3 Liga. Tabela i terminarz meczów w grupie mistrzowskiej. Kiedy grają Radunia Stężyca, KP Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia i GKS Przodkowo

Rafał Rusiecki
Rafał Rusiecki
Mecz KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2:1 (17.04.2021)
Mecz KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2:1 (17.04.2021) Kinga Furtak
Udostępnij:
3 Liga grupa 2. Po 21 meczach sezonu 2020/2021 tabela została podzielona na dwie części. W tzw. grupie mistrzowskiej znalazły się cztery drużyny z Pomorza: Radunia Stężyca, KP Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia i GKS Przodkowo. Prezentujemy tabelę i terminarz wiosennych meczów zespołów walczących o awans do eWinner 2 Ligi.

3 Liga grupa II tabela grupy mistrzowskiej

MeczePunktyBramki
1. Radunia Stężyca297597-21
2. Świt Szczecin296666-23
3. Polonia Środa Wlkp.296362-27
4. KP Starogard Gdański294939-40
5. Elana Toruń294648-28
6. Bałtyk Gdynia294138-37
7. GKS Przodkowo293940-44
8. Pogoń II Szczecin293856-55

Awans do eWinner 2 Ligi uzyska najlepsza drużyna po 35 kolejkach.

3 Liga grupa II terminarz grupy mistrzowskiej

22 kolejka (7 kwietnia)
Środa, 7 kwietnia

  • Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 2:0 (2:0) (Przemysław Szur 4, Paweł Wojowski 14)
  • Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0:1 (0:0) (Robert Wesołowski 68)
  • Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 0:1 (0:1) (Przemysław Frąckowiak 32-samobójcza)
  • Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 4:1 (0:1) (Adam Ładziak 48-karny, 66-karny, 74-karny, Adam Nagórski 52 - Mateusz Gułajski 8)

23 kolejka (10-11 kwietnia)
Sobota, 10 kwietnia

  • Radunia Stężyca - Świt Szczecin 3:0 (2:0) (Przemysław Szur 24, Paweł Wojowski 41, Jakub Letniowski 90+5)
  • GKS Przodkowo - Elana Toruń 0:0

Niedziela, 11 kwietnia

  • Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0:3 (0:1) (Filip Sosnowski 34, 64, Oskar Bohm 53)
  • Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:0) (Bartosz Bartkowiak 54)

24 kolejka (17-18 kwietnia)
Sobota, 17 kwietnia

  • Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 4:2 (2:1) (Szymon Kapelusz 20, 73, Adam Ładziak 45-karny, Shuma Nagamatsu 53 - Stanisław Wawrzynowicz 29-karny, 78-karny)
  • Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2:0 (0:0) (Damian Lenkiewicz 85, Hubert Antkowiak 90+3)
  • KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2:1 (1:0) (Filip Sosnowski 25, 53 - Marcin Kajca 49)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 2:2 (1:0) (Krystian Pawlak 25-karny, Adrian Szynka 90+4-karny - Dawid Cempa 87, Dawid Retlewski 89)

25 kolejka (24-25 kwietnia)
Sobota, 24 kwietnia

  • Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2:1 (0:0) (Michał Marczak 66-karny, Mateusz Gułajski 81 - Łukasz Kowalczyk 90+3)
  • Radunia Stężyca - Elana Toruń 3:3 (3:0) (Sebastian Deja 3, Filip Burkhardt 16, Paweł Wojowski 29 - Hubert Antkowiak 90+2, Sebastian Rak 90+3, Łukasz Furtak 90+7-karny)
  • Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 4:2 (1:0) (Adam Nagórski 13, Dawid Kisły 50, Paweł Krawiec 81, Krzysztof Filipowicz 90+3 - Krzysztof Biegański 60, Adrian Szynka 90+1-karny)

Niedziela, 25 kwietnia

  • Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 5:1 (2:1) (Stanisław Wawrzynowicz 8-karny, Kacper Zaborski 32, Szymon Cybulski 49, Mateusz Rościszewski 73, Gracjan Kuśmierek 78 - Kacper Łazaj 38)

26 kolejka (1-2 maja)

  • Elana Toruń - Świt Szczecin 0:0
  • GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 0:1 (0:0) (Igor Jankowski 63)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0) (Piotr Skrobosiński 66)
  • KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0:2 (0:0) (Sebastian Deja 60, 78)

27 kolejka (8-9 maja)
Piątek, 7 maja

  • Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 3:0 (0:0) (Oskar Kozłowski 57, Przemysław Brychlik 74, Krystian Pawlak 88)

Sobota, 8 maja

  • Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 6:0 (1:0) (Radosław Stępień 20, Dawid Retlewski 55, Sebastian Deja 61-karny, Dawid Cempa 76, 79, Paweł Wojowski 86)
  • Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 1:2 (1:1) (Adam Ładziak 21-karny - Robert Wesołowski 24, Filip Sosnowski 81)

Niedziela, 9 maja

  • Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0:0

28 kolejka (15-16 maja)
Sobota, 15 maja

  • Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 3:6 (0:4) (Michał Marczak 65, Przemysław Szur 71-samobójcza, Sebastian Dziadkowiec 73 - Sebastian Deja 15, Michał Miller 30, 44, 51, Sebastian Murawski 42, Radosław Stępień 63)
  • Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 1:0 (1:0) (Jakub Stawski 4)
  • KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 0:4 (0:1) (Oskar Kozłowski 42, Adrian Szynka 67, 90, Krzysztof Biegański 85)

Niedziela, 16 maja

  • GKS Przodkowo - Świt Szczecin 1:5 (0:2) (Michał Jeruć 81 - Shuma Nagamatsu 19, Paweł Krawiec 44, 87, Adam Ładziak 54-karny, Radosław Sareło 78)

29 kolejka (22-23 maja)
Sobota, 22 maja

  • GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 0:2 (0:1) (Krystian Pawlak 20, Adrian Szynka 46)
  • Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0:2 (0:0) (Shuma Nagamatsu 50, Adam Nagórski 65)
  • KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1:1 (0:0) (Filip Sosnowski 60-karny - Aleksander Kowalski 75)

Niedziela, 23 maja

  • Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 1:4 (1:0) (Kacper Łukasiak 22 - Michał Miller 57, Radosław Stępień 66, Paweł Wojowski 73, Dawid Retlewski 89)

30 kolejka (29-30 maja)
Sobota, 29 maja

  • 15.00 Elana Toruń - GKS Przodkowo
  • 16.00 KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
  • 16.00 Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
  • 17.00 Świt Szczecin - Radunia Stężyca

31 kolejka (3 czerwca)
Czwartek, 3 czerwca

  • 11.00 Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin
  • 13.00 Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
  • 15.00 Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
  • 18.00 GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański

32 kolejka (5-6 czerwca)
Niedziela, 6 czerwca

  • 12.00 GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
  • 14.00 Elana Toruń - Radunia Stężyca
  • 16.00 KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
  • 16.00 Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin

33 kolejka (12-13 czerwca)
Sobota, 12 czerwca

  • 11.00 Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
  • 13.00 Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
  • 17.00 Świt Szczecin - Elana Toruń

Niedziela, 13 czerwca
[*]11.00 Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
34 kolejka (19-20 czerwca)
Sobota, 19 czerwca

  • 12.00 GKS Przodkowo - Radunia Stężyca
  • 13.00 Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
  • 14.00 Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
  • 16.00 KP Starogard Gdański - Świt Szczecin

35 kolejka (26-27 czerwca)
Sobota, 26 czerwca

  • 16.00 Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
  • 16.00 Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
  • 16.00 Świt Szczecin - GKS Przodkowo
  • 16.00 Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska zorganizuje mistrzostwa na najwyższym poziomie

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie