Zespół Tulia na fali. Za tydzień premiera wydania deluxe ich...

  Zespół Tulia na fali. Za tydzień premiera wydania deluxe ich debiutanckiej płyty "Tulia". Na podwójnej płycie jest pięć nowych piosenek

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Dereszyński

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Zespół Tulia na fali. Za tydzień premiera wydania deluxe ich debiutanckiej płyty "Tulia". Na podwójnej płycie jest pięć nowych piosenek. Dominikę, Joannę, Patrycję i Tulię wspierają Kasia Kowalska i Marcin Wyrostek.
  Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 to nowe, autorskie kompozycje, które potwierdzają niesamowity potencjał twórczy grupy. W dwóch piosenkach można usłyszeć tak znakomitych artystów jak Kasia Kowalska czy wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek.

  W wersji winylowej album w sklepach pojawi się 30 listopada 2018 r. Będzie to wydanie 2 LP, z czego każda płyta jest w innym kolorze i posiada wyjątkowy oraz niepowtarzalny wzór. To absolutnie unikatowe i kolekcjonerskie wydanie.

  Co słyszymy w nowych, autorskich piosenkach Tulii?

  „Trawnik” - utwór nagrany w duecie z Kasią Kowalską.

  „Nie zabieraj” - powoduje, że świat na chwilę się zatrzymuje, jednocześnie to jedna z najmocniejszych kompozycji w przekazie emocjonalnym.

  „Pali się” – bardzo rockowa i bujająca piosenka z cudownie melodyjnym refrenem.  „Dreszcze” – kompozycja, która wywołuje tytułowe dreszcze u większości słuchających już od pierwszych dźwięków. To najbardziej folkowy w aranżacji i instrumentarium utwór w zestawie.

  „Nasza kołysanka” – utwór zrealizowany metodą na tzw. 100 %. W tym utworze słychać tylko cztery wokale śpiewające białymi głosami wsparte przez wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka.  Koncert OSTR - Kochana Polsko - 11 listopada 2018

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo