Zabójcza pierwsza połowa Chojniczanki

Piotr Hukało
Andrzej Banas / Polska Press
Chojniczanka pewnie ograła w niedzielę GKS Tychy 3:0. Wszystkie bramki gospodarze strzelili w pierwszej połowie.

Mecz jednak nie ułożył się idealnie od pierwszego gwizdka. Przed 20 min. lepiej wyglądali goście.

Pierwszy strzał na bramkę GKS-u zakończył się w siatce. Worek z bramkami rozwiązał w 22. min. Paweł Zawistowski. Trzy minuty później „Chojna” podwyższyła prowadzenie. Złą interwencję bramkarza z Tychów wykorzystał Wojciech Lisowski. Tuż przed przerwą, przyjezdnych dobił Tomasz Boczek - były gracz „Trójkolorowych”.

Po przerwie emocji było już zdecydowanie mniej. Wartym odnotowania jest jedynie debiut w barwach „Chojny” Karola Fili wypożyczonego z Lechii Gdańsk oraz próba podwyższenia wyniku przez Jacka Podgórskiego zakończona trafienie m w słupek.

TOP sportowy: zobacz hity internetu