eWinner 2 Liga. Adam Ryczkowski strzelił dwie bramki Motorowi Lubin, a Chojniczanka Chojnice zremisowała

Adam Ryczkowski zdobył dwie bramki w wyjazdowym meczu Chojniczanki Chojnice z Motorem Lublin Konrad Kozłowski
2 Liga 2020/2021. Po remisie z Wigrami Suwałki Chojniczanka Chojnice zanotowała kolejny podział punktów. W środę, 28 kwietnia podopieczni trenera Adama Noconia zanotowali wynik 2:2 w Lublinie z Motorem.

Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 28.04.2021

Listę strzelców w środowym meczu na Arenie Lublin otworzył i zamknął Adam Ryczkowski. 23-letni skrzydłowy Chojniczanki po raz pierwszy trafił do siatki gospodarzy w 35 minucie. Szóstą bramkę w 2 lidze zdobył już po zmianie stron, w 65 minucie. Dało to jednak Chojniczance Chojnice w ostatecznym rozrachunku tylko remis z Motorem Lublin - drużyną środka tabeli.

A gospodarze dwie bramki zdobyli po stałych fragmentach gry w odstępie zaledwie czterech minut, praktycznie chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Najpierw po faulu Pawła Czajkowskiego rzut karny wykorzystał Rafał Król, a później z rzutu wolnego uderzył Tomasz Swędrowski.

Co ciekawe, w 30 kolejce aż pięć innych spotkań zakończyło się remisami. Tak było w meczach: Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0:0, Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0:0, Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 0:0, Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 0:0 oraz Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1:1. KKS 1925 Kalisz wygrał 2:0 z Sokołem Ostróda, Garbarnia Kraków zaskoczyła GKS Katowice i zwyciężyła 2:0, a Znicz Pruszków pokonał 2:0 Olimpię Grudziądz. W tej kolejce pauzowała Bytovia Bytów.

Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 2:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Adam Ryczkowski (35), 1:1 Rafał Król (53-karny), 2:1 Tomasz Swędrowski (57), 2:2 Adam Ryczkowski (65)

Motor: Madejski - Wójcik (80 Pakulski), Grodzicki, Cichocki (74 Ceglarz), Wawszczyk, Moskwik - Rak, Swędrowski, Bednarczyk (46 M. Król), R. Król - Świderski

Chojniczanka: Sokół - Czajkowski, Grolik, Bartosiak, Mudra - Klichowicz (75 Napołow), Ziętarski, Kona, Mikołajczak (74 Rakowski), Ryczkowski - Skrzypczak (84 Nowak)

Żółte kartki: Swędrowski (Motor) oraz Czajkowski (Chojniczanka)

Sędziował: Paweł Dziopak (Tychy)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani