Horoskop dzienny na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Horoskop...

  Horoskop dzienny na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Co na dziś przepowiadają gwiazdy?

  Magdalena Żołądź

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Co na na dziś wróżą ci gwiazdy? Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku.

  Horoskop na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Co na na dziś wróżą ci gwiazdy? Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. ©pixabay

  Horoskop dzienny na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Co przyniesie nam czwartek? Przeczytaj horoskop na dziś i zobacz, co masz zapisane w gwiazdach!
  Horoskop na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Co na na dziś wróżą ci gwiazdy? Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku.

  Horoskop na czwartek, 2 sierpnia 2018 r. Co na na dziś wróżą ci gwiazdy? Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. ©pixabay

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Niech ten dzień cię nie przeraża. To będzie dla ciebie czas pełen pięknych wyzwań, który zwieńczy bardzo miły wieczór w gronie najbliższych osób.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Ostatnio męczy cię bardzo pewna sprawa związana z bliską ci osobą. Poświęć dziś chwilę na przemyślenia i posłuchaj głosu serca. Warto wkrótce zdecydować się na rozmowę..

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Głos serca czy głos rozumu? Ostatnio coraz częściej męczy cię tę dylemat w związku z pewną nowo poznaną osobą. Warto zaufać intuicji. Pamiętaj, że serce też ma swój rozum.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Czekają cię nieprzyjemne chwile w pracy. Ktoś usiłuje kopać pod tobą dołki. Warto wykazać się profesjonalizmem i zimną krwią, ale także ostrożnością. W pracy nie można ufać każdemu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Ostatnio szczęście ci sprzyja i nic nie wskazuje na to, by coś się miało zmienić. Wokół masz samych przychylnych ludzi, świetne notowania u szefa i wspaniały klimat w domu. Oby tak dalej.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Przebierasz nogami w oczekiwaniu na złapanie wolnej chwili, kiedy po prostu nie będziesz musieć niczego robić. Przemęczenie daje ci się we znaki. Jeśli urlop już za tobą, pomyśl o tym, by zorganizować wypad na weekend za miasto tylko dla siebie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Twój perfekcjonizm daje się we znaki twoim najbliższym i zaczynają narzekać. Czasem warto wyluzować. Brudne naczynia w zlewie mogą denerwować, ale to nie powód, by stawiać sprawę na ostrzu noża. Bądź dyplomatą.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Chociaż złość dusi cię w środku, nie pozwól się sprowokować. Twój wróg tylko na to czeka, by zatrzeć ręce. Bardziej go zdenerwuje twój stoicki spokój. Okaż opanowanie, a wygrasz.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Bliska osoba ma poczucie, że utknęła w gąszczu pilnych spraw do załatwienia i bardzo oczekuje twojej pomocy. Rozejrzyj się uważnie, bo ktoś czeka na twoje wsparcie i dobre słowo.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Gwiazdy zaczynają świecić dla ciebie pomyślnie pod względem finansów. To idealny czas, by pomyśleć o zainwestowaniu. Nie będzie ci też groźna mała pożyczka na remont mieszkania. Pod względem pieniędzy będzie stabilnie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Masz wrażenie, że brak ci sił, by wstać z łóżka, a poniedziałek to uczucie potęguje. Koniecznie potrzebujesz odpoczynku. Jeśli urlop już za tobą, pomyśl o dodatkowych kilku dniach wolnego, organizm się dopomina!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Twój partner narzeka, że ostatnio nie masz dla niego czasu. Dzisiejszy dzień to świetny czas na zrobienie bilansu związku, uderzenie się w piersi i zaplanowanie romantycznego weekendu.

  Z jakim znakiem zodiaku najlepiej poromansować?


  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN
  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo