Linie lotnicze Ryanair ogłosiły aż 17 nowych połączeń z Polski, z których będziemy mogli skorzystać latem 2019 roku. Nowe połączenia dotyczą lotnisk w: Gdańsku, Modlinie, Bydgoszczy, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Przeczytajcie o nowych połączeniach Ryanair lato 2019.

Ryanair nowe połączenia lato 2019

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair poszerzają siatkę połączeń wakacyjnych z Polski. W sumie będzie 17 nowych połączeń. Do Modlina i Krakowa trafią też nowe samoloty.

Nowe połączenia Ryanair lato 2019. Ryanair uruchamia 17 nowych letnich połączeń z Polski. Ryanair lato 2019 Krzysztof Kapica

Ryanair lato 2019- nowe połączenia

Cztery nowe połączenia dotyczą lotniska w Modlinie. Będziemy mogli polecieć do: Ammanu, Kijowa, Lwowa i Marsylii. Kilka połączeń zyska też lotnisko w Krakowie. Polecimy do: Amman, Bordeaux, Hamburg, Kijów i Lwów. Z Poznania w przyszłe wakacje polecimy do: Cork, Kijowa i Sztokholmu.

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku zyska dwa nowe połączenia: do Barcelony i Kijowa.

Z Bydgoszczy polecimy latem 2019 do Glasgow i Kijowa. Zaś z Wrocławia dolecimy do Kijowa.

Ryanair, Wizz Air bagaż podręczny- zmiany

Od początku tego roku trwa zamieszanie z bagażem podręcznym u najpopularniejszego w Polsce taniego przewoźnika lotniczego - Ryanair. Teraz w jego ślady poszedł także Wizz Air. Ostre ograniczenia dotyczą tak zwanego dużego bagażu podręcznego. Nie można go już wnosić na pokład, ale trzeba oddać do luków bagażowych samolotu. W Ryanair niedługo będzie za to dodatkowa opłata, Wizz Air poszedł jeszcze dalej i opłatę taką wprowadził już w ostatnich dniach sierpnia.

Czytaj więcej: Ryanair: duży bagaż podręczny już nie na pokład

Peryskop- 30.08.2018

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU: