Wypadek na DK6 koło Redzikowa [wideo, zdjęcia]

red

Wideo

Zobacz galerię (13 zdjęć)
Do wypadku doszło na DK6 w pobliżu Redzikowa. Kierowcy samochodów trafili do szpitala.

W piątek (17.11) po godz. 19., kierujący samochodem osobowym peugeotem partnerem, włączając się do ruchu z wewnętrznej drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na osobowym oplu. Obaj kierowcy trafili do szpitala na badania.

Policja w tym miejscu prowadziła ruch wahadłowy. Kilka minut po godz. 21 ruch samochodów w tym miejscu przywrócono.

Materiał oryginalny: Wypadek na DK6 koło Redzikowa [wideo, zdjęcia] - Głos Pomorza

Komentarze 31

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

r
roman
W dniu 20.11.2017 o 12:33, gość na forum napisał:

któremuś z tych kierowców coś poważniejszego się stało?

Witam

 

Miło że ktoś pyta. Sprawca ból głowy nic wiecej.
poszkodowany 5 godzin na sorze badania ok lekko poobijany.

G
Gość
W dniu 20.11.2017 o 12:33, gość na forum napisał:

któremuś z tych kierowców coś poważniejszego się stało?

 

nie
 

g
gość na forum

któremuś z tych kierowców coś poważniejszego się stało?

c
czarna pantera
W dniu 19.11.2017 o 19:15, mod. napisał:

Ty pantera to jednak jesteś najlepszy, nie ma na ciebie kozaka.Na wszystko zawsze masz ciętą odpowiedź,nawet jak jakiś troll taki jak pszczoła chciałby ci dowalić z gościa, to i tak nie ma szans, bo jest za głupi. Pszczoła już do ciebie nie podchodzi ze swojego nicka, wiele razy skompromitowałeś go po całości, dlatego teraz próbuje szczęścia z gościa. Ty i tak sprowadzasz go do parteru, on jest za głupi żeby startować z tobą w polemike. Tamten post to pszczoła napisał, gdyż to jego ip, a ja znam ip każdego na forum giepe.

 

Nie przesadzasz aby troszeczke ? :D 
Tak czy inaczej polega to na tym, ze pisze prawde, a ludzie najnbardziej gniewaja sie wlasnie za prawde...
...taki obecny na ten przyklad...wiadomo ze mieszka na wsi pod Slupkiem, wiesz to ty, bo ponoc znasz ip piszacych, wiem to ja...i wie wiele osob...nie tylko z moderacji i adminiustracji forum.
Nie przeszkadza to jednak obecnemu, nadal ma urojenia pod tym wzgledem.
Tendencja jest taka, ze im czesciej forumowicze wytykaja obecnemu, zeby przestal majaczyc o San Diego, bo to glupie jest i nie przystoi powaznym ludziom...to on tym bardziej sie zapiera i pisze rozne dyrdymaly o San Diego, praktycznie codziennie...oczywiscie sa to wiadomosci zaczerpniete z internetu....gdyz wies pod Slupskiem w ktorej mieszka obecny to nie jest Sn Diego...
...ale on swoje, pisze codziennie o San Diego, to tak jakbym ja pisal codziennie o Luksemburgu w ktorym obecnie mieszkam...tylko po co.

Po kiego mialbym o tym codziennie pisac ?! :D
...a obecny pisze...dzisiaj na ten przyklad napisal cos o kiblach, ze w stanach wszystkie publiczne toalety sa bezplatne...no i co z tego wynika ? ...ze mieszka on w San Diego ? :lol:
...no czub, "normalny" z niego czub. :D

G
Gość
W dniu 19.11.2017 o 19:15, mod. napisał:

Ty pantera to jednak jesteś najlepszy, nie ma na ciebie kozaka.Na wszystko zawsze masz ciętą odpowiedź,nawet jak jakiś troll taki jak pszczoła chciałby ci dowalić z gościa, to i tak nie ma szans, bo jest za głupi. Pszczoła już do ciebie nie podchodzi ze swojego nicka, wiele razy skompromitowałeś go po całości, dlatego teraz próbuje szczęścia z gościa. Ty i tak sprowadzasz go do parteru, on jest za głupi żeby startować z tobą w polemike. Tamten post to pszczoła napisał, gdyż to jego ip, a ja znam ip każdego na forum giepe.

znasz ale chyba drogę do odbytu swojego ojca

O
On
W dniu 19.11.2017 o 19:28, Ja napisał:

byłam po 20 stałam w korku karetka na sygnale jechała gdzie o 17

 

to drugi wypadek w tym miejscu, jutro bedzie o tym na gp
 

J
Ja
W dniu 18.11.2017 o 11:34, Ja napisał:

Wypadek był ok. 17 stej . Najpierw sprawdzić , potem pisać . Tak powstaje manipulacja , prosta informacja a nieprawdziwa co do czasu zdarzenia , współczuję poszkodowanym.

byłam po 20 stałam w korku karetka na sygnale jechała gdzie o 17
m
mod.
W dniu 19.11.2017 o 17:47, czarna pantera napisał:

...laske mam po dziadku, nie musze robic. :D  Jak dojde w swoim zyciu do takiego momentu, ze bede jej potrzebowal, to jak znalazl. :D

 

Ty pantera to jednak jesteś najlepszy, nie ma na ciebie kozaka.
Na wszystko zawsze masz ciętą odpowiedź,
nawet jak jakiś troll taki jak pszczoła chciałby ci dowalić z gościa, to i tak nie ma szans, bo jest za głupi. Pszczoła już do ciebie nie podchodzi ze swojego nicka, wiele razy skompromitowałeś go po całości, dlatego teraz próbuje szczęścia z gościa. Ty i tak sprowadzasz go do parteru, on jest za głupi żeby startować z tobą w polemike. Tamten post to pszczoła napisał, gdyż to jego ip, a ja znam ip każdego na forum giepe.

c
czarna pantera
W dniu 19.11.2017 o 17:36, czarna pantera napisał:

zrobie laske bo lubie, prawidłowo! :)

 

...laske mam po dziadku, nie musze robic. :D  Jak dojde w swoim zyciu do takiego momentu, ze bede jej potrzebowal, to jak znalazl. :D

c
czarna pantera

zrobie laske bo lubie, prawidłowo! :)

c
czarna pantera

Pozaslaniane tablice rejestracyjne tych aut na fotografiach, prawidlowo ! :)
...i inne napisy firmowe, prawidlowo. :)
 

s
slupsk
W dniu 18.11.2017 o 18:43, GD napisał:

GS to pały nie znające przepisów ruchu drogowego.Nauczcie się zasad ruchu jazdy na skrzyżowaniach równorzędnych :) Dzięki ci kierowco Zielonego Audi GS254***** za to że nie znasz przepisów :) Dzięki tobie za wgniecenie drzwi otrzymałem satysfakcjonującą kwotę z AC.Akurat te drzwi miałem przerysowane i dzięki tobie trafiła się darmowa wymiana :) Także GS również są niezłymi burakami hahaha :)

gupki kaszubki lubia corek du...

s
slupsk
W dniu 18.11.2017 o 17:40, GSL napisał:

Jełopie z GS jak zrobisz w miesiącu 12 - 15 tyś km po Europie a nie tylko po Słupsku i okolicy

tak robisz jako pasazer busem z roboty z holandi albo niemiaszkow wielki rolniku kombajniku

E
Emil
W dniu 18.11.2017 o 14:37, Słupszczanin napisał:

Między szoferem a GSL jest bardzo duża różnica, GSL to buraki.

Popiszcie sobie leszcze z du*ska tyle możecie tylko zrobić haha i nie zapomnijcie sobie kupić maść na ból d*py bo was wiecznie boli buraki haha
k
kurier

co za glupoty potwierdzam o 21h to cisza tam byla a droga caly czas byla przejezdna

Dodaj ogłoszenie