Koncert Scorpions - ERGO ARENA 23.07.2019. Wspólnie odśpiewane „Wind of Change” na rocznicę wolnych wyborów [zdjęcia]

opr. red.Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (4 zdjęcia)
„Wind of Change” już zawsze kojarzyć się będzie z przemianami w naszej części Europy. Dekadę temu w Stoczni Gdańskiej koncertowi grupy Scorpions towarzyszyła specjalna oprawa. Tegoroczne obchody jubileuszowe mogliśmy przedłużyć udziałem w koncercie i wspólnym odgwizdaniem refrenu słynnego song-hymnu. Zobaczcie relację z koncertu! Na widowni tłumy fanów zespołu.

Koncert Scorpions w Ergo Arenie

Koncert w Ergo Arenie rozpoczął się od efektownej animacji z helikopterem, który "przywiózł" Scorpions na scenę. Pierwsze dźwięki bardzo ostre, głos Klausa Meine silny i witalny. Trudno uwierzyć, że część zespołu dobiega siedemdziesiątki, a niektóre kompozycje czterdziestki!

Tak bawiła się publiczność na koncercie 23 lipca:

Koncert Scorpions w Ergo Arenie w Gdańsku 23.07.2019. Tłumy ...

Legendy rocka nie zawiodły! Tak było w Ergo Arenie:

Koncert Scorpions w Ergo Arenie 23.07.2019 roku. Legendy roc...

Czytaj także

Koncert zespołu Scorpions w Ergo Arenie

- Wśród nieśmiertelnych przebojów na pewno znajdzie się „Wind Of Change”, który już zawsze kojarzony będzie z przemianami w Europie Środkowo-Wschodniej. Na takie postrzeganie wpływ mają na pewno sugestywne, czarno-białe obrazy umieszczone w teledysku - dodają organizatorzy koncertu.

- To niesamowite, że po tylu latach ten utwór Scorpions wszystkim tak się jednoznacznie kojarzy. 4 czerwca 1989 roku był dla Polski powiewem wolności i taka też jest ta piosenka. Wiemy, że zespół bardzo lubi przyjeżdżać do naszego kraju, gdzie ma wielu oddanych fanów. Myślę, że pójście na koncert i wspólne odgwizdanie z Klausem Meine refrenu „Wind of Change” może być świetnym uczczeniem tamtych czasów – mówi Janusz Stefański z Prestige MJM, agencji, która organizuje koncert Scorpions 23 lipca w ERGO ARENIE.

Scorpions w Ergo Arenie - godziny:

  • godz. 18:45 – Otwarcie bram
  • godz. 19:15 – Lion Shepherd
  • godz. 20:30 – Scorpions

Scorpions w Gliwicach: Fantastyczny koncert dla 8 tys. fanów...

Koncert Scorpions w Ergo Arenie - bilety:

Ceny bilety na koncert kształtują się w przedziale 195 zł – 699 zł.

Bilety na wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

Koncert Scorpions - ERGO ARENA 23.07.2019. Wspólnie odśpiewane „Wind of Change” na rocznicę wolnych wyborów [zdjęcia]

WAŻNE INFORMACJE:

  • Nie można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie. Bilety są jednokrotnego wejścia.
  • Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego. Jeżeli rodzic ma miejsce na trybunach, to siedzą wówczas na kolanach rodziców.

Koncert Scorpions w Ergo Arenie - aparaty fotograficzne:

Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Scorpions w Ergo Arenie. Czego nie można wnosić?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Koncert Scorpions w Ergo Arenie - szatnia:

Szatnia w Ergo Arenie jest nieobowiązkowa, płatna – 3 zł za sztukę

Koncert Scorpions w Ergo Arenie - parking, cennik:

Przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów.

Zespół Scorpions zagrał w Ergo Arenie. Było niepowtarzalnie [ZDJĘCIA]

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jojo

Mam dzisiaj z lotniska indywidualna fotke z zespołem i powiem szczerze że jak na taki zespol przylecieć wizzairem to kurewski wdtyt

G
Gość

W niemczech byly wolne wybory po zjednoczeniu to tam moga zaspiewac "Wind of Change! Dziennik niemiecki znowu manipuluje polakami i falszuje historie !

Dodaj ogłoszenie