Chojniczanka rozprawiła się z Sandecją Nowy Sącz [WIDEO, SKRÓT MECZU]

ŁŻ
Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski
Chojniczanka pokonała w sobotę Sandecję 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa dla gospodarzy strzelił już w 16. minucie Maciej Ropiejko. Zobacz skrót najciekawszych wydarzeń tego meczu!

Mecz ten nie miał jednak jednostronnego przebiegu. Sandecja stworzyła sobie w tym spotkaniu kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Największe natężenie ataków drużyny z Nowego Sącza miało miejsce w ostatnich minutach. Nie przyniosły one jednak gościom upragnionego remisu.

Startujemy z naszym profilem na Twitterze. Czas rozruszać serwis i pokazać, że 140 znaków wystarczy, by oddać sportowe emocje.

— Sport DB (@baltyckisport) September 8, 2013

Chojniczanka wskoczyła po tym zwycięstwie na siódme miejsce w tabeli I ligi. O punkt wyprzedza Arkę, jednak gdynianie rozegrali jeden mecz mniej.

Tabela I ligi

RAZEMDOMWYJAZD
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.GKS Bełchatów102062216-732110-43016-3
2.Olimpia Grudziądz102062214-1231210-113104-1
3.Dolcan Ząbki91752220-1140011-41229-7
4.Kolejarz Stróże91651312-72113-13029-6
5.GKS Katowice91651311-1250010-20131-10
6.Termalica Bruk-Bet Nieciecza91643214-93208-31126-6
7.Chojniczanka Chojnice101543310-83127-42123-4
8.Arka Gdynia91442312-62117-22125-4
9.Górnik Łęczna81442212-820112-82216-6
10.Flota Świnoujście10144249-122215-42034-8
11.Wisła Płock91233311-122217-61124-6
12.Okocimski KS Brzesko101024410-150223-62227-9
13.Puszcza Niepołomice10923512-122128-40234-8
14.Sandecja Nowy Sącz1092356-151223-71133-8
15.Stomil Olsztyn1081548-120526-81022-4
16.Energetyk ROW Rybnik9707212-140114-50618-9
17.GKS Tychy1061458-211225-90233-12
18.Miedź Legnica950546-100223-50323-5
Szukasz więcej sportowych emocji?

POLUB NAS NA FACEBOOKU!">POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie