Odwróceni. Ojcowie i córki - nowy serial TVN. Kiedy...

  Odwróceni. Ojcowie i córki - nowy serial TVN. Kiedy premiera? Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek serialu w telewizji i na player.pl

  SN

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Odwróceni. Ojcowie i córki - nowy serial TVN. Kiedy premiera? Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" to kontynuacja serialu "Odwróceni" z 2007 roku. Pierwszy odcinek na antenie TVN zostanie wyemitowany już w drugiej połowie lutego. Czy można obejrzeć wcześniej online? Gdzie? Przeczytaj poniżej i zobacz streszczenie odcinka!
  Odwróceni. Ojcowie i córki - nowy serial TVN. Kiedy premiera? Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek serialu w telewizji i na player.pl
  1/16

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©mat. prasowe TVN

  Odwróceni. Ojcowie i córki - nowy serial TVN


  Pierwszy odcinek serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" już wkrótce na antenie TVN. Kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki "? Czy można obejrzeć wcześniej online?

  Przeczytaj koniecznie: Czy powstanie drugi sezon serialu "Pułapka"?  O czym jest serial "Odwróceni. Ojcowie i córki"?


  Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" to kontynuacja serialu "Odwróceni" z 2007 roku. Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? „Odwróceni - ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski. Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. Kiedy nowy serial na antenie TVN i w player.pl!

  Odwróceni. Ojcowie i córki - Serial TVN sezon 1 odcinek 1
  emisja 25 lutego 2019 (25.02.2019) na antenie TVN o godz. 21.30

  Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki". Co wydarzy się w pierwszym odcinku?


  Odwróceni. Ojcowie i córki - sezon 1 odcinek 1  Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary „Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora – jest emerytowanym policjantem.

  mat. prasowe TVN


  Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej.

  Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym – celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów.

  mat. prasowe TVN


  Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory – Lidka – razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz – emeryt Paweł Sikora i gangster – literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka – lęku o własne dzieci. Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

  mat. prasowe TVN


  Obsada serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki"


  W nowej odsłonie serialu wystąpili m.in.:
  • Robert Więckiewicz,
  • Artur Żmijewski,
  • Joanna Balasz,
  • Eliza Rycembel,
  • Tomasz Schuchardt,
  • Małgorzata Foremniak,
  • Małgorzata Mikołajczak,
  • Anna Dereszowska,
  • Wojciech Zieliński,
  • Andrzej Zieliński,
  • Janusz Chabior,
  • Andrzej Grabowski,
  • Olaf Lubaszenko,
  • Mirosław Zbrojewicz,
  • Tomasz Ziętek,
  • Bartosz Gelner,
  • Bartosz Bielenia.
  Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" - reżyseria, scenariusz


  Za pomysł i scenariusz odpowiadają: Artur Kowalewski, Dariusz Suska, Wojciech Zimiński. Serial reżyserują Michał Gazda („Odwróceni”,„Wataha”, „Usta, usta”) oraz Jan Holoubek, twórca nowego serialu „Rojst”. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek („Odwróceni”, „Wataha”, „Prokurator”). Producentem jest Artur Kowalewski ( „Wataha”, „Prokurator”, „Odwróceni”).  Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki". Gdzie oglądać najszybciej?


  Wszystkie odcinki serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" będzie można obejrzeć na Player.pl. Wkrótce dostępny będzie pierwszy odcinek (należy wykupić pakiet START), na razie możemy obejrzeć jedynie zwiastun.

  Anna Dereszowska o serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”
  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:
  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo