MISTRZOWIE URODY Wybraliśmy najlepszych fryzjerów,...

  MISTRZOWIE URODY Wybraliśmy najlepszych fryzjerów, kosmetyczki i stylistki paznokci oraz salony urody - ZOBACZ WYNIKI

  Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  MISTRZOWIE URODY Wybraliśmy najlepszych fryzjerów, kosmetyczki i stylistki paznokci oraz salony urody - ZOBACZ WYNIKI
  Już po raz piąty z okazji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA klienci wybierają MISTRZÓW URODY na Pomorzu - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, wizażystki i linergistki, barberów, a także masażystów, trenerów personalnych i dietetyków oraz najlepsze salony fryzjerskie, studia urody i SPA.
  MISTRZOWIE URODY Wybraliśmy najlepszych fryzjerów, kosmetyczki i stylistki paznokci oraz salony urody - ZOBACZ WYNIKI

  Do wojewódzkiego finału plebiscytu awansowali zwycięzcy z Gdańsk, Gdyni, Sopotu oraz pomorskich powiatów w kategoriach Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Finałowe głosowanie potrwa do czwartku, 4 października do godz. 22, podobnie jak głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu.

  Zobacz wyniki wojewódzkiego finału

  KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu

  Kategorie wojewódzkie:
  Fryzjer Roku
  Kosmetyczka Roku
  Stylistka Paznokci Roku
  Salon Fryzjerski Roku
  Studio Urody Roku

  Zobacz wyniki głosowania w kategoriach wojewódzkich

  KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu

  Kategorie wojewódzkie:
  Barber Roku
  Make-Up Artist Roku
  Linergistka Roku
  Trener Personalny Roku
  Masażysta Roku
  Dietetyk Roku
  SPA Roku

  Zobacz wyniki głosowania w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu:

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Kategorie miejskie i powiatowe:
  Fryzjer Roku
  Kosmetyczka Roku
  Stylistka Paznokci Roku
  Salon Fryzjerski Roku
  Studio Urody Roku


  Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie w branży uroda w Polsce północnej. Impreza co roku przyciąga coraz więcej wystawców i odwiedzających. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 350 firm i marek z całego kraju, a targowe stoiska odwiedziło ponad 8 000 osób.

  W tym roku 21. edycja targów URODA odbędzie się w sobotę i w niedzielę, 6 i 7 października. Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają na ponad 50 fantastycznych wydarzeń, konkursów i pokazów. Wielkim atutem targów jest dwudniowy Ogólnopolski Kongres Wizażystów, który odbędzie się już po raz siódmy pod hasłem "Ślub zgodny z trendami".

  Na targowych stoiskach na odwiedzających będą czekać tysiące produktów w super cenach! URODA to po prostu PIĘKNE TARGI! :-)  KLIKNIJ i odwiedź stronę Targów URODA 2018

  Nagrody dla mistrzów

  Co roku Targom URODA towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki, stylistki paznokci oraz salony fryzjerskie i studia urody w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w każdym powiecie na Pomorzu. W tym roku, nawiązując do programu targów, w plebiscycie zostaną przyznane nagrody w nowych kategoriach: Linergistka Roku i Makeup Artist Roku. Tak jak w poprzednich edycjach akcji nagrodzimy też Barbera Roku. Nie zabraknie kategorii związanych z zdrowym stylem życia - nagrody czekają na Masażystę Roku, Trenera Personalnego i Dietetyka Roku, wybierzemy też najlepsze SPA Roku na Pomorzu.

  - Ten plebiscyt ma ogromną siłę promocyjną, która co roku rośnie w związku z coraz większą obecnością akcji na Facebooku - mówi Agnieszka Król, dyrektor marketingu „Dziennika Bałtyckiego”. - Liczy się nie tylko zwycięstwo, ale nawet sam udział w plebiscycie. Liderzy głosowania są prezentowani w gazecie, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają ogromny zasięg. W tym roku nagrodami dla salonów będą kampanie reklamowe właśnie na Facebooku.

  Uroczyste zakończenie
  na Targach URODA

  Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu, z każdego miasta i powiatu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas Targów URODA. Wręczenie nagród jest jednym z ważnych punktów programu. Większość laureatów odbierze nagrody w pierwszym dniu targów, dzień później, tradycyjnie cały dzień targów będzie poświęcony branży fryzjerskiej i wtedy na głównej scenie zostaną nagrodzeni fryzjerzy, salony fryzjerskie i barberzy.

  KLIKNIJ i zobacz relacje z gali poprzednich edycji plebiscytu:

  2014
  Dzień 1Dzień 2
  2015
  Dzień 1Dzień 2
  2016
  Dzień 1Dzień 2
  2017
  Dzień 1Dzień 2

  Dwa etapy głosowania

  W tym roku plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Rumi oraz w pomorskich powiatach zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych na Pomorzu.

  Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Nasi Czytelnicy w głosowaniu przyznają tytuły: Makeup Artist Roku, Linergistka Roku, Barber Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku, Dietetyk Roku oraz SPA Roku.

  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 7 września.
  • W powiatowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać do środy, 26 września do godz. 22.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w piątek, 28 września i będzie trwać do czwartku, 4 października do godz. 22.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do czwartku, 4 października do godz. 22.

  Specjalny dodatek do gazety
  przewodnik po urodzie na Pomorzu

  W tym roku, podobnie jak w poprzedniej edycji plebiscytu, na wszystkich zwycięzców z każdego miasta i powiatu czeka dodatkowa nagrody - prezentacja w specjalnym dodatku do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego". Zaprezentujemy w nim wszystkich zwycięzców plebiscytu z Trójmiasta i z pomorskich powiatów. Dołączenie dodatku, który z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA na Pomorzu, będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na antenach lokalnych rozgłośni radiowych oraz na Facebooku.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek
  prezentujący zwycięzców
  poprzedniej edycji plebiscytu  Czekają cenne nagrody!


  Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci

  Etap powiatowy

  Fryzjerzy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:
  • tytuł Fryzjera Roku w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na Targi URODA
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • zaproszenie do udziału w warsztatach fryzjerskich organizowanych podczas targów URODA
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

  Kosmetyczki i Stylistki Paznokci z każdego miasta i powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
  • tytuł Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na Targi URODA
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • zaproszenie do udziału w 7. Ogólnopolskim Kongresie Wizażystów organizowanym podczas Targów URODA przy współpracy z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner - KLIKNIJ i zobacz program kongresu
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
  Laureaci drugich i trzecich miejsc w powiatowych kategoriach z każdego miasta i powiatu otrzymają dwuosobowe zaproszenia na duże wydarzenie artystyczne w Trójmieście, przed którym odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów.

  Wojewódzki finał

  W wojewódzkim finale na 5 fryzjerów, 5 kosmetyczek oraz 5 stylistek paznokci, które zdobędą najwięcej głosów, czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenie na pobyt w luksusowym hotelu Zamek Gniew.


  Pobyt będzie obejmować dwa noclegi dla dwóch osób, śniadania w formie bogatego bufetu, dwie obiadokolacje serwowane w Restauracji Kolumnowej, zwiedzanie zamku z przewodnikiem oraz masaż klasyczny częściowy dla dwóch osób

  Kliknij i zobacz stronę Zamku Gniew

  Na 5 fryzjerów, 5 kosmetyczek oraz 5 stylistek paznokci, które w wojewódzkim finale zajmą miejsca od 6 do 10, czekają dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej gdańskiej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne w Trójmieście.

  Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu


  Zwycięzcy w kategoriach Makeup Artist Roku i Linergistka Roku, zdobędą:
  • tytuł Makeup Artist Roku lub Linergistka Roku
  • zaproszenie na Targi URODA
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • zaproszenie do udziału w 7. Ogólnopolskim Kongresie Wizażystów organizowanym podczas Targów URODA
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Zamek Gniew
  Laureatki drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach także odbiorą dyplom na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach URODA. Otrzymają także dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej gdańskiej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne w Trójmieście.

  Zwycięzca w kategorii Barber Roku zdobędzie:
  • tytuł Barber Roku
  • zaproszenie na Targi URODA
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • zaproszenie do udziału w warsztatach fryzjerskich organizowanych podczas targów URODA
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Zamek Gniew
  Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w kategorii Barber Roku także odbiorą dyplom na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach URODA. Otrzymają także dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej gdańskiej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne w Trójmieście.

  Zwycięzcy w kategoriach Masażysta Roku, Trener Perosnalny Roku oraz Dietetyk Roku zdobędą:
  • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
  • zaproszenie na Targi URODA
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Zamek Gniew
  Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach także odbiorą dyplom na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach URODA. Otrzymają także dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej gdańskiej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne w Trójmieście.

  Nagrody dla salonów fryzjerskich, studiów urody i SPA


  Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:
  • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
  • dyplom wręczany podczas Targów URODA
  • vouchery na reklamę w "Dzienniku Bałtyckim" oraz serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
  Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

  Salony Fryzjerskie i Studia Urody, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu zdobędą dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł, 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu.

  SPA, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkiej kategorii plebiscytu SPA Roku zdobędą vouchery na reklamę o wartości 5000 zł, 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu.

  Informacji o akcji udziela Agnieszka Piech - tel. 797 001 066.
  e-mail: agnieszka.piech@polskapress.pl.

  Regulamin  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo