MMTS Kwidzyn rozbił Nielbę Wągrowiec

Jarosław Michalik/jarekmichalik.com
Żadnych problemów ze zwycięstwem nie mieli szczypiorniści MMTS-u. Kwidzynianie rozbili przed własną publicznością Nielbę Wągrowiec 32:16.

Absolutnym faworytem tego pojedynku byli szczypiorniści MMTS-u. Nielba to ostatni zespół ligi, który w tym sezonie wygrał zaledwie jedno z 19 spotkań. Rywale niemal na pewno pożegnają się niebawem z elitą piłki ręcznej w Polsce.

Sobotni mecz od samego początku układał się po myśli gospodarzy. Już po 15 minutach gry kwidzynianie prowadzili z rywalem 9:4, a przez kolejną część spotkania swobodnie kontrolowali to, co dzieje się na parkiecie. Już po pierwszej połowie właściwie wszystko było jasne, bo miejscowi mieli nad rywalem osiem bramek przewagi.

Kwidzynianie nie zamierzali jednak zwalniać tempa. Nadal z łatwością zdobywali kolejne bramki i ostatecznie triumfowali różnicą 16 trafień.

MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 32:16 (16:8)