HIPOKRATES POMORZA Ważne informacje dla nominowanych

  HIPOKRATES POMORZA Ważne informacje dla nominowanych

  DM

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Oto kilka ważnych informacji dla kandydatów nominowanych do udziału w plebiscycie HIPOKRATES POMORZA 2018.
  HIPOKRATES POMORZA Ważne informacje dla nominowanych

  WAŻNE TERMINY

  • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 2 marca.
  • W powiatowych kategoriach plebiscytu (Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka / Położna Roku oraz Przychodnia / Gabinet Roku) głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać od piątku, 2 marca do wtorku, 27 marca do godz. 22.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się we wtorek, 3 kwietnia i będzie trwać do piątku, 13 kwietnia do godz. 22.
  • Głosowanie we wszystkich pozostałych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie prowadzone w jednym etapie i będzie trwać także od piątku, 2 marca do piątku, 13 kwietnia do godz. 22.

  Pełną informację o plebiscycie
  oraz aktualne wyniki głosowania
  można znaleźć pod adresem:

  www.dziennikbaltycki.pl/hipokratespomorza


  ZDJĘCIE I LINK PRZY WYNIKACH GŁOSOWANIA

  Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów. Dodatkowo zdjęcie i imię i nazwisko na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u.

  W przypadku placówek służby zdrowia do listy wyników mogą być dodane np. loga.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie oraz adres internetowy


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Po rozpoczęciu głosowania na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u post związany z udziałem w plebiscycie. Warto podziękować w nim pacjentom za nominację oraz zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Dziennika Bałtyckiego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664 930 444)

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA KANDYDATÓW

  Dla wszystkich uczestników plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2018 przygotowaliśmy grafiki na Facebooka oraz projekty plakatów do samodzielnego wydruku.

  KLIKNIJ i pobierz


  Można też zamówić dodatkowe, bezpłatne materiały promocyjne - gotowe wydruki plakatów, ulotki oraz wizytówki, które można przekazywać pacjentom. Materiały można zamówić wypełniając formularz - KLIKNIJ i wypełnij.

  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.dziennikbaltycki.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie - w każdy piątek w tygodnikach dołączanych do Dziennika Bałtyckiego.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska - tel. 502 499 097, e-mail: plebiscyt@prasa.gda.pl
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  "Pomaganie przez gotowanie". Nasza akcja charytatywna!

  POMORZE - region wolności

  POMORZE - region wolności

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!