11 nowych tras - połączeń lotniczych ogłosiła w poniedziałek Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie. Wśród nich - zapowiedziała na jesień loty z Gdańska do Charkowa na Ukrainę.

Od 28 października linia uruchamia nowe połączenia Gdańsk-Charków i Wrocław-Charków będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, a trasa Warszawa-Wiedeń realizowana będzie codziennie. Klienci, którzy chcą zwiedzić te fascynujące miasta, mogą już rezerwować bilety. Ceny rozpoczynają się już od 39 zł.

W ciągu pierwszych 6 miesięcy 2018 roku Wizz Air przewiózł ponad 4,3 miliona pasażerów na swoich nisko kosztowych trasach z i do Polski. To o 18% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

Od dzisiaj WIZZ oferuje 161 tras do 31 krajów z Polski, z ponad 10,3 milionami miejsc w sprzedaży w 2018 r. z ośmiu polskich lotnisk.

Dodając 11 nowych tras: Budapeszt – Doncaster Sheffield; Krajowa – Bruksela Charleroi; Tirana – Dortmund; Wilno – Lwów; Prisztina – Miluza; Prisztina – Dortmund; Prisztina – Memmingen; Warszawa – Wiedeń; Gdańsk – Charków; Wrocław – Charków; Lwów – Bratysława - przewoźnik znacząco rozszerza siatkę połączeń w całej Europie i poza nią.

Andras Rado, Manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedział:
- Z ogromną radością ogłaszamy dziś 3 nowe trasy z trzech polskich lotnisk do Austrii i na Ukrainę. To doskonała okazja dla naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać nowe miejsca na mapie Europy(...)

Planowane nowe loty WizzAir
* Gdańsk – Charków środa, niedziela 28-paź-2018 - 39zł
* Wrocław – Charków środa, niedziela 28-paź-2018 - 39zł
* Warszawa – Wiedeń, codziennie 28-paź-2018 - 89zł

Klienci mogą już rezerwować bilety. Ceny rozpoczynają się już od 39 zł.

Dariusz Kulik zdradza sekrety pracy pilota. Dlaczego postanowił kręcić filmiki na YouTube?

Dzień Dobry TVN

POLECAMY NA STREFIE BIZNESU: