HIPOKRATES POMORZA Ważne informacje dla nominowanych

DM
Oto kilka ważnych informacji dla kandydatów nominowanych do udziału w plebiscycie HIPOKRATES POMORZA 2018.

WAŻNE TERMINY

 • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 2 marca.
 • W powiatowych kategoriach plebiscytu (Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka / Położna Roku oraz Przychodnia / Gabinet Roku) głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
 • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać od piątku, 2 marca do wtorku, 27 marca do godz. 22.
 • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
 • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się we wtorek, 3 kwietnia i będzie trwać do piątku, 13 kwietnia do godz. 22.
 • Głosowanie we wszystkich pozostałych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie prowadzone w jednym etapie i będzie trwać także od piątku, 2 marca do piątku, 13 kwietnia do godz. 22.

**Pełną informację o plebiscycie

oraz aktualne wyniki głosowania
można znaleźć pod adresem:
www.dziennikbaltycki.pl/hipokratespomorza**

ZDJĘCIE I LINK PRZY WYNIKACH GŁOSOWANIA

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów. Dodatkowo zdjęcie i imię i nazwisko na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u.

W przypadku placówek służby zdrowia do listy wyników mogą być dodane np. loga.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Po rozpoczęciu głosowania na Facebooku warto:

 • opublikować na profilu lub fanpage'u post związany z udziałem w plebiscycie. Warto podziękować w nim pacjentom za nominację oraz zamieścić w nim instrukcję głosowania.
 • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
 • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
 • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
 • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Dziennika Bałtyckiego
 • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664 930 444)

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA KANDYDATÓW

Dla wszystkich uczestników plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2018 przygotowaliśmy grafiki na Facebooka oraz projekty plakatów do samodzielnego wydruku.

Można też zamówić dodatkowe, bezpłatne materiały promocyjne - gotowe wydruki plakatów, ulotki oraz wizytówki, które można przekazywać pacjentom. Materiały można zamówić wypełniając formularz - KLIKNIJ i wypełnij.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.dziennikbaltycki.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie - w każdy piątek w tygodnikach dołączanych do Dziennika Bałtyckiego.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska - tel. 502 499 097, e-mail: plebiscyt@prasa.gda.pl

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie