Biedroń: polityk głaszczący koty jest gejem

olo
Biedroń: polityk głaszczący koty jest gejem.
Biedroń: polityk głaszczący koty jest gejem. Archiwum
W sobotę w programie "Skandaliści" wystąpił Robert Biedroń. Ilu jest polityków, którzy nie żyją w zgodzie ze sobą? Są w polskim Sejmie ludzie, senatorowie, posłowie, którzy są homoseksualni? - dociekała prowadząca program Agnieszka Gozdyra.

- Są. Wszyscy to wiemy - podkreślił Biedroń. - Wszystko byłoby ok, gdyby oni zajęli się głaskaniem kota i nie wtrącali się w życie innych, ale niestety głaszcząc kota zaglądają też pod kołdrę innych i próbują tam majstrować. I to jest najbardziej smutne.

Jednocześnie zaznaczył, że nie chce i nie powie, kto jest dziś gejem na prawicy. - Robił to Jerzy Urban i zdjęto mu program, więc nie będę ryzykował - zauważył.

Prezydent Słupska Jarosławowi Kaczyńskiemu życzył odwagi postulując, aby ten przejął stery od premier Szydło. Powiedział, że lider PiS jest po części tchórzem ponieważ chowa się za plecami premier i prezydenta Dudy. Ci ostatni jego zdaniem są coraz bardziej marionetkowi. Kaczyński według Biedronia steruje z tylnego rzędu.

Dobrze wypowiadał się o rządowym programie 500+. Źle o ustawie ministra Szyszko, liberalizującej przepisy dotyczącej wycinku drzew. Zapowiedział akcję sadzenia drzew w Słupsku.

ZOBACZ TAKŻE: Poseł Szczypińska ocenia prezydenta Biedronia

Wideo

Materiał oryginalny: Biedroń: polityk głaszczący koty jest gejem - Głos Pomorza

Komentarze 174

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
Słupszczanie

Komu nie podoba się Robert niech przypomni sobie poprzedniego frajera

A
Anty
W dniu 26.02.2017 o 13:02, pisiorski głaskacz morsa napisał:

i to jest gej z klasą zdefiniowany nie wstydzący się bycia gejem :)a w polskiej żałosnej prawicy jest kilku kryptogejów ludzie smutnych nieakceptujących siebie , szukających pocieszenia u klechów , boga i innych wymyślonych zapewne przyjaciół :)

Bycie dumnym z tego że kopuluje z innym facetem, jest czym się chwalić. :(

OHYDA

r
road
W dniu 26.02.2017 o 21:48, Sak napisał:

Chyba wiesz o tym, ze sondaże są często na zamówienie.Biedroń w Słupsku ma obecnie minimalne poparcie elektoratu.Wygrał wybory bo wielu nie chciało nieudacznika z PO Konwińskiego.Głosowanie 2014 roku było przeciw Konwińskienu , a nie za Biedroniem.

To prawda

g
gosc
W dniu 26.02.2017 o 13:12, Gość napisał:

   Pokaż swoją KLASĘ I  bądź od niego lepszy. Nie zapominaj przy tym, że on zaczął spłacać dług miasta i także wyremontował ponad setkę  pustostanów, którym przywrócił użytkowanie a ludziom dał możliwość uzyskania mieszkania. Biedroń przy tym także przerwał stary układ  w mieście, na który mieszkańcy mieli za złe. 

O czym mówisz  to czysta hipokryzja mieszkania stoją od lat niezamieszkałe o czym Pan Biedroń doskonale wie i nic z tym nie robi bo jak oświadczył jego to nie interesuje.Mieszkania wyremontowane za unijne pieniądze nie przekazane ludziom są ponownie przez ekipy remontowe poprawiane .Gdyby Pan Biedroń był rozliczony z własnych pieniędzy za tą niegospodarność to by inaczej śpiewał ale nie tylko on.

J
Jasnowidz z Koziej Wólki

W najbliższych tygodniach nastapi eskalacja działań przeciwko PIS-owi, z krwawymi manifestacjami oraz  dalszy ciąg negatywnej kampanii wizerunkowej zaczetj przez Stonogę i PW "Młodziana", kontynuowana teraz przez Biedronia.

 

Czy moje proroctwa się sprawdzą ? Jak sądzicie ?

 

W dniu 26.02.2017 o 16:23, Ustecki napisał:

 W najbliższym czasie ataki na PIS ulegną nasileniu, przez wszystkie środowiska im przeciwne, czyli SLD - Biedroń, KOS, PO,PSL. Chodzi o wywołanie marcowego kolejnego przesilenia jak w grudniu, ale bardziej dramatycznego z rozlewem krwi i trupami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Taka jest ich aktualna cyniczna taktyka.Można spodziewać  się kolejnej próby mordu na polityku PIS, a odpowiedzią będzie wykonany mord przez tych samych ludzi, na jakimś prominentnym działaczu opozycji. Nie wiem kogo poświęcą w celu próby wywołania rewolucji - Bronka, Bolka, czy Alimenciarza ? Co obstawiacie ? 

 

Kombinacja operacyjna, skierowana na wywołanie w naszym nieszczęśliwym kraju kolejnych „wydarzeń marcowych” z dnia na dzień nabiera rumieńców. Oto wkrótce potem, jak do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jana Klaudiusza Junckera wystąpiły liczne organizacje broniące praw człowieków, żeby zrobił porządek z Polską, w której prawa człowieków są bestialsko łamane, z inicjatywą własną wystąpił specjalnie zawzięty na nasz nieszczęśliwy kraj zastępca przewodniczącego Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Już wcześniej odgrażał się, że w sprawie demokracji i praworządności to on Polsce „nie odpuści”, no a teraz wezwał kraje członkowskie Unii Europejskiej do „zjednoczenia się” w walce przeciwko polskiemu rządowi. Takie ostentacyjne wezwanie zastępcy przewodniczącego Komisji Europejskiej do walki z legalnym rządem jednego z krajów członkowskich Unii jest wydarzeniem bez precedensu, a poza tym – według wszelkiego prawdopodobieństwa uprzednio skonsultowane z Naszą Złotą Panią – bo nie dopuszczam myśli, by Frans Timmermans pozwolił sobie na taką samowolkę

 

. Wszystko zatem – jak powiadają gitowcy - „gra i koliduje”, a to nieomylny znak, że przygotowania do odpalenia kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce idą pełną parą.

 

7 lutego Nasza Złota Pani opowiedziała się za koncepcją „Europy dwóch prędkości”, co w przełożeniu na język ludzki oznacza podział Unii na „Festung Europa” i peryferie. Decyzje zapadałyby w ścisłym gronie załogi „Twierdzy Europa”, a następnie przekazywane byłyby peryferiom zamieszkałym przez mniej wartościowe narody tubylcze do wykonania. Kombinacja operacyjna w Polsce mogłaby być znakomitym wstępem do realizowania tej koncepcji – i pewnie dlatego tym razem jej wykonanie nie będzie pozostawione jakiś głupim cywilom, tylko pierwszorzędnym fachowcom z naszej niezwyciężonej armii, w której złowrogi minister Antoni Macierewicz akurat przeprowadza kurację przeczyszczającą. Jeden po drugim „odchodzą” ważni generałowie, na odchodnym wymac***ąc prezydentowi Dudzie pod nosem konstytucjami. Nie zapowiada to ani lojalności, ani posłuszeństwa wobec cywilnego kierownictwa MON, podobnie jak zacytowanie przez pana gen. dywizji Bolesława Balcerowicza przysłowia: „dłużej klasztora, niż przeora” odzwierciedla panujący w szeregach naszej niezwyciężonej armii nastrój niecierpliwego wyczekiwania na rozpoczęcie w Polsce kolejnej kombinacji operacyjnej.

 

Trudno powiedzieć, jaki pretekst zostanie tym razem wykorzystany w charakterze detonatora. Poprzednio stała się nim decyzja o ograniczeniu dowolności poruszania się dziennikarzy po gmachu Sejmu, która poprzednio kilka razy doprowadzała do burd z posłami i strażą marszałkowską. Być może że w takim charakterze zostanie wykorzystana zaplanowana na 8 marca manifestacja „dziewuch” w obronie „praw reprodukcyjnych” - jak w nowomownym żargonie nazywa się pełna legalizacja aborcji, albo jakaś niespodzianka. 

Stanisław Michalkiewicz 
 
G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 10:43, Gość napisał:

Zaszczuliście i przestraszyliście Smerfika, przestał się odzywać, jak tak można wy nie ludzie, tylko zwierzeta, Jeszcze  biedaczek nam zabije się.

przynajmniej jest spokój bez tych głupich filmików i grafik, jego twórczość to kopiuj-wklej.

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 00:16, Gość napisał:

Spier***aj psycholu od Słupska mieszkasz w Ustce i tam sraj a od Słupska trzy c***e w bok frajerze.

 

a jak mnie jeszcze bardziej wku***sz to podam na forum twój adres i dane i będziesz miał odwiedziny na kawę i prasę i wywiady.

 

Zaszczuliście i przestraszyliście Smerfika, przestał się odzywać, jak tak można wy nie ludzie, tylko zwierzeta, Jeszcze  biedaczek nam zabije się.

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 10:01, pot fox napisał:

Biedroń się szmaci coraz bardziej! Szkoda słów na tego nieudacznika na urzędzie w Słupsku! Czy Kobylnica przyłączy ten grajdołek Słupsk w granice swojej gminy ??? Czekam kiedy Biedroń zostanie Sołtysem !!!

 

Jesteś żałosny.  Więcej nie będę pisał bo nie ma z kim. Prostactwo twoje jest bezgraniczne.

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 08:46, Gość napisał:

INTYLYGIENT-ny inaczej!!!Ty widzisz?Co Biedroń według ciebie zrobił tak dobrego dla Słupska?Powiedział,o tak,on ciągle mówi,a łże jak najęty.Tupanie przestraszyć może jedynie twego panoczka-zostawiam tobie,my szykujemy taczki dla was,a jak będzie mało odkopiemy co trzeba i pogonimy z miasta.Tępić szczury! Tępić!!!

Na którą masz do szkoły? Chyba pora się zbierać. Znowu urwałeś się z lekcji, gimbusie?
p
pot fox

Biedroń się szmaci coraz bardziej! Szkoda słów na tego nieudacznika na urzędzie w Słupsku! Czy Kobylnica przyłączy ten grajdołek Słupsk w granice swojej gminy ??? Czekam kiedy Biedroń zostanie Sołtysem !!!

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 09:15, Gość napisał:

To ty nie wiesz,że na fejsie wypowiedzi niewygodne dla Biedronia są usuwane przez specjalnie opłaconą ekipę,zaś ludzie je piszący zostają zbanowani?Ci sami "zawodowcy"piszą pochwały pod adresem swego mocodawcy i tylko one zostają.Stąd wrażenie-jak wspaniały,wielki i w ogóle cool jest ten mani obrony  swojej """""" racji""""" musiałeś przyjąć. ale  hejt na Gp Biedroniowi nie jest w stanie utrudnić wygrania.

 

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 08:46, Gość napisał:

INTYLYGIENT-ny inaczej!!!Ty widzisz?Co Biedroń według ciebie zrobił tak dobrego dla Słupska?Powiedział,o tak,on ciągle mówi,a łże jak najęty.Tupanie przestraszyć może jedynie twego panoczka-zostawiam tobie,my szykujemy taczki dla was,a jak będzie mało odkopiemy co trzeba i pogonimy z miasta.Tępić szczury! Tępić!!!

 

Ha, ha, ha! Ale numer!

Przecież nikt nie da Ci taczki bo jeszcze ją popsujesz!

G
Gość
W dniu 27.02.2017 o 07:33, Gość napisał:

To twoja jednostkiwa opinia zdecydowanie odbiegająca od odczuć. Jest wielu zwolenników Biedronia to widać i czuć na odległość, jego autentyczność jest szczera . Wiele redakcji zabiega o udzielanie wywiadów. Kazda jego wypowiedź jeat szczera i pozbawiona agresji i jadu jaki tu na GP 24 występuje nieustannie. Na Fscebooku jest inna kultura wypowiedzi i nie ma tegp hamstwa dlatego, że tam nie jest się anonimowym. Nie jesteś zdolny tego zagłuszyć.

To ty nie wiesz,że na fejsie wypowiedzi niewygodne dla Biedronia są usuwane przez specjalnie opłaconą ekipę,zaś ludzie je piszący zostają zbanowani?Ci sami "zawodowcy"piszą pochwały pod adresem swego mocodawcy i tylko one zostają.Stąd wrażenie-jak wspaniały,wielki i w ogóle cool jest ten manipulant.

G
Gość

BEDROŃ PREZYDENCIE  kiedy  zajmiesz sie stanem ulic w mieście ? dziura na dziurze o wypadek nie trudno a ty sie zajmujesz naprawą kraju zamiast słupska

G
Gość
W dniu 26.02.2017 o 22:10, Gość napisał:

Jest taki radny senior z PO, który Słupsk na nogi postawiłby.

Z tego seniora,to największy dupoliz Biedronia.Dziadzia nastawiony na brać,"Jak dają,to brać". Typ ciułacza śmietnikowego,dają za darmo,to i w mordę weźmie.

Dodaj ogłoszenie