Zwycięstwo Acrylexu

Osiem ekip rywalizowało w siatkarkim turnieju w Kościerzynie.

Drużyny, które wzięły udział w turnieju walczyły o Puchar Firmy Nandruk. Uczestnicy turniejowych zmagań zostali podzieleni na dwie grupy. W pierwszej znalazły się: Nandruk KOSiR I Kościerzyna, UKS Klukowa Huta, Acrylex Kościerzyna, Siatkarz Łubiana. W drugiej walczyły: Nandruk KOSiR II Kościerzyna, Promil Będomin, Nasz Dach Stężyca i Sendom Bartoszylas.

W pierwszej parze półfinałowej zmierzyły się Acrylex z Sendomem, a w drugiej UKS Klukowa Huta oraz Nasz Dach. Drużyny grały do dwóch zwycięskich setów. W rywalizacji Acrylexu z Sendomem lepsza okazała się drużyna z Koś-cierzyny. Natomiast w drugim przypadku, zwycięsko z meczu wyszła drużyna Nasz Dach Stężyca.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się więc zespołu Sendomu oraz UKS Klukowa Huta. Ten pojedynek zakończył się w dwóch setach, które na swoją korzyść rozstrzygnęli siatkarze Sendomu wygrywając 25:19 oraz 25:18. W dwóch setach zakończył się też mecz o pierwsze miejsce. Zwycięzcą turnieju został Acrylex Kościerzyna, który wygrał z ekipą Naszego Dachu Stężyca 25:23 oraz 25:17. Miejsce piąte zajął Siatkarz Łubiana, szóste Nandruk KOSiR II Kościerzyna, siódme - Promil Będomin, a ósme - Nandruk KOSiR I Koś-cierzyna. Organizatorem turnieju był Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji.