Igor Tracz podporządkował psom całe życie. We wrześniu...

  Igor Tracz podporządkował psom całe życie. We wrześniu wystąpi w telewizji

  Ewelina Oleksy

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Igor Tracz podporządkował psom całe życie. We wrześniu wystąpi w telewizji

  ©mat. prasowe

  Człowiek z wielką miłością do psów i sportu. Jego przygoda z tymi pierwszymi zaczęła się w 2000 roku, gdy wziął ze schroniska psa rasy husky. Dziś ma 13 psów, specjalny psi wybieg, samochód do ich przewożenia i właściwie całe życie im podporządkowane.
  Igor Tracz podporządkował psom całe życie. We wrześniu wystąpi w telewizji

  ©mat. prasowe

  Pochodzący z Gdańska Igor Tracz, bo o nim mowa, tą historią ujął twórców nowego programu "Pasja - sposób na życie". Na tyle, że postanowili mu poświęcić jeden z odcinków. Przez cały weekend na Pomorzu gościła ekipa telewizyjna. Premiera programu we wrześniu w Canal+ Discovery.

  - Powstaje z myślą o entuzjastach i zapaleńcach realizujących swoje marzenia, o ludziach z zapałem poszukujących nowych wyzwań na ziemi, w wodzie i powietrzu, w świecie technologicznych gadżetów, nowinek oraz sportu.
  Bohaterami każdego odcinka są nietuzinkowi Polacy, osoby, dla których nie istnieją bariery, które swoją pasją i odwagą zarażają innych. Jedną z takich osób jest właśnie Igor Tracz, miłośnik psich zaprzęgów, mistrz w tej dziedzinie i trener kadry juniorskiej - wskazuje Adam Lemański z platformy nc+. - Nietypowa pasja Igora, energia i podejście do życia doskonale wkomponowują się w założenia programu, stąd decyzja, aby był jednym z bohaterów.

  Sceny z gdańszczaninem i jego psim zaprzęgiem w roli głównej kręcono m.in. w Ełganowie, Trąbkach Wielkich, Starej Wsi i na plaży w Sobieszewie. Ale też w Alpach we Włoszech w Cervinii.

  - Miesiąc temu miałem zdjęcia próbne na Kaszubach, gdzie mieszkam. Te poważne rozpoczęliśmy w Alpach dwa tygodnie temu, gdzie z moim zaprzęgiem spędziliśmy tydzień na lodowcu, bo chodziło o pokazanie tego sportu zimą. Było bardzo intensywnie! Bez dwóch zdań - będzie to najlepszy w Polsce dokument o profesjonalnym sporcie zaprzęgowym! - mówi Igor Tracz.

  ewelina.oleksy@polskapress.pl


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo