Gdynia rozpoczęła urodzinowe świętowanie. Koncert Marcina...

  Gdynia rozpoczęła urodzinowe świętowanie. Koncert Marcina Wyrostka i grupy Corazon [zdjęcia]

  Piotr Kallalas

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Koncert Marcina Wyrostka i grupy Corazon z okazji 92. urodzin Gdyni
  1/18
  przejdź do galerii

  Koncert Marcina Wyrostka i grupy Corazon z okazji 92. urodzin Gdyni ©Piotr Hukało

  Sobotni koncert Marcina Wyrostka & Corazon zainicjował obchody 92 – lecia nadania praw miejskich. Hala widowiskowo – sportowa przy ul. Kazimierza Górskiego wypełniła się akordeonowymi brzmieniami. Zespół przedstawił zarówno nowe utwory, jak i aranżacje znanych piosenek, a tradycyjne dźwięki mieszały się z nowoczesnymi rytmami i wizualizacjami. Nie był to jedyny punkt programu, bowiem w korytarzach hali Gdynia Arena zorganizowano stoiska tematyczne i loterię.
  - Co roku jesteśmy na obchodach miasta. Dobrze, że podczas tej edycji pomyślano o osobach w różnym wieku! Jest w czym wybierać – podkreśliła Pani Anna.

  92. urodziny Gdyni. Spotkanie z gdyńską dziennikarką Olgą Dębicką, autorką książki reporterskiej "Fotografie z tłem 2"


  Sobota była dedykowana szczególnie osobom starszym i seniorom. Uczestnicy mogli skorzystać między innymi konsultacji dietetycznych czy fizjoterapeutów, a nawet poćwiczyć taniec towarzystki pod okiem instruktora. Dla wszystkich uczestników była otwarta kawiarnia i studio foto.

  Gdynia przygotowuje się do 92.urodzin. Miasto zacznie świętować już 3 lutego [program obchodów]


  To dopiero początek obchodów. W niedzielę, 4 lutego zaplanowano atrakcje skierowane szczególnie pod kątem najmłodszych. Na gdyńskiej hali Arena pojawi się ponownie Marcin Wyrostek, a dla dzieci zaplanowano interaktywne warsztaty, gry i zabawy. Główna część świętowania rozpocznie się w weekend 9 – 11 lutego.


  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2018 rok  Bursztynowy Ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku  Luksusowa rezydencja Jana Kulczyka na sprzedaż  Kalendarz sportowy 2018 - piękne zdjęcia sportowców i szczytny cel  Nauczyciel płakał, jak poprawiał: Najlepsze teksty uczniów i nauczycieli  Masz kota lub psa? Uważaj na trujące rośliny w domu!  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo