
Osobom, które chcą przyjechać na festiwal camperem lub przyczepą, udostępniona jest specjalna przestrzeń. Opłata za ustawienie campera/przyczepy wynosi 400 złotych za pojazd. Specjalny bilet dla camperów można nabyć w internetowym sklepie Alter Art. Wszystkie osoby nocujące w camperze muszą mieć karnety z polem namiotowym.

WSZYSTKO NA TEMAT FESTIWALU OPEN'ER 2013

Na festiwalowym campingu nie można m.in. palić ognisk, używać butli gazowych czy grillować poza miejscem do tego wyznaczonym. Dlatego warto pamiętać, że przy terenie pola znajduje się całodobowy punkt gastronomiczny, punkt sprzedaży napojów, bankomat oraz kasy festiwalowe, w których można nabyć bony festiwalowe.

CO MOŻNA ZABRAĆ NA OPEN'ERA 2013? ZOBACZ NA NASTĘPNEJ STRONIE>>

NIEZBĘDNE INFORMACJE OPEN'ER FESTIVAL 2013

ZOBACZ KONIECZNIE OPEN'ER 2013 - DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, LINE UP

OPEN'ER 2013 - TEGO NIE ZABIERAJ NA FESTIWAL!

Alkohol, narkotyki, środki psychotropowe, jedzenie, napoje, zamknięte paczki. Także broń, race, petardy, sprzęt audio-video oraz aparaty z zoomem optycznym powyżej 6x. Tego nie zabieraj na festiwal, bo ochrona odmówi prawa wstępu lub wyprosi z terenu imprezy.

Podobnie sprawa się ma w przypadku parasoli - duże, z ostrym zakończeniem nie przejdą. Imprezowicze powinni mieć małe składane parasolki.

Jeżeli już weźmiesz coś niedozwolonego w regulaminie, możesz zostawić to w depozycie. Jeden znajduje się od strony ulicy Zielonej, a drugi - od strony ulicy Stefana Żeromskiego (Kosakowo). Co ważne, depozyty te działają również jako biura rzeczy znalezionych. Jednorazowa opłata za skorzystanie z depozytu wynosi 10 zł. Pamiętaj za to, aby wziąć dokument tożsamości - m.in. dowód osobisty, legitymację szkolną czy studencką, paszport czy prawo jazdy. Byle ze zdjęciem! W przypadku zakupu biletu elektronicznego musisz okazać dowód tożsamości - inaczej spodziewaj się odmowy wstępu na teren festiwalu.

WSZYSTKO NA TEMAT FESTIWALU OPEN'ER 2013

OPEN'ER 2013. KONCERTY 3 LIPCA 2013 - ZDJĘCIA

JAK PŁACIĆ NA PLACU FESTIWALOWYM? PRZECZYTAJ NA NASTĘPNEJ STRONIE>>

NIEZBĘDNE INFORMACJE OPEN'ER FESTIVAL 2013

ZOBACZ KONIECZNIE OPEN'ER 2013 - DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, LINE UP

Na terenie festiwalu znajdują się bankomaty, ale gotówką na tej imprezie nie zapłacisz. Musisz wymienić pieniądze na bony lub doładować kartę.

Jeden bon ma wartość trzech złotych. Jeżeli planujesz spędzić na terenie imprezy cały dzień, to prędzej czy później będziesz musiał wymienić na nie pieniądze - na teren imprezy nie można wnosić bowiem własnych napojów czy jedzenia. Dla przykładu: w ubiegłym roku trzeba było wydać siedem kuponów za kurczaka z ryżem, cztery bony za pizzę w rożku, a dwa za piwo.

WSZYSTKO NA TEMAT FESTIWALU OPEN'ER 2013

Alternatywą dla papierowych bonów są zbliżeniowe karty Alter Art. Taką kartę można kupić w kasach ustawionych na terenie festiwalu i tam doładować. Zasilane są nominałami 50 i 100 zł. Dzięki specjalnym terminalom transakcja trwa 2-3 sekundy i zawsze odbywa się zbliżeniowo - do 50 zł zbliżasz kartę i gotowe, powyżej tej kwoty zbliżasz kartę i podajesz PIN.
Alter Karta będzie obowiązywać na wszystkich tegorocznych festiwalach Alter Art.

GDZIE ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD LUB ROWER? CZYTAJ NA NASTĘPNEJ STRONIE>>

NIEZBĘDNE INFORMACJE OPEN'ER FESTIVAL 2013

ZOBACZ KONIECZNIE OPEN'ER 2013 - DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, LINE UP

OPEN'ER 2013 - PARKING DLA SAMOCHODÓW I ROWERÓW

Jeśli zamiast dojazdu autobusem postawisz na własny transport, będziesz mógł zaparkować w specjalnie wyznaczonych miejscach. Odpłatnie.

Osoby zakwaterowane na polu namiotowym wjadą na parking od strony ulicy Zielonej. Jest płatny, dozorowany, niestrzeżony. Opłata wynosi 20 zł za każdy wjazd, czyli samochód zostawiony na parkingu bez wyjeżdżania przez cały festiwal to koszt tylko 20 zł. Parking jest czynny całodobowo do godz. 12 w poniedziałek, 8 lipca.

WSZYSTKO NA TEMAT FESTIWALU OPEN'ER 2013

Zaparkują także osoby, które nie kupiły karnetów na pole namiotowe. Parking dla publiczności znajduje się od strony Kosakowa, od ulicy Wiejskiej. Jest niestrzeżony i płatny. Tu również można zostawić rower - bez dodatkowych opłat - w wyznaczonych do tego celu miejscach. Parking jest czynny od godz. 15 każdego dnia i jest płatny 20 zł za każdy wjazd. Uwaga! Samochody zostawione na noc (tzn. nieodebrane do godziny 6 rano) automatycznie traktowane są tak, jakby ponownie wjechały na teren parkingu. Czyli trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

W razie obfitych opadów deszczu, auto zostaw w centrum miasta. Parking może bowiem zdominować błoto, a możliwości postoju w takiej sytuacji mogą zostać bardzo ograniczone.
Na Open'era można przyjechać również taksówką. Ale uwaga - pamiętaj, że mogą one podjechać od strony ulicy Zielonej do skrzyżowania ul. Płk. Dąbka i ul. Zielonej oraz głównym wjazdem od strony ul. Wiejskiej (Kosakowo).

Miłośnicy nowinek technicznych mogą korzystać ze specjalnej aplikacji na telefon.
To interaktywny, kieszonkowy przewodnik po festiwalu. Można sprawdzić program festiwalu, mapę i śledzić na bieżąco wydarzenia związane z Open'erem. Aplikacja składa się z siedmiu zakładek: Program, Ulubione, Mapa, News, Multimedia, Moje Miejsca, a także FanWall. Aplikacja Open'er Festival dostępna jest w App Store, Ovi Sklepie oraz Google Plus.

NIEZBĘDNE INFORMACJE OPEN'ER FESTIVAL 2013

ZOBACZ KONIECZNIE OPEN'ER 2013 - DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, LINE UP

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

O
Opener

Zapraszam do oglądania Transmisji na Żywo za DARMO w FULL HD z Heineken Open'er Festival 2013 na : openerstreamhd.blogspot.com

ś
świnka PEPE

gówno działa!

Dodaj ogłoszenie