Zmienna gra

Wygraną i porażkę notują koszykarze Remusa w ostatnich dwóch spotkaniach.

Ze zmiennym szczęściem grali w ostatnich dwóch meczach koszykarze Remusa. W Staro-gardzie Gd. wygrali z SKS-em. Pierwsza kwarta należała do naszych (16:7), ale później było już zdecydowanie trudniej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 44:44. Druga odsłona również była bardzo zacięta, ale więcej zimnej krwi zachowali nasi koszykarze i ostatecznie zwyciężyli 60:55. Tym meczem zakończyła się I runda (Remus na IV pozycji). W ramach rundy rewanżowej Remus zagrał na wyjeździe z Politechniką Neptun Gdańsk. Miejscowi odnieśli wysokie zwycięstwo 125:30. 27 listopada o 12 podopieczni Z. Kobusa zagrają w Sokolni. Ich rywalem będzie ekipa Gdyńskiej Akademii Koszykówki.