Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. Derby Trójmiasta w III lidze na remis [ZDJĘCIA]

W meczu derbowym w III lidze rezerwy Lechii Gdańsk zremisowały z rezerwami Arki Gdynia 1:1. Bramki dla swoich zespołów zdobywali Mateusz Machaj i Paweł Wojowski.

W meczu rozgrywanym przy Traugutta na prowadzeniu długo byli gdynianie. W 17. minucie po dośrodkowanie Bartosza Kanieckiego piłkę do bramki głową skierował Paweł Wojowski.

Startujemy z naszym profilem na Twitterze. Czas rozruszać serwis i pokazać, że 140 znaków wystarczy, by oddać sportowe emocje.

— Sport DB (@baltyckisport) September 8, 2013

W drugiej połowie Lechia ruszyła do ataku. W 68. minucie gdańszczanie strzelili bramkę na wagę remisu. Bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę do siatki skierował Mateusz Machaj.

- Sytuacji mieliśmy bardzo dużo i szkoda, że nie udało się wygrać. Bramka Machaja to bezwzględnie uderzenie - "stadiony świata" – powiedział po tym pojedynku Krzysztof Wilk, trener rezerw Lechii.

- Remis nas cieszy i na pewno podbuduje chłopaków przed kolejnymi spotkaniami – powiedział z kolei Grzegorz Witt, trener gdyńskiej ekipy.